Pereiti prie turinio

anon

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  6.179
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  21
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  anon gavo reakciją nuo SPeed_FANat1c Kaip aš padidinau uždarbį iš vienos reklamos 300 eurų/mėn nepadidinęs svetainės lankomumo?   
  Tikriausiai nemažai uzdarbis.lt žmonių yra susidūrę ir bandę uždarbiauti su adsense. Tačiau dauguma pamiršta nagrinėti kiekvienos reklamos rezultatus ir stengiasi tiesiog padidinti lankomumą ir taip uždirbti daugiau. Tačiau galima bandyti optimizuoti ir pačias reklamas. Taigi apie vieną tokį būdą papasakosiu ir aš.
   
  Svetainėje https://worldrecipes.eu atlikau tik VIENĄ pasikeitimą. Ir jis labai paprastas:
   
  Dešinėje 300x600 reklamą padariau STICKY, vietoje įprastai būnančios savo vietoje reklamos. Ką tai reiškia? Jog žmonėms scrollinant, reklama scrollinasi kartu, jos viewability stipriai padidėja - žmonės dažniau ant jos paspaudžia.
  Rezultatas: Per mėnėsį būtent iš šios reklamos uždirbta 301 euru daugiau, nei prieš tai buvusį mėnesį.
  Lankomumo skirtumas: desktop lankytojų buvo tik 15 daugiau, nei prieš tai buvusį mėnesį.
  Cost per Click: išlygo lygiai toks pat koks buvo.
   
  Ką Google adsense sako apie Sticky reklamas:
   
   
  Rekomenduoju šį būdą kiekvienam, norintiems uždirbti truputį daugiau :) Sėkmės.
  Papildymas: Wordpress turi tam specialius plugin'us, tai išvis padaroma labai paprastai. Kitoms svetainėms tai nėra sunkiai padaroma žaidžiant su .css, aš pats neprogramuoju tai neatsakysiu tiksliai, bet Google daugybe variantų kaip tai pasidaryti.
 2. Patinka
  anon gavo reakciją nuo SPeed_FANat1c Verslas su Google Adsense!   
  Uzdarbis.lt naudoja ne Google ads, o Setupad tinklo reklamas (iš ads.txt failo galima matyt), apie tai esu rašęs čia -

  Žinoma, tarp tų reklamų sukasi ir Google reklamos, tą temą perskaitęs suprasi. 🙂

   
 3. Patinka
  anon gavo reakciją nuo SPeed_FANat1c Tinklas mokantis daugiau nei google adsense (galime monetizuoti ir adblock lankytojus)   
  sveiki,
   
  Norite pradėti uždirbti daugiau, nei uždirbate su google adsense?
   
  Prisijunkite prie mūsų. Padėsime optimizuoti pačias reklamas ir uždirbti daugiau nei iki šiol 🙂 Svetainės kalba nėra svarbu.
   
  Taip pat galime padėti monetizuoti tuos lankytojus, kuria naudoju adblock plus (ublock kol kas ne, bet jau irgi greit).
   
  Jeigu turite svetainę, kurioje yra bent 500 lankytojų per dieną, parašykite AŽ su savo svetaine.
   
  Jokių pop-up reklamų ar kažko paslėpto.
   
  Mūsų svetainė setupad.com
   
  Susidomėjot? Parašykit AŽ. 🙂
  Galimas ir susitikimas, jei bus noras bendradarbiauti.
   
  Kaip vyksta mokėjimas?
  Minimali išmoka dabar visiems yra 100 eurų, ji apmokama automatiškai, jei esate surinkę šią sumą ir užpildę visą reikiamą informaciją.
   
  Kokie baneriai geriausiai veikia?
  Desktop 980x250 ir 300x600 (padarant sticky), mobile 300x250. Tačiau ir tarp banerių stengiamės sukurti konkurenciją, pvz 980x250 pozicijoje yra rodomi 980x100, 970x90 ir panašūs, kad kuo daugiau banerių pretenduotų į vieną poziciją ir mokėtų pinigus.
   
  Ar viskas atvejais pavyksta monetizuoti Ad Block vartotojus?
  Gaila, bet ne, įvairios nelegalios svetainės, kaip parsisiuntimų dažniausiai nėra patvirtinamos mūsų partnerių. Nors "filmų žiūrėjimo online" svetainės dažniausiai patvirtinamos.
   
  Kokiu būdu pavyksta "išspausti" daugiau nei su Google Adsense?
  Mes esame reklamos tinklas, kuris sujungia visus kitus reklamos tinklus į vieną. Šitaip atfiltruojamos mažai mokančios reklamos. Tarp šių tinklų yra pajungtas ir Google AdSense. Šitaip išspaudžiama daug daugiau nei iš vieno tinklo. Tinklų pajungiame vis daugiau, todėl konkurencija dėl Jūsų banerinės pozicijos tik stiprėja ir kaina auga. Užsienio rinkose pavyksta pasiekti didesnį pakilimą nei Lietuvoje, nes ten tiesiog reklamos tinklų yra daug daugiau (Lietuvoje veikia tik keli)
 4. Patinka
  anon gavo reakciją nuo SPeed_FANat1c Verslas su Google Adsense!   
  šita rinka pamiršo tuos adblockus su mobile dominavimu, daugybės web'ų srautą dabar mobile + tablet sudaro apie 85-90%. Tad lieka tik 10%, kurie gali naudot adblock.

  Buvau į savo google analytics susidiegęs galimybę stebėt kiek žmonių naudoja adblock (gali pasigooglint kaip tai padaryt), tai iš visų desktop vartotojų vos 13% naudojo adblock (dauguma lankytojų iš LT ir srautas didelis).
 5. Patinka
  anon gavo reakciją nuo adrenalinas Verslas su Google Adsense!   
  normali statistika, kaip tokiai mažai imčiai :)
 6. Patinka
  anon sureagavo į Mindogas Ieškau darbo užsienyje   
  siaip tamstos nieks neklibino, bet I Norvegija pvz be sansu dabar isidarbinti neskiepytiems. Taip kad eik paverk dabar kokiam Lobovui ar Skiepeniui
 7. Patinka
  anon gavo reakciją nuo l781 Tarpusavio skolinimo platforma   
  kad mažai ką pasako, jei ne patys išieško, o atiduoda išieiškojimo įmonei...
 8. Patinka
  anon gavo reakciją nuo lasickui 2021 m migrantų krizė Lietuvoje   
  Facebook'e  - labai gerai viską paaiškina 🙂
 9. Patinka
  anon sureagavo į antler 2021 m migrantų krizė Lietuvoje   
  Labiau už našlaičius, neįgaliuosius, įkalintuosius nerūpi, man rūpi tai, jog kaimiečiams būtų laikas pasidomėti kam priklauso valstybės pagalba (iš mokesčių mokėtojų pinigų) pagal numatytus teisės aktus. Žiūrėkime ir kitose šalyse gyvenančius mūsų piliečius, kurie gyvena išlaikomi kitų valstybių mokesčių mokėtojų pinigais. Norim vadintis europietiška šalimi, tai ir elkimės kaip tokios.
  Migrantų krizė privalo būti suvaldyta, su tuo niekas nesiginčyja. Bet būtų laikas nustoti elgtis kaip prakeiktiems laukiniams, ypač deginant padangas, trukdant teisėsaugos institucijoms ir dar aiškinant, jog reikia kažkokių kaimiečių leidimų vykdyti valstybės pavestas funkcijas.
  Piliečiai turi teisę kištis tiek, kiek tai numato teisės aktai. Visi kelių blokuotojai, padangų padegėjai privalo atsakyti už savo veiksmus.
  Aš už laisvą žodį.
 10. Patinka
  anon sureagavo į antler 2021 m migrantų krizė Lietuvoje   
  Ar tu bent įsivaizduoji kiek dar dalykų yra daroma už mokesčių mokėtojų pinigus? Kiek tu ir tavo giminė naudojosi, naudojasi ir naudosis dalykais, kurie buvo pirkti už mokesčių mokėtojų pinigus? 
  Kodėl tau netrukdo našlaičiai, neįgalieji, įkalintieji ir t.t. kai jie yra išlaikomi už mokesčių mokėtojų pinigus? Čia tu būsi iš tų budulių kurie galvoja, jog jeigu moka mokesčius, tai turi teisę prisidėti prie valstybės valdymo?
  O kas tie kaimiečiai tokie, kad reikia gauti iš jų leidimą apgyvendinti tiems migrantams poligone? Aplamai, nuo kada reikia piliečių leidimo valstybės institucijoms atlikti jiems pavestas užduotis?
 11. Patinka
  anon sureagavo į antler 2021 m migrantų krizė Lietuvoje   
  Gėda skaityti komentarus žmonių, kurie sako, jog nereikia palaikyti demokratijos. Baltarusijos žmonės nori nepriklausomybės, pokyčių ir išvaryti diktatorių. Kaimyninių šalių pareiga yra palaikyti tokius žmones ir juos drąsinti, taip, kaip tai darė kitos šalys pripažinusios Lietuvą kaip nepriklausomą šalį. Pasakymas, jog Lietuva negali ir neturėtų nei žodžio pasakyti prieš Baltarusijos rėžimą yra niekas kitas, kaip tik parodymas to, kuo pats laikai savo šalį, ir kiek svarbi tau pačiam yra tavo šalies nepriklausomybė. Jeigu Lietuvoje turėtume tokį diktatorių kaip Lukašenka, patys džiaugtumėtės turėdami palaikymą iš kitų šalių, dėl noro, jog jis būtų nuverstas.
  Dabar turime daug komunistinio palikimo. Žmonės patys net neslėpdami teigia, jog draugai tik tie, kas duoda kažkokią naudą ir apie juos negalima daugiau nieko pasakyti ir nesvarbu, ar toje šalyje, kuri duoda kažkokią naudą yra vykdomos represijos ar ne. 
  Ši imigrantų krizė parodys ir pačios Lietuvos tarpusavio santykius su kitomis šalimis. Yra šalių, kurios jau teiks humanitarinę pagalbą, yra berods kelios šalys, kurios atsiuntė ir savo pareigūnus. ES taip pat patvirtino, jog bus teikiama finansinė pagalba. Bet kol nėra įvesta nepaprastoji padėtis, imigrantai gali prašyti prieglobsčio. Tai yra geras ženklas ES, jog turi būti keičiama tarptautinė teisė, nes su tokiais nelegaliais imigrantais gali pasibaigti liūdnai, tuo labiau, kai yra dar grąsinama juos apginkluoti.
  Įvedus nepaprastąją padėti, Lietuva nebebūtų įpareigota įmigrantus įsileisti, sienos apsaugą perimtų kariuomenė. Manau, tai būtų geras išbandymas patikrinti Lietuvos gebėjimus apsiginti nuo įsibrovėlių ir būtų geras NATO šalių patikrinimas, ypač, jeigu savo grąsinimus įvykdytų Lukašenka apginkluodamas tuos įmigrantus.
  Kas dėl protestuojančių budulių, tai juos reikėtų deramai nuteisti. Kiek žmogui turi būti negerai galvoje, jog jis atrastų įžulumo nurodinėti pareigūnams kas gali patekti į poligoną ir kas ne? Ir įdomiausia, jog protestuojantys ( nubausti)  - net ne to kaimo gyventojai, o policijai jau žinomi asmenys. 😄
  Lietuva nepatirs smūgio ekonominiu atžvilgiu. Prisiminkime kuo pasibaigė viskas Rusijos embargu, sužlugdė tai ekonomiką? Ne. Kad Karbauskis negalės importuoti baltarusiškų trąšų - mažas nuostolis.
   
 12. Patinka
  anon sureagavo į Vileikis 2021 m migrantų krizė Lietuvoje   
  :DDDDDDD taip tikrai paprastus žmones už nieką ant žemės guldė ir dujas purškė 😄 Tikrai visi tie žmonės buvo taikiai susirinkę, kūnais ir mašinomis neužstatinėjo kelio, neįžeidinėjo pareigūnų, vykdė teisėtus pareigūnų reikalavimus 😄 Prie ko čia šita situacija? Bet kur kitur pažeidinėk viešą tvarką, priešinkis, nevykdyt reikalavimų ir krisi veidu į purvą gavęs dujų arba tazerio, o paskui ir protokolą.
 13. Patinka
  anon sureagavo į Rizas 2021 m migrantų krizė Lietuvoje   
  Omonas sudaužo iki mirties ir dangina nekaltus protestuotojus, Lietuvos policininkų teisėtas ir proporcingas jėgos panaudojimas yra visiškai nepalygintinas.
 14. Patinka
  anon sureagavo į Karol 2021 m migrantų krizė Lietuvoje   
  Nelabai suprantu isterija sita. 
  Kaip saliai tai pirma tokia situacija tai normalu, kad yra netvarkos truputi, taciau Lietuva kaip salis jau pakankamai vakarietiska, stipri ir isprususi valstybe su turimais resursais suvaldyti kelis tukstancius neteisetu migrantu. Aisku nekalbu apie atsilikusius laike miestus (viename i 10 didziausiu miestu sarasa patenkanciu miestu maciau azijiecius turistus, o vietiniai lietuviai ##### juos fotkino, po keliu val tas foto maciau FB skelbiant, kad pabegeliai laksto su bolt paspirtukais, negalvojau, kad sitokioje tamsoje kai kurie gyvena, nu bet oh well, retardu buna visur, truputi geda, kad sitoks visiskas atsilikimas...), bet diduma - manau viskas tvarkoje.
  Normaliai tvarkomasi su esama situacija, aisku media perspaudzia apie baisuline krize, bobutes kai kurios turbut langus tuoj uzsikals, bet nera ko noret, kai kurie zmones pasaulio nemate - jiems tai nauja ir baisu, o dar cia kitatauciai is toli kur tik per televizoriu kitokios spalvos zmogu mate arba per Zalgirio rungtynes. 
  O del protestuotoju neleidzianciu pareigunu i karini poligona - blyn zmones, jeigu taip norit bekti ir keisti pasauli - eikit prie Baltarusijos instituciju Lietuvoje - ten protestuokit. 
 15. Patinka
  anon sureagavo į Jasinka 2021 m migrantų krizė Lietuvoje   
  Kaip gali išvis tokie klausimai kilti?
  Nebent esi paleckinis, voldemarininkas ar šeimų gynimo maršo žygeivis, tai tada suprantama, kad vaikystėje buvo padaryta ugdymo problemų.
 16. Patinka
  anon gavo reakciją nuo l781 Tarpusavio skolinimo platforma   
  kad mažai ką pasako, jei ne patys išieško, o atiduoda išieiškojimo įmonei...
 17. Patinka
  anon gavo reakciją nuo l781 Tarpusavio skolinimo platforma   
  kad mažai ką pasako, jei ne patys išieško, o atiduoda išieiškojimo įmonei...
 18. Patinka
  anon gavo reakciją nuo Mommyme Sveiki greiti pusryciai   
  https://worldrecipes.eu/lt/avokade-keptas-kiausinis
  Man asmeniškai labai patinka prie rytinės kavos 🙂 avokadą labai pamėgau, o kiaušinius mėgdavau ir seniau
 19. Patinka
  anon sureagavo į Nesako Veislinis ar neveislinis šuo, ką pasirinktumėte?   
  Veislynas arba prieglauda, tik iš ten, o tų daugintojų rėmimas yra kvailas reikalas, nerūpi jiems kokias ligas paveldės nuo tėvų, nes niekas genetinių tyrimų nedaro, o kam, visi maži šuniukai gražūs ir atrodo sveiki. Jau veislynuose visko būna, o pas daugintojus išvis tragedija. Žodžiu loterija su labai maža tikimybe laimėt.
 20. Gera idėja
  anon gavo reakciją nuo wwwutglt Kaip atnaujinti Google nuorodas?   
  Jeigu 301 redirect'ai sutvarkyti, tai tiesiog palaukit ir tiek. 🙂 Galit backlink'ų iš kitų svetainių keletą nupirkt, greičiau sureaguos.
 21. Patinka
  anon sureagavo į Paulius. Soc. Tinklai. Kur link einame?   
  Nera panos salia, tai pries miega reikia cia issiliet. Sakoma pikcius ir neigiamas emocijas reikia palikti senuose metuose.
   
  Niekas uz jus nenuspres ka daryti, ka ziureti. Jei jus itakoja social media tai jusu beda, jei jus itakoja Maximos akcijos stendas, tai jusu beda. O ne tu kas tai kuria. Pasaulis nera koks buvo musu vaikysteje, nebebus. Viskas keiciasi, kazkas leciau, kazkas greiciau. Zmogus yra labiausiai prisitaikanti butybe, dauguma naujoviu mums padeda gyventi daug geriau.
   
  Jautiesi sekamas internete, faktas mus seka. Bet ar tikrai tu Petrai esi idomus su savo delfio skaitymu ir retkarciu porno pajungimu. Tokiu milijardai. Kazkoks susireiksminimas, kad mane stebi. Fak ju, tegu stebi. Nedaryk kas pazeidzia istatyma ir buk spakainas.
   
  Tau nepatinka fb ar insta, o kazkam patinka. Puiki vieta, sedziu pas draugeli rukom kaljana, imetu kaljanciko foto, iskart mergiote kokia paraso ka tu, ka veiki. Be pastangu galima planuot sekanti vakara. Ar tai blogai?
   
  As dievinu tai, kad mums pagaliau reklamas parenka. Kad jei as domiuos auto, isirengineju namus ir noriu vyrisku vardiniu drabuziu, tai nematau maisto akciju, moterisku rubu, vaiku prekiu. Per tokias atrenkamas reklamas, esu tikrai kelis kartus puikiai uzvestas ant kelio kur apie parduotuve nezinojau, bet pasirodo ji turejo preke kurios ieskojau.
   
  Sakot cia viskas parduodama, visur melas. Atsiminkim vaikystes laikrascius, skelbimai "BRANGIAUSIAI SUPERKAME" ar "PIGIAUSIAI REMONTUOJAME" ar cia ne melas? Kiekvienam laikrasti tokiu "GERIAUSIAI" budavo pilna. Turguje kainos budavo nustatomos pagal tavo veida ir apsirengima. Ar cia viskas normalu?
   
  Grazu paziuret, bet nenoreciau nei antros puses, nei dukros kuri save pusnuogia keltu viesai. Bet pazvelgus i viska kitu kampu, dabar jaunimas turi puikia progra parodyt save, savo talenta butent social medijos deka.
   
  Nesuprantu kaip galima influencerius keikt, tai tiesiog darbas. Drabuziu modeliai taip pat reklamuoja gaminius kuriu galbut patys nemegsta. Manikines eina per podiuma su sukuosenom kurios joms nepatinka. Jei taip ziuret tai visas pasaulis netikras.
  Zinojot, kad Lidl kasininke jums pasiulo papildoma preke kurios pati nemegsta,o gal neragavus.
   
  Ir pabaigai gyvenkit savo gyvenima, jums zj.bs day story kurt tai ir kurkit, jums neleidzia ramiai gyventi facebook'as, tai trinkit ir bukit laisvi. Jus seka internetas, atsijunkit. Nereikia buti susireiksminus ir jei man kazkas nepatinka to bandyti primesti kitiems.
   
  FB ir social media ######. Kiek jusu ten susirado antras puses, draugu, kolegu. Kiek nupirko reikiama daikta ar kazkam dovana. Tai puikiai palengvina musu gyvenima.
   
   
  Einu i.pis.iu fb story pries miega. Bye pikciurnos.
 22. Patinka
  anon sureagavo į Dexter07 Butu nuomos verslas - keletas klausimu   
  Bet koks biznis šudeliaut su tais 15k butais ir 150€/menesį. Čia turi buti full time job tada ir butų reikia 10+ turėt. Net baisu pagalvoti koks kontingentas nuomojasi tokius butus ir kiek pas juos "pastovus" gyvenimas ir kaip vis pisa prota kodėl nuomos negali sumokėt ir kodėl telefono nekėlė savaitę. Pas mane sakykim salyginai brangi nuoma ir tai būna po dviejų mėnesiu "change of plans" ir ate ir vėl ieškok.
 23. Patinka
  anon gavo reakciją nuo hilerix Butu nuomos verslas - keletas klausimu   
  Labai jau "mėgėjiškas" video. :) Su labai elementariais paskaičiavimais. + skatina nelegalų verslą, nes pamiršta paminėt mokesčius valstybei (15%), kas labai stipriai pailginai atsiperkamumą, nei ten paskaičiuotas.
   
  Dar nepaminėta, kad daiktai natūraliai genda. Kaip pavyzdys indaplovė ar skalbimo mašina. Jeigu sugedo indaplovė ir tarkim reikia nupirkti už kokius 600 eur (su montavimu, užnešimu, atvežimu), o nuomoji butą už 300 eur, tai papildomai prisideda 2 mėnesiai atsiperkamumo (su sąlyga, kad nemoki mokesčių, jei sumoki GPM, tai dar daugiau).
   
  Plius niekada nežinai kaip keisis rinka dėl covid'o, kai neatvyksta studentai (čia jau kalbant apie Vilnių ar Kauną). Kas natūraliai mažina paklausą - nuomos kainos krenta - didėja atsiperkamumo laikotarpis. O jeigu dar prastesnis rajonas, tai gali ir išvis nebepavykt išnuomot.
   
  Šiai dienai siūlyčiau labiau galvot apie kitas investicijos formas, kaip heavyfinance ar panašiai (mano nuomone). :)
   
  Aišku su trumpalaike nuoma yra visiškai kitaip ir galima "žaidžiant" daugiau uždirbt, bet aš asmeniškai neturėčiau laiko važiuot įleidinėt/išleidinėt žmonių, nes labiau mėgstu ten kur viskas automatizuota investuot.
 24. Patinka
  anon gavo reakciją nuo hilerix Butu nuomos verslas - keletas klausimu   
  Labai jau "mėgėjiškas" video. :) Su labai elementariais paskaičiavimais. + skatina nelegalų verslą, nes pamiršta paminėt mokesčius valstybei (15%), kas labai stipriai pailginai atsiperkamumą, nei ten paskaičiuotas.
   
  Dar nepaminėta, kad daiktai natūraliai genda. Kaip pavyzdys indaplovė ar skalbimo mašina. Jeigu sugedo indaplovė ir tarkim reikia nupirkti už kokius 600 eur (su montavimu, užnešimu, atvežimu), o nuomoji butą už 300 eur, tai papildomai prisideda 2 mėnesiai atsiperkamumo (su sąlyga, kad nemoki mokesčių, jei sumoki GPM, tai dar daugiau).
   
  Plius niekada nežinai kaip keisis rinka dėl covid'o, kai neatvyksta studentai (čia jau kalbant apie Vilnių ar Kauną). Kas natūraliai mažina paklausą - nuomos kainos krenta - didėja atsiperkamumo laikotarpis. O jeigu dar prastesnis rajonas, tai gali ir išvis nebepavykt išnuomot.
   
  Šiai dienai siūlyčiau labiau galvot apie kitas investicijos formas, kaip heavyfinance ar panašiai (mano nuomone). :)
   
  Aišku su trumpalaike nuoma yra visiškai kitaip ir galima "žaidžiant" daugiau uždirbt, bet aš asmeniškai neturėčiau laiko važiuot įleidinėt/išleidinėt žmonių, nes labiau mėgstu ten kur viskas automatizuota investuot.
 25. Patinka
  anon sureagavo į Mikaz Butu nuomos verslas - keletas klausimu   
  Paskaitai tokius kaip Ledukas ir dziaugiesi kad jie isvaziavo...
×
×
 • Sukurti naują...