Pereiti prie turinio

GeTTas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  967
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  98.3%

Apie GeTTas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Sveiki, ieškau žmogaus, kuriam rašymas yra priešingai nei man - didelė kančia. Ties rašymu ir minčių plėtojimu raštu, man yra sudėtinga Sukurtoje interneto svetainėje yra visas tekstas parašytas ir viskas išdėstyta. Man reikėtų žmogaus, kuris įvertintu situaciją ir apsiimtu sutvarkyti puslapyje esantį tekstą. Bėja, reikia pasiruošti vaizdo klipa, reprezentacini ieškau irgi žmogaus, kuris galėtų padėti sukurti tam tekstą.
 2. Sveiki, turbūt keistas temos pavadinimas, bet nežinojau kaip jį normaliai įvardint. Žodžiu, turiu bėdą, neseniai susikūriau teams accounta, bėda yra tame, kad sukūriau jį su microsofto emailo galu ir resetinau mac'a ir nebeatsimenu, koks yra microsofto mail'o galas, kad galėčiau prisijungti. Kritiinė situaciją, bet galbūt kas nors žinoti ir galėtūmėt man jį nukopijuoti.. ten pvz [email protected]@.com ar kazkas tokio turetu buti. Dekui.
 3. Sveiki, pagrinde turiu bėda, kad reikia atsinaujinti logotipo spalvas, kurios būtų daugiau siejamos su puslapio dizainu. Norėčiau, kad šių spalvų tamsesni atspalviai būtų logotipe, bei margumas vis tiek išliktu. Tikiuosi tai yra įmanomą. #CB5F37 #0FB2BA #D4D4D4 įkeliu nuotrauką, kad lengviau suprast būtų. Dar reikėtų man iliustruoto brando pavadinimo parašyto irgi panašiomis spalvomis. Parašykit privačia žinute detaliau papasakočiau duokit žinot, kas galėtų apsiimti šita misija ir kiek tai kainuotu. Geros dienos amigos.
 4. Sveiki, esu susikūręs puslapį, bet jame, šiek tiek trūksta gyvos dvasios Reikėtų sukurti keleta nuotraukų ir gal kaip nupiešti jas, nemanau, kad man reikia aso šitam reikalui, megėjas irgi susitvarkytu. Jeigu kam aktualu, parašykit privačiai, papasakočiau detaliau ko man reikia.
 5. Jeigu kompetetingas asmuo, suprantantis tai galėtų atsakyti būtų super, tikrai geri klausimai :)
 6. Sake šiandieną turėtu būti, bet neaišku tiksliai
 7. Mane irgi domina, jeigu galimą pateikit komentaruose ar AŽ :)
 8. Esu apakęs vienų iš narių atsakymu. atsakinėja vienas už kita protingiau. Labiausiai už**sa tie, kurie komentuoja, kad tik komentuot. Aš nesakau, kad tai blogai, bet čia skaitant atrodo vos ne delfi komentarai.. Jokio konkretumo ar racionalaus atsakymo. Vieni turi savo pasaulėžiūra ir nieko kitiap iškraipyt negali, nes viskas pasirodys nenormalu. :D :D Manyčiau, pabandykit ir pagooglink kokiam reddite, paieškant bendraminčiu, dar labiau pasiklausinėk kokiam discorde, kad ir tų pačių lietuvių grupėje, sulauksi vis tiek neformalesnių ir racionalesnių atsakymų nei čia. Biznis yra biznis, nesv
 9. Ačiū už atsakymą. Dar pastikslinti noriu, dėl įrangos pirkimo. Ar teisingai supratau, kad jeigu aš gaunu subsdiją 13000 daleiskim, tai 6500 bus galimi tik pirkti irangai? :) P.s ar galimą už šiuos pinigus apmokėti programines licenzijas? Pvz Adobe Photoshop, ar Premiere?
 10. Sveiki, nusprendžiau pildyt savarankiško užimtumo siūloma programą ir pabandyti gauti subsidiją. Esmė yra tame, kad nesu tvirtas, kad galiu užpildyti visus dokumentus tinkamai ir nepraleist nei vienos klaidos, dėl to man reikėtų žmogaus ,kuris jau tai bandė ir supranta kas yra kas :) Daugiau mažiau viską esu pasiruošęs ir reikėtu tik viską supildyt ir suformuluoti. Jeigu yra žmonių kas bandė, supranta kas ir kaip ten vyksta, laukčiau asmenine žinute. Apmokama.
 11. Sveiki, tikiuosi kas nors galės man atsakyti Jeigu mano išsilavinimas visiškai nėra susyjęs su menu ir neatitinku to kriterijaus, kur duoda papildomu taškų už studijas tos pačios kripties kaip verslas, bet klausimas kyla, ar čia nėra koks kryžius, kuris ir stabdytu viltis pretenduot? Kadangi duoda papildomus taškus už tai, taip? :)
 12. Gerą dieną visiems. Aš labai atsiprašau, kad įsimaišau į jūsų tematiką, bet gal žinosit kas atsakymą. Planuoju pildyti paraišką ir susiduriu su klausimu ties vienu kriterijumi. Reikia turėti išsilavinimą būtent tos srities, kur esi baiges studijas ar pan, o jeigu mano sfera yra visai kita. Yra vilčių gauti subsidija netinkant šiam kriterijui?
 13. Sveiki, neseniai nusipirkau su akciją gan nemažą pluginu packetą ant Final cut pro. Galiu parduoti ir pasidalint kam jo reikėtų sutaupant :) https://videohive.net/item/fcpx-mega-graphics-pack/23086755?irgwc=1&clickid=162w1Y2IZxyLWguwUx0Mo3EFUkEwlS2RXzqmSA0&iradid=275988&irpid=1326673&iradtype=ONLINE_TRACKING_LINK&irmptype=mediapartner&mp_value1=&utm_campaign=af_impact_radius_1326673&utm_medium=affiliate&utm_source=impact_radius&fbclid=IwAR0o6QaR1COfR7Oj63Wcyejg2d1LcD8sTzY098ikTYkhCHURQohu5AUaLXY Numetu linką pasižiūrėt, o pats parduočiau už dešimt
×
×
 • Sukurti naują...