Pereiti prie turinio

ssaulius

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  133
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie ssaulius

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Kokiu budu uzdirbi menesiui 200 E , jeugu menesio lankomumas 300. Nes is statistikos matau kad per puse metu 18000. Kazkokia mistika.
 2. Žodžiu, pardavimas yra derybų klausimas, kam įdomu rašykite į PM.
 3. Turiu kelis pasiulymus virs 850 euru. Tai man kaina tenkina. Noriu gauti apie 1000. Tai nematau prasmes daryti aukciono. Bus kas duoda 1000 ar daugia tam parduosiu. Nes nelabai skubu. Bet nusibodo jau. Norisi kazko naujo. Jei 1000 niekas neduos tai pagalvosiu ar parduoti uz maziau.
 4. Tai ne tik leidima turiu, bet jie yra ir sumokeje uz straipsniu publikavima. Ten kur straipsniai su nuorodomis, uz visus buvo sumoketa papildomai. Rašiau gi, kad yra daug galimybių iš jo uždirbti, ne tik googlo reklama. a tai tu nematai kad straipsnyje yra aktyvi atgaline nuoroda ? Taigi is karto aisku kad straipsnis uzsakytas. Portale 425 straipsniai, o jus prie vieno prisikabinote. Tai galesite išsitrinti jį jei nepatinka. Visų straipsnių su aktyviom nuorodom galiojimas pasibaiges, taigi galite arba išimti atgalines nuorodas, arba išimti straipsnį. Aš juos laikau dėl google, ir dė
 5. parduota Analytics www.darykpats.lt Audience Overview 20170601-20170918.pdf
 6. Tai kaip jiems užduoti klausimą. Sakau: gaminu medinius suvenyrus iš medžio, po vieną per dieną, suvenyrai nedideli, parduodu per soc tinklus ir pažystamus, ruošiuosi kaziuko mugėj dalyvauti. Tai gal jie ten visi debi-lai dirba ar ką.
 7. Gerai uždirbome, kai buvo bumas. Tai apšalę vaikščiojom. Dabar apsimoka jeigu paimi visą namą daryti, arba naujos statybos butą. tada apsimoka dar. renovuoti išviso neapsimoka. Bet dabar ir savininkai gudrūs, apsiskaitę, gali gerai užknisti, tai bėgsi nesulaukęs užmokesčio.
 8. Tai aš taip ir supratau, kad tokioj valstybėj legaliai dirbti neįmanoma. Tie patys įstatymai galioja tiek smulkioms įmonėms tiek didžiulėms bendrovėms. Ūkio ministerija pasakė kad jeigu gamini, turi būti gamybinės patalpos, ir jiems nesvarbu ką gamini ir kiek gamini. Argi tai normalu? Kur aš pagaminu kelis šūdukus per mėnesį, o kur gamykla kas dien tonomis baldus varo. Įstatymas toks pats išeina. Aplinkos ministerijoje pasakė, kad jei gamini, reiškia yra atliekos. Tada turi rašytis sutartį su atliekas prižiūrinčia atestuota bendrove iš jų sarašo, ir kas mėnesį mokėti pinigus, ir nesvarbu k
 9. Juokaujat 1500 :lol: galiu duoti 100 eur uz domena
 10. Jeigu nesi susidūres su tatybų verslu, tai nepradėk geriau. Daugiausiai bankrutuojančių įmonių yra statybų ir baldų srityse. Aišku daugiausia ir atsidarinėja naujų. Užsidaro dėl to kad statybose turi pagal sutartis duoti ilgą garantiją. Jeigu kažkas atsitinka paprasčiau bankrutuoti negu taisyti. Rinka perpildyta ir daugiausia samdo pagal rekomendacijas, jeigu tokių neturėsi, gausi mažus ir nepelningus užsakymus. Jeigu eisi kaip subrangovas pas didelius statytojus, išmaudys kaip avelę. Daug metų dirbau, šiaip viskas buvo gerai, bet nervų daug kainuoja. Gerų darbuotojų sunku rasti, jeigu n
 11. Kiek išsiaiškinau, patalpų paskirtis turi būti gamybinė, paskui dėl atliekų tvarkymo kalnas dokumentų, sutarčių. Kažkaip nerealiai skamba, norint gaminti mažučius suvenyrus medinius. Ar yra kas susidure su tuo realiai.
 12. O patalpos turi buti gamybines? Negali gi nurodyti kad bute gaini, vis tiek dirba stakles 1,5 kW. Nereikia kazkokiu pazymejimu ? Gamybiniu patalpu ?
×
×
 • Sukurti naują...