Pereiti prie turinio

WalkingDead

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.562
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  98%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  WalkingDead sureagavo į justas696661 antstoliai kaip is giedro dangaus -11k EUR   
  Situacija tokia jog 2019 geguzes 26d pardaviau automobili kurio pirkejas neuzsiregistravo, pardave ji dar kaskam o tas dar kaskam. Nebuvau ir as jo uzsiregistraves - bet ant manes buvo sudeklaruota, kadangi automobiliuj uzkale varikli tai teko parduot uz grasius, nebevykau i regitra jo registruot, nuo saves tada sutarti rasiau pardavimo metu ir tiek. 
   
   
  Tuomet 2020 geguzes 10d buvau iskviestas i policija del padarytos avarijos su automobiliu ir kad asmuos pasisalino is ivykio vietos, nuvykes viska paaiskinau pareigunams jog automobilis parduotas ir pateikiau pirkejo tel nr,. nors ir sutarties jau neturiu pareigunams pavyko rasti asmeni kuris buvo automobilio savininkas, pastarasis atvyko, prisipazino jog tai jo automobilis ir padares avarija ir t.t - tuom viskas ir uzsibaige. (ROIK nr turiu) 
   
   
  2022 leipos menesi gavau laiska i el pasta su leidimu atsiimti jaguar automobili (ROIK nr yra) , bet nesiimiau jokiu veiksmu nes faktas jog tai nera mano automobilis ir aplamai kaip as ji galeciau pasiimti - jei jis man nepriklauso, pamaniau kam prikauso tas ir atsiims. (juk yra isaiskintas asmuo kam priklauso) 
   
  2023 vasario 27 pastebejau jog mano sasakitos uzblokuotos ir pradejus nagrinetis atradau jog vyko teismas uz akiu, (laiskai ejo i kaima kuriam negyvenu jau ir aplamai nieks negyvena)  automobiliu saugojimo aikstele padave mane i teisma ir prisiteise 11k euru. Pasiskambines i policija ir bandes isiaiskinti kodel aplamai tas automobilis pateko i aisktele buvau informuotas jog asmuo vardu vadim buvo sulaikytas girtas o automobilis nugabentas i saugoma aikstele. 
  Ka darytumet tokioj situacijoi?
   
   
 2. Patinka
  WalkingDead gavo reakciją nuo Karksius Trinam   
  Pats asmeniškai išleidžiu maistui 150-170 eur ( menesiui 30 dienu )  , ir čia kokybiškas pilnavertis maistas 5 valgymai per diena  ,  ir viskas ok ,  skaičiuok stebėk išlaidas stenkis daryti apsipirkimo saraša ir geriausia apsipirkinek ant  2 savaičių laikotarpiui .  
  Tokios smulkmenos kaip kavos pirkimas degalinėse ar Coffeine tikrai nemažai susirenka per mėnesi .
  Jeigu jau labai nusibodo naminis maistas  ( tai geriau nueik i koki Grill Londona nes ten kainos kokybes santykis tiesiog idealus ) .
 3. Patinka
  WalkingDead gavo reakciją nuo Karksius Trinam   
  Pats asmeniškai išleidžiu maistui 150-170 eur ( menesiui 30 dienu )  , ir čia kokybiškas pilnavertis maistas 5 valgymai per diena  ,  ir viskas ok ,  skaičiuok stebėk išlaidas stenkis daryti apsipirkimo saraša ir geriausia apsipirkinek ant  2 savaičių laikotarpiui .  
  Tokios smulkmenos kaip kavos pirkimas degalinėse ar Coffeine tikrai nemažai susirenka per mėnesi .
  Jeigu jau labai nusibodo naminis maistas  ( tai geriau nueik i koki Grill Londona nes ten kainos kokybes santykis tiesiog idealus ) .
 4. Patinka
  WalkingDead sureagavo į nudes Crypto to explode 2021   
  Sunku būtų patikėti, kad ripple galėtų pralaimėti su tokiais teisiniais resursais :)
 5. Patinka
  WalkingDead gavo reakciją nuo lukse Laptop darbui su nuotraukomis   
  Jiagu nori dideli ekrana tai iMac 5K jai vidutini 4K .
 6. Patinka
  WalkingDead sureagavo į bratkax Roatrip'as JAV (San Franciskas - Los Andželas - Las Vegasas)   
  2018-ųjų spalį su dar dviem draugais keliavau į Kaliforniją ir Nevadą. Sukom tradicinį roadtrip’o ratą San Franciskas – Los Andželas – Las Vegasas – San Franciskas. Užtrukom 10 dienų, nuvažiavom 2800 km ir pamatėm visai nemažai.
   
  Pamatėm didžiuosiius miestus, pasivažinėjom šalia vandenyno, atsižiūrėjom (ir atsiuostėm, nes smirda :D) jūrų liūtų, buvom Universal Studios, itin daug trynėmės Los Andžele, lošėm Las Vegase, lenktyniavom superautomobiliais, aplankėm du nacionalinius parkus (Yosemite ir Death Valley).
   
  Nusprendžiau aprašyti savo kelionę, nes kai pats ruošiausi skaičiau kitus panašius blogus ir man labai padėjo susiplanuoti. Ir šiaip patinka skaityti apie kitų keliones, tai, sakau, pasidalinsiu ir savo.
   
  Tam tikslui sukūriau šiokį tokį blogą, o kiekvienai dienai paskyriau po atskirą postą. Čia pradžia:
   
  Spausti ir skaityti
   
  Gal nesupyksit, kad įdedu tik nuorodą, bet taip buvo patogiau viską surašyti ir sudėti. Vėliau tam bloge gal atsiras ir kitos mano kelionės. Kol kas aprašiau tik šitą, užtruko nemažai laiko.
   
  Jei patys ruošiatės į kažką panašaus ir turit klausimų - rašykit čia arba bloge, pasistengsiu padėti.
   
  Šiek tiek nuotraukų:
   

   

   

   

   

   

 7. Patinka
  WalkingDead sureagavo į pyrikas Laptopas editinimui   
  Šiuo atveju MacBook kompiuteriai ir apskritai iOS operacinė sistema yra labiau pritaikyta Adobe Creative programoms, kadangi, kas nežinojo, pirmosios Adobe programos buvo sukurtos būtent ant MacBook kompiuterio, o tik po poros metų Windows pradėjo leist savo operacinei sistemai. Bet, kaip žinia, MacBook kompiuteriai yra gan brangūs, nors pats naudoju MacBook Pro 2017, bet tavo atveju jis per brangus, tad siūlyčiau paieškoti Dell XPS 13 arba Dell XPS 15, aišku, naudoto, nes kainos panašios į MacBook (su kai kuriais parametrais net brangiau :D), tačiau jie tokie pat galingi, kaip ir Apple gaminiai.
 8. Patinka
  WalkingDead sureagavo į GoodOne Laptopas kuo tyliau veikiantis   
  Iš tyliausių kiek mačiau tai Macbook'ai
 9. Patinka
  WalkingDead sureagavo į acidminde macOS ws Windows   
  Man asmeniškai privalumas, kad galiu per daug negalvodamas tik išėjus naujai OS versijai (kuri bus nemokama visada) imti ir atsinaujinti. Taip ir sukasi pas mane jau nuo pat Mountain Lion (10.8) vien upgrade ant upgrade ant upgrade. Su langinėm reiktų viską švariai perinstaliuoti arba išvis nesinaujinti dėl kokių nors priežasčių (Win 7 į 8/8.1 - wtf kažkas sugalvojo tablet interfeisą kišti by default per visus galus? Win 10 - jau kitas reikalas, viskas kaip ir ok).
  Dėl adaptavimosi - pasiėmiau kažkada iš draugo Macbook'ą Early 2009 modelį 2 dienoms (prieš tai labai minimaliai buvau čiupinėjęs), prieš tai susiradęs visą (kai kuriais atvejais ir alternatyvų) softą, kuris man bus reikalingas arba kurį naudojau tuo metu langinėse. Tai labai greit pamačiau kaip kas veikia ir kaip man tinka OS veikimas (kad to tuo metu jau 2 metų amžiaus Macbook baterija laikė gerokai stipriau už mano turėtą pusmečio senumo Acer Aspire 5738ZG, lengvesnis ir patogesnis nešiotis - tai čia buvo icing on the cake). Tai aš tam draugui vietoj to Mac'o atidaviau savo gerokai galingesnį ir naujesnį Acer ir laikėm tai sąžiningais mainais (jo skundas buvo vienintelis, kad negali pažaisti nieko ant obuolio, bet čia gal 2011 veiksmas vyko :))
  O kam slėptis? :) reikia - ir naudoji. Yra VMware Fusion, Virtual Box tam reikalui.
  Be Windows seniau ilgą laiką ir Ubuntu, Linux Mint įvairias versijas čiupinėdavau, kai laiko būdavo. Langines pasileidžiu kokiam smulkiam reikalui su specifiniu softu, o kai reikia kažko ilgiau - yra dar keli PC su langinėm namie.
  O ir ant Windows virtualizuodavau nuo FreeBSD iki tų pačių Linux, Joli OS ir pan. Net Mac OS X Leopard (10.5) buvau sugrūdęs per prievartą į VMware Workstation, bet va, priešingai nei ant Mac'o langinės - atvirkščias variantas yra totalus useless gaidys.
   
  O dėl "vieno mygtuko" - man žymiai logiškiau atrodo pasirinkti opciją ir uždaryti nustatymuose langą ant OS X (dabar daug kur ir to "vieno mygtuko" OK ten net nebėra) ir turėti jau tą opciją, o ne ant langinių spausti "Apply", "OK" ar "Cancel", nu ir dar Close ant dialogo lango viršaus :) Bet suprantama, kai ant langinių mus jau nuo Windows 95 dresiruoja daugiau nei 20 metų, tai sunkoka prie kitokios logikos adaptuotis :)
 10. Patinka
  WalkingDead gavo reakciją nuo finansai Bitcoin 15000, kas toliau?   
  spectrocoin.com - noriu inesti pinigu kad nusipirkti kriptovaliutos pasa jau tikrina 24valandu :/
 11. Patinka
  WalkingDead sureagavo į luk01 Austrija. Nuo +4 iki +39   
  Sveiki uždarbiečiai!
   
  Noriu trumpai aprašyti mūsų su drauge šviežią kelionę po Austriją ir apylinkes. Taip pat labai mėgstam fotografuoti todėl nuotraukos gali būti įdomiau nei ką parašysiu, perspėju :)
   
  Žodžiu, viskas vyko eksprontu. Tik savaitė prieš išvykimą sugalvojom, kad būtent tai bus Austrija. Įvairios priežastys:
   
  Nėra toli.
   
  Labai graži ir švari vieta.
   
  Vienas gražiusių gamtos kampelių Europoje.
   
  Alpės, ežerai, šaltiniai ir švarus oras vienoje vietoje.
   
  Sostinė yra vienas iš TOP pasaulio miestų. Švariausias ir geriausias gyvenimo kokybės santykis tokio dydžio miestui.
   
  Taip pat vienas iš prioritetų buvo vokiečių kalba, su ja kažkiek siejame savo gyvenimą(labiau draugė, baigusi D/FR kalbų studijas).
   
  Viena iš minčių kuri nedavė ramybės tai, kad kiek daug gali nuveikti per 5-7d., atrodo niekada to nesuprasi kol neišeisi iš komforto zonos, kol neišvažiuosi, atrodė savaitė truko kaip mėnesis ir pamatėm tiek kiek gyvendami paprastą rutinišką gyvenima pamatom per kelis metus. Namie ta savaitė atrodo niekas, nei pailsime, nei kažką nuvikiu, eina ir praeina... O čia savaitė gali būti tiek, kad pakeis tavo gyvenimą. Tikrai nuostabi, vertinga ir npakartojama savaitė su daug nuotykių.
   
  http://i.imgur.com/Ongsj5x.png
  Maršrutas.
   


   
  Kelionės laikas 06.18-06.25(7d.)
   

   
  Automobilis Skoda Superb 2003m
   

   
  Nuvažiuota 4075km.(Didžiausias nuvažiuotas atstumas per dieną 1470km.)
   

   
  Išleisti pinigai ~500Eur.(bandėm tiksliai su ct. paskaičiuot, bet pametėm skaičių, bet apytikslė suma tokia)
   
  Mūsų tikslai(gal kam prireiks važiuojant):
   


   
  1. Viena   
  2. Grossglockner

   


   
  3. Wolfgangsee lake

   


   
  4. Hallstat(BŪTINAI)

   


   
  5. Grossglockner Alpine Road(BŪTINAI)

   


   
  6. Villach

   


   
  7. Ossiacher See

   


   
  8. Klagenfurt

   


   
  9. Worthersee(BŪTINAI)

   
  Susidarytas toks mini must-see planas savaitei.
   
  06.18 10.00 išvažiavom iš Vilniaus. Po darbo savaitės šiek pavargę, todėl anksti keltis neskubėjom, išsimiegojom kaip sakant geriau, kad paskui vairuoti sunku nepasidarytų. Pirmas sustojimas buvo ties Lietuvos siena, užsipylėm kuro, gamtiniai reikalai ir tada jau pajudėjom vėl, pravažiavom aplinkeliu Varšuvą, vakare apie 20.00 pasiekėm Katowicus ir ten greitai užkandom. Lenkiškos kainos žinoma visada džiugina. Kol kas ten viskas tikriausiai pigiau. Taigi naudingai ir sočiai praleidom valandą ten, 30% laiko maistas, 70% WIFI. Always.
   
  Įvažiavom į Čekiją ir per 2 val ją pravažiavom. Sutemus jau esam netoliese Brno nuo kurio tiek ir liko iki Austrijos. Sustojam miegoti į ne pirmą pasitaikiusią aikštelę išvažiuojant iš Brno.(Visada norisi sustoti ten kur jaukiau ir smagiau miegoti bus, dažnai aikštelės per daug apšviestos, saugumas- taip, bet komforto mažai, suradom puikią aikštelę su minimaliai šviesos ir su visais patogumais šalia, kriauklė, WC). Pirma nakvynė poilsinga.
   
   
  http://i.imgur.com/S3xv6II.jpg
  1 nakvynė už Brno
  Kita dieną jau iš pat ryto atvažiuojam į Vieną. Sekmadienis. Miestas tuščias, jokių kamščių, parkingas nemokamas. Labai mažai laisvų vietų mieste pastatyti mašiną, per pusvalandį radom vietą, pasistatėm ir skyrėm beveik visą dieną Vienai. Aplankėm visus įmanomus parkus, fontanus, skulptūras.
   
  http://i.imgur.com/2ypDNXH.jpg
  Purpuriniai medžiai Vienoje.
   
  http://i.imgur.com/NKJbmY6.jpg
  Parkelis Vienoje.
   
  http://i.imgur.com/Dks58a1.jpg
  Centras.
   
  Labai patiko Stadtpark parkelis, labai jauki vieta su daug medžių, ežeriukų, gyvūnijos, nerealiai graži gamta viduryje 2mln. gyventojų dydžio miesto. Valgyti dar turėjom iš Katowicu taigi atsisėdę parkelyje ir pavalgyt spėjom. Viena nereali vieta. Visur švaru, daug žalumos, architektūrinių paminklų, parkų, prižiūrėtas miestas. Daug dviratininkų, kaip ir daug kur užsienyje jie turi savo atskiras juostas ir šviesaforus. Visada tokius miestus užskaitau(Ne taip kaip Vilniuj norėdamas kažkur nuvažiuoti reikia gerai pagalvoti kiek reikės važiuoti šaligatviu, kad manęs toj atkarpoj nepartrenktų). Viena didmiestis, bet tai kaip ten pasijutom tai atrodė lyg miestas būtų didelis nesibaigiantis parkas.
   
  http://i.imgur.com/m5r8CRl.jpg
  Toliau vaikštom po centrą ir visą dieną tokie vaizdai.
   
  http://i.imgur.com/gWAJs74.jpg
  Labai žalias miestas.
   
  http://i.imgur.com/LuBKTY6.jpg
  Pamėgta Humana.
   
   
  http://i.imgur.com/eVYafSb.jpg
  Antra nakvynė išvažiavus už Vienos. Nuotrauka daryta atsikėlus ryte ~8h.
   
  Sekanti stotelė- Hallstat. Iš Vienos pajudėjome link jo, miestelis nedidelis ~900 gyventojų, bet įrašytas į TOP lankomiausias vietas Austrijoje. Turėtų būti įdomu. Nuvažiavus supratome, kad buvo verta. Hallstat garsėja savo druska. Pati pirmoji pasaulio druskų kasykla, 7000m senumo. Pats miestelis atrodo taip pat kaip atrodė 1890m. Niekas nepasiketę, atrodo lyg laike sustojęs. Labai gražu, kalnuota, ežero vanduo permatomas. Labai daug turistų, bet tai nekliudė, viskas buvo pats tas. Aplankyti tikrai verta, keliukai važiuojant link šio miesto nuostabūs, miestelis nepaliestas jokios civilizacijos. Labai gražu kai debesys dengia kalnus ir ežerus ir viskas matosi lyg pro rūką, taip pat labai gaivus ir švarus oras.
   
   
  http://i.imgur.com/gi034RH.jpg
  St.Gilgen pakeliui i Hallstat.
   
  http://i.imgur.com/7wHbHnn.jpg
  Hallstat atsiskyrėlis druskos miestas.
   
  Kita stotelė Grossglockner Alpine road- gražiausias kelias Europoje. Vien artėjant link šio kelio apima įdomus jausmas. Kelias pradeda siaurėti ir aukštėti. Iš šonų pradeda pilnai apgaubti kalnai ir kriokliai. Privažiaus prie vartų reikia susimokėti, kaina 35Eur mašinai. Kelio ilgis lyg apie 30km ir visa tai 3-4km aukštyje serpantinais. Kelias veda beveik iki pačio viršūnės Grossglockner 3.8km, daug sniego, bet vis dar šilta. Pakeliui kelyje daug karvių, ožkų ir įdomiausiai tai švilpikų. Nežinojau kas jie tokie, bet prieš tai kažkada buvau matęs Youtubej tokius švilpiančius bebrus ar pnš atrodančius. Tai va, čia buvo jie, pilni laukai ir kalnai, kartais prabėgantys pro kelią. Išgirdom tik 1 kartą švilpiantį, garsas didelis ir keistas. Atrodė lyg žmogus garsiai sušvilptų. Įdomi patirtis.
   
  http://i.imgur.com/XCF4jYL.jpg
  Sustojus prieš Grossglockner road, atsipučiam, užkandam ir įsitaisom po kalnais miegui.
   
  http://i.imgur.com/8gbKkth.jpg
  Sutemus.
   
  http://i.imgur.com/82DkBMX.jpg
  Pradžia.
   
  http://i.imgur.com/ZhR6Zlq.jpg
  Yoga prieš kilimą.
   
  http://i.imgur.com/UJUH6Gw.jpg
  Driving.
   
  http://i.imgur.com/zUZDTIp.jpg
  Sustojimas užkąsti.
   
  http://i.imgur.com/xRsTmgW.jpg
  Debesys.
   
  http://i.imgur.com/BqfcW6p.jpg
  Pakeleiviai švilpikai.
   
  http://i.imgur.com/xgvrNRq.jpg
  Kaito stabdžiai leidžiantis, bet visą laiką motyvavau save- jei jis užkilo tai ir aš nusileisiu. :D
   
  http://i.imgur.com/pxjzuIo.jpg
  Grossglockner road- the most beautiful scenic road in Europe.
   
  http://i.imgur.com/Y2LZK9A.jpg
  Kilom ir užkilom.
   
  http://i.imgur.com/ocV9QaJ.jpg
  Jau beveik.
   
  http://i.imgur.com/qJTEqdk.jpg
  Vaizdas nuo pusiaukelės į viršūnę.
   
  http://i.imgur.com/TlsnFgG.jpg
  3789m.
   
  http://i.imgur.com/5bcuIEz.jpg
  Sutikti bendraminčiai tokie pat kalnų fanatikai.
   
  http://i.imgur.com/7PdcjF3.jpg
  Patiekalų ir kultūrų mainai.
   
  Šiam keliui skyrėm beveik visą dieną, svarbiausia pasiruošti mašiną, kad būtų geros būklės ir tt. Viską buvom susitvarkę kas nedavė ramybės(pagrindinis diržas, filtrai, tepalas, naujos padangos), bet stabdžiai leidžiantis labai įkaito, leidomės kokį 15km stačiai iš 4km aukšio, mūsų mašina tokių krūvių nėra patyrusi taigi teko stoti ir pailsėti. Taip ir pavalgyt laiko radom. Tai buvo pati gražiausia vieta šioje kelionėje ir atsiminimai iš ten stipriausi. Labai daug motociklininkų ir suprantu kodėl, pats jaučiu aistrą dviratėm priemonėm todėl galiu tik įsivaizduoti koks jausmas važiuoti gražiausiu Europos keliu, 4km aukštyje tarp nerealaus grožio viršūnių ir gaivaus kalnų oro. O jei dar kompanija gera, palapinės ir tt... Keliukas smagus, vingiuotas, su pilna gyvūnunijos ir kišenėlių pakelėse. Dar vienas iš dalykų dėl ko taip patiko Austrija, viso labai labai daug padaryta dėl žmogaus. Važiuojant keliu kas 200-300m pilna mažyčių aikštelių, visur bus staliukai pavalgyti, šiukšlinės, kranai su šaltinio vandeniu... Viskas apgalvota.
   
  http://i.imgur.com/Ra7VkQO.jpg
  Leidžiantis į apačią.
   
   
  Sutemsta ir stojam vėl miegoti kalnuose.
   
  Sustojam į artimiausią miestelį ir užtikus jų vadinamą pležą įeinam ir randam atrankintus dušus ir toletus. Vanduo per šaltas tai nusiprausiam kriauklėje. Pagaliau po ilgos dienos išsiplaunam dantis. Savijauta- vėl pasitikintys, tvarkingi, nusiprausę ir gražūs. Po kiek laiko grįžtam niekam nepamačius į mašiną, susišildom ir atažiuoja tarnyba, turbūt ta kur prižiūri paplūdimį ir mūsų kriaukles. Kaina pasirodo ten lyg 3 Eur už įėjimą, nu nieko apsisukom ir be Eurų. :)
   
  http://i.imgur.com/no2mYNL.jpg
  Va čia.
   
  Tada sugalvojom greit nulėkti iki Venecijos. Kelio apie 400km tai tikėjomes per 3val būti vietoje. Panašiai ir apsisukom. Nuotraukos iš Venecijos labai gražios, bet deja ten nepatiko. Kai buvom mažesni esam buvę Venecijoj ir norėjom tiesiog atnaujinti prisiminimus. Ką galiu pasakyti, užkimšta... Kainos nežmoniškos, Čikagos centre ir tai pigiau... Žodžiu toks kaimas, bet už ledus 4-5 Eur prašo, makaronai ar pica ~20Eur. Žodžiu ne valgyti skirta vieta, iš visų nori išlupti pinigų, pilna babajų, afrikonų siūlančių armani ir gucci tašes, arba indų lakstančių paskui su arbūzu ar mangu atsigaivinti... Kainos aukštos. Žmonių 10 vienam m2. Kamščiai, stumdaisi, karšta... Nepatiko, spėjom per dieną pasiilgti kalnų, ramybės ir ežerų :)
   
  Pakeliui į Veneciją. Some fresh spring water for the start. Čia pusiau išsimaudom, vanduo turbūt +10 max.[/font][/size]
   
  http://i.imgur.com/XoR3iw1.jpg
   
  Ir tada jau Venecija, kelios nuotraukos iš miesto ant vandens:
   
  http://i.imgur.com/sAE8QFq.jpg
   
  http://i.imgur.com/hNqktet.jpg
   
  http://i.imgur.com/5eDPCmY.jpg
   
  http://i.imgur.com/SqWDVHq.jpg
   
  Nakvynė tarp Venecijos ir kelio atgal į Austriją. Venecijai skyrėm beveik dieną su nuvažiavimu ir parvažiavimu iš jos. Nusiprausėm šaltinio upėje tarp Italijos autobano ir Itališko kaimelio. Sutemo, vanduo stingdantis. Įbridom iki nariukų, šampūnas, dantų pasta ir vėl gražūs ir tvarkingi. Patraukėm atgal į Austriją, miegam netoli sienos, ryt planuojam turėti gerą laiką.
   
  http://i.imgur.com/3kJU8KQ.jpg
  Itališkas dušas.
   
  Baigėsi mūsų alpių kelias ir Venecija, tada patraukėm kur smagiau ir gaiviau- tikslas buvo Worthersee, labai gerai žinomas ežeras Europoje. Didžiulis, kalnų apsuptyje, su permatomu mėlynai žaliu +28 šilumos vandeniu. Įdomu, kad Austrijoje ežerų vanduo geriamas. Permatomas. Buvom labai nustebę tokai tvarka, priešingai nei pas mus pležas visur yra mokamas. Atvykom į Klagenfurt am Worthersee ir įėjimo mokestis į pležą buvo 4 Eur visai dienai. Buvo tikrai verta.
  http://i.imgur.com/hPbAKNt.jpg
   
  http://i.imgur.com/v1m1u3c.jpg
   
  http://i.imgur.com/wJw0elF.jpg
  Viskas prižiūrėta, persirengimo kabinos, palei pat krantą kas 15m sustatyti atviri dušai ir šalia geriamo šaltinio vandens kranai su dideliom kriauklėm. Buvo karšta tai gaivintis nespėjome, vakare atvėso iki +34 bet vistiek vis dar buvo sunku būti saulėje. Slėpėsis pavėsyje bet vistiek nemažai nudegėm. Pležas turėjo atskiras zonas vaikams, žaidimų aikšteles pusiau vandenyje, didelę čiuožyklą, šokinėjimo lentas ir lieptelius. Tokiam šiltam vandenyje buvom valandom... :D
   
  http://i.imgur.com/6w7kNQu.jpg
   
  Nustebino dar tai, kad maži 2-3 metų vaikai sau kaip niekur nieko šokinėja nuo lentų 3-4m aukščio. Man prireikė laiko kol įsidrąsinau, prie vandens nepratęs, bet dėl to ir pikta ant savęs. Norisi dabar kažkur va netoli tokios vietos gyventi, vanduo nerealus, O tie vaikai tai undinės grynai... :D
   
  Už parkingą niekur nemokėjome, bet šiaip daug kur mokama ir brangu. Į Vieną atvažiavom savaitgalį taigi buvo nemokama, aikštelėse dažniausiai miegojom austostradoje tai buvo nemokama, mieste miegojom Lidl ir Aldi aikštelėse, o kalnuose miegojom po kalnais. :)
   
  Grįžom nuo Klagenfurt (Italijos/Austrijos sienos) į Vilnių per 1 dieną. Išvažiavom 6h ryto, o 12h vakare buvom Vilniuj. Išvis 17h vairavimo, nuvažiuota 1470km.
   
  http://i.imgur.com/Hm9gCbr.jpg
   
  Antroj savaitės pusėj buvo neįmanomai karšta tai ne tik Turkijoj taip :D +39 ir daugiau, atrodė karščiau... nors nelabai pamenu, svaigo galva...
   
  http://i.imgur.com/a14Yvib.jpg
  Pakeliui namo...
   
  Tik finansinis klausimas kada kelsimės gyventi į Vieną... Laiko klausimas jau išspręstas. ^_^
   
  Reziumė: Keliaukit!
   
  Nesvarbu koks oras, kiek pinigų ir su kuo. Keliauti yra gerai. Visi atsiminimai ir nuotykiai tai atperka. Nesvarbu už 200 ar už 2000 eurų, visada galima rasti vaiantą! Mes jauni ir mums viskas įdomu, galim miegot lauke, mašinoj, nesvarbu kur pasiseks ten ir miegosim, bet už tas sutaupytas nakvynes nuvažiuosim dar +1000km, kad pamatytumėm tą ir tą... Taigi, pirmyn! ;)
   
  P.S. Nuotraukų padarėm labai daug, su dslr viena nutrauka ~5mb taigi vien dėl to prisiminimai dar gyvesni. Net ir paveikslų iš porą išeitų.
  P.P.S Gal kam įdomu nuotraukos iš kelionės į Čikagą ar Kiniją? Noriu taip pat aprašyti, bet laiko trūkumas ir įkvėpimo laukiu... :rolleyes:
  P.P.P.S Su tais šriftais čia susipainiojau, bet gal bus įskaitoma. Sorry už tai.
 12. Patinka
  WalkingDead sureagavo į Courage [BAIGTA] Dienoraštis : Kelias link 50$/day su CPI/CPA   
  2016.05.21
   
   
   
  http://i.imgur.com/n7GVr3t.png
   
   
  Problemos su Followliker, negaliu sufollowint kiek įmanoma, bandau kažkaip išsiaiškint priežastį.
 13. Patinka
  WalkingDead gavo reakciją nuo Vileikis Nemokamas (com) domenas   
  Sveiki isigikite nemokama com domena nereikia net banko korteles patvirtinimo ka jum reikia tureti el pasta + telefona .
   
  Visit: Name.com
  Choose Your Domain (1 Year).
  Use The Coupon Code: "GalvanizeAustin"
  Remove The WhoIs Protection.
   
  Add Card > Checkout.
  Create a new account (Phone verification needed).
  Finished. Enjoy your free domain..
 14. Patinka
  WalkingDead gavo reakciją nuo Vileikis Nemokamas (com) domenas   
  Sveiki isigikite nemokama com domena nereikia net banko korteles patvirtinimo ka jum reikia tureti el pasta + telefona .
   
  Visit: Name.com
  Choose Your Domain (1 Year).
  Use The Coupon Code: "GalvanizeAustin"
  Remove The WhoIs Protection.
   
  Add Card > Checkout.
  Create a new account (Phone verification needed).
  Finished. Enjoy your free domain..
 15. Patinka
  WalkingDead gavo reakciją nuo Vileikis Nemokamas (com) domenas   
  Sveiki isigikite nemokama com domena nereikia net banko korteles patvirtinimo ka jum reikia tureti el pasta + telefona .
   
  Visit: Name.com
  Choose Your Domain (1 Year).
  Use The Coupon Code: "GalvanizeAustin"
  Remove The WhoIs Protection.
   
  Add Card > Checkout.
  Create a new account (Phone verification needed).
  Finished. Enjoy your free domain..
 16. Patinka
  WalkingDead gavo reakciją nuo Vileikis Nemokamas (com) domenas   
  Sveiki isigikite nemokama com domena nereikia net banko korteles patvirtinimo ka jum reikia tureti el pasta + telefona .
   
  Visit: Name.com
  Choose Your Domain (1 Year).
  Use The Coupon Code: "GalvanizeAustin"
  Remove The WhoIs Protection.
   
  Add Card > Checkout.
  Create a new account (Phone verification needed).
  Finished. Enjoy your free domain..
 17. Patinka
  WalkingDead gavo reakciją nuo Vileikis Nemokamas (com) domenas   
  Sveiki isigikite nemokama com domena nereikia net banko korteles patvirtinimo ka jum reikia tureti el pasta + telefona .
   
  Visit: Name.com
  Choose Your Domain (1 Year).
  Use The Coupon Code: "GalvanizeAustin"
  Remove The WhoIs Protection.
   
  Add Card > Checkout.
  Create a new account (Phone verification needed).
  Finished. Enjoy your free domain..
 18. Patinka
  WalkingDead gavo reakciją nuo Vileikis Nemokamas (com) domenas   
  Sveiki isigikite nemokama com domena nereikia net banko korteles patvirtinimo ka jum reikia tureti el pasta + telefona .
   
  Visit: Name.com
  Choose Your Domain (1 Year).
  Use The Coupon Code: "GalvanizeAustin"
  Remove The WhoIs Protection.
   
  Add Card > Checkout.
  Create a new account (Phone verification needed).
  Finished. Enjoy your free domain..
 19. Patinka
  WalkingDead gavo reakciją nuo Vileikis Nemokamas (com) domenas   
  Sveiki isigikite nemokama com domena nereikia net banko korteles patvirtinimo ka jum reikia tureti el pasta + telefona .
   
  Visit: Name.com
  Choose Your Domain (1 Year).
  Use The Coupon Code: "GalvanizeAustin"
  Remove The WhoIs Protection.
   
  Add Card > Checkout.
  Create a new account (Phone verification needed).
  Finished. Enjoy your free domain..
 20. Patinka
  WalkingDead gavo reakciją nuo Vileikis Nemokamas (com) domenas   
  Sveiki isigikite nemokama com domena nereikia net banko korteles patvirtinimo ka jum reikia tureti el pasta + telefona .
   
  Visit: Name.com
  Choose Your Domain (1 Year).
  Use The Coupon Code: "GalvanizeAustin"
  Remove The WhoIs Protection.
   
  Add Card > Checkout.
  Create a new account (Phone verification needed).
  Finished. Enjoy your free domain..
 21. Patinka
  WalkingDead gavo reakciją nuo Vileikis Nemokamas (com) domenas   
  Sveiki isigikite nemokama com domena nereikia net banko korteles patvirtinimo ka jum reikia tureti el pasta + telefona .
   
  Visit: Name.com
  Choose Your Domain (1 Year).
  Use The Coupon Code: "GalvanizeAustin"
  Remove The WhoIs Protection.
   
  Add Card > Checkout.
  Create a new account (Phone verification needed).
  Finished. Enjoy your free domain..
 22. Patinka
  WalkingDead gavo reakciją nuo Vileikis Nemokamas (com) domenas   
  Sveiki isigikite nemokama com domena nereikia net banko korteles patvirtinimo ka jum reikia tureti el pasta + telefona .
   
  Visit: Name.com
  Choose Your Domain (1 Year).
  Use The Coupon Code: "GalvanizeAustin"
  Remove The WhoIs Protection.
   
  Add Card > Checkout.
  Create a new account (Phone verification needed).
  Finished. Enjoy your free domain..
 23. Patinka
  WalkingDead gavo reakciją nuo Vileikis Nemokamas (com) domenas   
  Sveiki isigikite nemokama com domena nereikia net banko korteles patvirtinimo ka jum reikia tureti el pasta + telefona .
   
  Visit: Name.com
  Choose Your Domain (1 Year).
  Use The Coupon Code: "GalvanizeAustin"
  Remove The WhoIs Protection.
   
  Add Card > Checkout.
  Create a new account (Phone verification needed).
  Finished. Enjoy your free domain..
 24. Patinka
  WalkingDead gavo reakciją nuo EddieWAL Naujo iPhone SE pristatymas   
  Pats asmeniskai tik prie 5S sedziu biznio klases telefonas po ne kaip plius 6 plitos . Koks telefonas jai sms reik rasyti laikant dviem rankom telefona !!!
 25. Patinka
  WalkingDead sureagavo į Tuskis Naujo iPhone SE pristatymas   
  Manau,jog tikras geras ir protingas žingsnis iš Apple. Pats dabar tikrai atsinaujinsiu 5s į SE ir nesuksiu galvos dėl šėštuko,nes jiš man asmeniškai itin patogus :)
×
×
 • Sukurti naują...