Pereiti prie turinio

Deividas112

Nariai
  • Pranešimai

    39
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Reputacijos išklotinė

  1. Patinka
    Deividas112 sureagavo į Edgarasx Dėl PC pirkimo   
    Kadangi procesorių spartinsi, tai pagrindinę plokštę rinkis su Z87 chipset'u. CPU aušintuvas tavo pasirinktas tikrai geras kainos-kokybės atžvilgiu, tačiau jei norėsi kažką rimčiau spartindamas pasiekti, tai siūlyčiau pagalvoti ir apie rimtesnį aušinimą, kaip pavyzdžiui Noctua NH-D14.
  2. Patinka
    Deividas112 sureagavo į DevBlox Dėl PC pirkimo   
    Kadangi pc skirtas daugiau editinimui, tai sakyčiau verta investuoti ne į 4770k, o 4970k cpu. Jis turi smarvės multithreaded darbams. Grajų irgi nenuskriausi, o ir greitai išeis nauji grafikos API (pvz DirectX 12), tai tas cpu dar geriau pasitarnaus. To cpu socketas berods kitas, tai ir motininę kitokią reikės imti.
     
    Aušintuvas geras, dar gali pasižiūrėti Be Quiet! Shadow Rock 2 (arba 3), tie turi masyvius radiatorius, tai gali užsimesti pora galingesnių aušintuvų (pvz kurie dedasi ant jau paminėto Noctua NH-D14), manau gera kombinacija gautųsi.
  3. Patinka
    Deividas112 sureagavo į Paulius T Kaip išsirinkti mobilųjį telefoną?   
    Sveiki, vis daugėjant pagalbos prašymų renkantis telefoną, man į galvą šovė mintis parašyti šiokį tokį straipsnį, kaip pačiam, žingsnis po žingsio išsirinkti mobilujį telefoną. Taigi pradedam:
     
    1 žingnis. Funkcijų atranka arba "naudosiu viską ką tik turėsiu!"
     
    Turbūt pats svarbiausias žingnis. Jums reikia kažkokiu būdu pabandyti pažiūrėti į netolimą ateitį, ir pagalvoti, kokių funkcijų jums reikės. Žinant šių dienų išmaniuosius telefonus rinktis tikrai yra iš ko. Galima išsirinkti telefoną, kuriuo galėsite skambinti ir rašyti žinutes arba galite išsirinkti telefoną, kuris pats rašys žinutes jums ištarus norimą tekstą ar skambins ištarus kontakto vardą. Technologijos žengia sparčiais žingsniai į priekį. Taigi, funkcijos priklauso nuo žmogaus. Šiuolaikiniam žmogui pagrinde reikia tokių funkcijų:
     

    Skambinimas
    Žinučių rašymas
    Internetas

     
    Ta yra pagrindinės funkcijos, kurias žmonės tikrai naudoja. Žinoma, galime paminėti ir daugybę kitų funkcijų:
     

    Muzikos klausymas
    Žaidimai
    Fotografavimas / filmavimas
    Navigacija
    Bei daug kitų

     
    Šias antraeiles funkcijas reikėtų rinktis atsargiai, kad nebūtų taip, kad iš pradžių galvojote, jog naudosite ir kamerą, ir filmuosit, ir navigacijos labai reikės. O ką jau kalbėt apie žaidimus, juk žaisit vos ne kiaurą parą! Tačiau pirmas savaites pasinaudojus, jums to nebereikia ir pradedate galvoti, jog gerokai permokėjote. Kad taip neatsitiktų turite gerai išnalizuoti funkcijas kuriomis ne norėtumėte naudotis, o tas kuriomis būtina naudotis. Taigi, tiek apie funkcijas. Keliaujame žingsiu į priekį.
     
     
    2 žingnis: Telefonų atranka arba "oho, kiek daug"
     
    Kai jau tikrai žinote funkcijas, kurias tikrai naudosite, galite peržvelgti kokie modeliai gali praeiti jūsų atranką. Keliaujame į gsmarena.com arba lietuvišką analogą - mobili.lt. Patarčiau gsmarena.com, kadangi ten yra didesnis telefonų pasirinkimas. Pasižymite kokių funkcijų jums reikės ir pirmyn į paieškas! Atrodo čia visa telefono paieška ir baigėsi, tačiau iki telefono nusipirkimo liko dar keletas žingsnių.
     
     
    3 žingnis: Pasimatymas su telefonais arba pasimatymas su telefonais
    Kai matote konkrečius variantus, kurie atitinka jūsų poreikius, galite bandyti pasimatuoti jūsų akiai patraukliausius modelius. Čia jums į pagalbą reikėtų pasitelkti draugus arba telefonus pardavinėjančias įmones. Jums reikia pajausti kaip telefonas guli rankoje, nes nebūtinai jūsų poreikius atitinkantis telefonas bus patogus. Taigi, pabandę įvairius variantus, jau galite daugmaž pasakyti kuris telefonas yra smagus, o kuris ne.
     
     
    4 žingnis: OS arba "ką aš čia maigiau"
     
    Jei renkatės ne telefoną ne liečiamu ekranu (touchscreen), greičiausiai daug bėdų neturėsite, visos operacinės sistemos labai panašios ir jas perprasite akimirksniu, kadangi tai bus standartinė klaviatūra, prie kurios esame įpratę melejonus metų.. Tad nieko neįprasto nepamatysime, na nebent fizinę qwerty klaviatūrą (kompiuterio klaviatūra). Visai kita kalba eina apie telefonus liečiamais ekranais. Šiuo metu yra dvi OS (operacinė sistema) labiausiai palitusios, tai iOS, diegiama į kiekvieną Apple kompanijos šedevrą ir Android, diegiama į praktiškai visus likusius rimtus telefonus. Šių OS skirtumas yra tas, jog Apple iOS operacinė sistema yra labai uždara, skirtingai nei Android, kurią galima redaguoti skersai išilgai. Kartais tas uždarumas/atvirumas ir padeda apsispręsti, kurį mes telefoną pirksime. Žinoma, skiriasi ir pačių OS išvaizda. Apple iOS išvaizda yra minimalistinė ir labai paprasta. Žmogus paėmęs telefoną į rankas, iškart supras kas, kur ir kaip. Na, nebent išimtis, kai žmogus neras kur, nes tokios funkcijos Apple iOS nėra. Visai kitas reikalas paėmus į rankas Android telefoną. Visi nustatymai ir meniu labiau panašūs į tai su kuo mes augome - paprastus telefonus. Konkrečios nuomonės šitoje vietoje pasakyti neįmanoma, kadangi kas vienam žmogui tinka, tas kitam nepatinka. Dėl įdomumo galima paskaityti šią temą.
     
     
    5 žingnis: Video apžvalgos arba "tas atkrito"
     
    Kas gali jus geriau supažindinti su telefonu, jei ne telefonų ekspertai? Keliaujame į youtube.com ir į paieškos langą įvedame "telefono modelį review phonearena". Phonearena galite ir nevesti, bet man asmeniškai jų apžvalgos labai aiškios ir nešališkos. Kelis kartus peržiūrėkite apžvalgas, pasidairytkite ir kitų apžvalgų. Taip pat galite įvairiuose forumuose pažiūrėti ką žmonės sako apie vieną ar kitą modelį. Taip turėtumėte susidaryti bent jau kažką suprantančio žmogaus nuomonę, ko jums iš tikro reikia.
     
     
    6 žingnis: Kokios firmos telefoną rinktis? arba "perku ne telefoną, o OS"
     
    Taip jau gaunasi, kad galiausiai, jūs pradedate rinktis ne telefono modelį, o OS kuri yra labiau patrauklesnė. Pagalvokit ar jūs pirktumėte Iphone 4 su Android? Mano nuomone būtų nei šis nei tas, kadangi Iphone 50 % sudaro jo operacinė sistema ir 50 % dizainas. Taigi renkatės, žiūrit apžvalgas ir galiausiai nusprendžiate kokio modelio jums reikia.
     
     
    7 žingnis: Paskutinis pačiupinėjimas
    Jeigu jūs manote, kad tikrai nusprendėte išsirinkti būtent tą telefoną, patarčiau pasiimti, jei turite galimybę iš ko nors, ir pasinaudoti bent savaitę tuo telefonu, kad būtumėte garantuotas, jog šis telefonas jums limpa.
     
     
    Na ką, belieka palinkėti sėkmės renkantis telefona!
     
    Jeigu turite pasiūlymų - lauksiu. Sveika kritika taip pat laukiama - tiek apie patarimus, tiek apie patį straipsnį.
     
    P.S. Tai yra mano teisinga nuomonė, kuri nebūtinai privalo sutapti su jūsiške.
     



  4. Patinka
    Deividas112 sureagavo į lileikiss patarkite del isorinio hdd   
    aciu uz atsakyma, labai vilioja sis hdd http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/isoriniai_kietieji_diskai/western_digital_35_elements_desktop_2_tb nes toki pat turiu bet 1 tb ir panasia kaina tuo metu mokejau, bet jauciu imsiu si samsung ;] galesiu palygint su savuoju senuku.
  5. Patinka
    Deividas112 sureagavo į acidminde Perėjimas ant Windows 8/8,1   
    Jei finansai leis (nes jų tikrai reiks nemažai), jei atsibodo gyventi su Windows ir jei dabartinio kompo jau mažoka poreikiams, tai nematau kodėl ne. Tokio galingumo kompo tokiame dydyje niekaip pačiam nepavyktų susirinkti.
    Kas dėl 8/8.1, tai kažkiek panaudojęs padariau sau išvadą, kad touchscreen'ui skirta OS man nelimpa prie pelės, klaviatūros ir didelio monitoriaus, nustatymai suslapstyti, jokio tęstinumo tarp ankstesnių OS tuo atžvilgiu (ir jau ne pirmą sykį). Nors ir langines dabar labai retai naudoju.
  6. Patinka
    Deividas112 sureagavo į edgha Kompiuterio priežiūra   
    Aprašysiu kompiuterio priežiūros būdus, tiek operacinės sistemos(OS) pusės, tiek techninės pusės.
     
    1. Operacinės sistemos priežiūra ( Windows )
    Norint užtikrinti kompiuterio greitaveiką būtina jį reguliariai prižiūrėti iš programinės įrangos pusės.
     
    1.1. Automatizuotas kompiuterio tvarkymas
    Yra begalė programų skirtų kompiuterio priežiūrai, didelė dalis jų mokamos, aš rekomenduočiau iobit'o "Advanced SystemCare" (atsiuntimas. Nuoroda)
    Programa yra itin paprasta, tad ja naudotis sugebės net nemokantys naudotis kompiuteriu.
    Rekomenduojama kompiuterio skanavimą šia programa atlikti kelis kartus per mėnesį, kad jūsų kompiuteris veiktų kaip naujas.
     
    1.1.1 Kaip naudotis?
    Visų pirma Jūs turite atsisiųsti programą iš 1.1 punkto nuorodos. Ją įsirašę pasirenkate Sau patogų programos šabloną.
    Toliau galite pradėti skenuoti kompiuterį (programa sutvarkys : Registrus, shortcut'us, sugadintas bylas, defragmentuos failų laikmenas, nuskenuos nuo virusų, optimizuos jūsų OS, sutvarkys OS pažeidimus, pagerins kompiuterio veiklą.)
    http://www.ipix.lt/images/36077026.png
     
    Pasirenkate "Deep Care" tada "Scan". Pasibaigus skenavimui "Repair now" šiek tiek palaukiate. Jūsų kompiuteris po perkrovimo turėtų veikti žymiai stabiliau.
     
    1.1.2 Programos galimybės
    a) "Turbo boost" funkcija - sustabdys visus nereikalingus procesus, pagreitins kompiuterį žaidimams.
    b) Toolbox- Įvairių "programėlių" rinkinys, jos skirtos taip pat kompiuterio priežiūrai (Toolbox'ą sudaro : šiek tiek "protingesnė" defragmentacija, kompiuterio paleisties programų parinkimas, programų tvarkyklė, bylų laikmenų valikliai, interneto spartintojai ir kitkas)
    1.1.3 Kietojo disko gydymas (taip pat išorinio HDD, flash atmintinių, kortelių, telefonų vidinės atminties)
    Daugelis windows vartotojų susiduria su tokiomis problemomis kaip:

    Prijungus išorinę laikmeną (kortelę, flash atmintinę ar kita) ir keliant bylas iš kompiuterio ar į kompiuterį. Atmintinė pakimba (Not Responding). Kompiuteris parodo jog išorinė laikmena įdėta, bet jos atidaryti neišeina. Kiti kompiuteriai neskaito išorinės laikmenos, bet pas Jus skaito. Kaip išspręsti šią problemą?
    Ši operacija gan paprasta, bet užema daug laiko skenuojant išorinę laikmeną.

    1)Spaudžiate "my computer" ant neveikiančios laikmenos spaudžiat dešinį pelės klavišą > Properties 2)Pasirenkate skiltį "tools" 3)Error checking skiltyje spaudžiate "check now" 4)Pažymite "Scan for ant attempt recovery of bad sectors". Tada "START"
    Laukiate kol nusiskenuos (1gb ~ 5Min) Po skenavimo klaidos bus automatiškai ištaisytos. Tai turėtų pataisyti jūsų laikmeną. Jei tai nepadėjo, reiškia jūsų išorinei laikmenai galas.
     
    1.2. Rankinis kompiuterio tvarkymas
    Žinoma kompiuterį galite tvarkyti ir rankiniu būdu, trindami "laikinąsias" bylas, nereikalingus registrus( į registrus lįsti nepatarčiau) ir kt.
    Bet atminkite tai, jog 1.1 punkte įvardyta programa visa tai atliks automatiškai, taigi apie rankinį kompiuterio tvarkymą parašysiu tik kelis esminius dalykus.
     
    1.2.1 Laikinųjų bylų šalinimas
    Laikinųjų bylų šalinimas pagreitins jūsų kompiuterio veiklą, nes laikinosios bylos naudoja RAM atmintį (nevisos)
    Kaip šalinti laikinąsias bylas?(win os)

    1)Start>run 2)Teksto laukelyje įrašote %temp% 3)Atsidariusiame lange matote bylas, jas galite ištrinti. 3.1)Kai kurių bylų ištrinti jums neleis, jas praleiskite. (naudojamos)
     
    1.2.2 Kompiuterio greitinimas
    Vienas efektyviausių būdų pagreitinti kompiuterį: Išjungti vizualinius efektus, virtualią atmintį, procesus ir kt. (per sistemos parametrus)
    Kaip greitinti kompiuterį?

    1)Įjungiate "My computer" 2)Spaudžiate dešinį pelės mygtuką, tada properties 3)Pasirenkate "Advanced system settings" > Performance > Settings... 4)Spaudžiat Adjust for best performance > Apply> OK
    Kompiuteris atrodys kiek blogiau(vizualiai), bet tą kompensuos žymiai greitesnė kompiuterio veikla.
    (bus papildyta)
     
    1.2.3 Viruso trinimas iš atmintuko (USB)
    jei tarkime antivirusinė viruso neranda, bet žinote, jog virusas tikrai yra.
     
    1)Spaudžiam Start => Run
    2)Įrašom cmd.exe ir spaudžiam ENTER
    3)Atsidariusiame lange įrašom USB rakto raidę,pvz I: ir spaudžiam ENTER
    4)įrašom dir/w/a ir spaudžiam ENTER
     
    atsidarys visų USB rakte esančių failų sąrašas, įtartinus failus, ir tokius, kuriuos tikrai žinom, kad neturi ten būti, trinam su komanda del filename, pvz. del autorun.inf
    gedas
     
    2. Techninės pusės priežiūra
    Norint užtikrinti kompiuterio ilgaamžiškumą būtina jį techniškai prižiūrėti, palaikyti tvarką.
     
    2.1.1 Kompiuteris kaista. Kaip su tuo kovoti? (dulkės)
    Viena pagrindinių priežasčių - dulkės, sulaikančios šilumą. Susikaupus dulkių sluoksniui nebevyksta temperatūros cirkuliacija (tarp CPU, GPU, HDD, maitinimo blokio ir tarp aušintuvų) aušintuvai nebepilnai ištraukia šilumą iš prieš tai paminėtų objektų ir todėl dažniausiai jie perdega.
    Kompiuterį reikia reguliariai valyti, nuėmus šoninę skardą dulkes nusiurbti su plaukuotu šepečiu, nepažeidžiant jokių elementų, taip pat nederėtų smarkiai trinti šepečio į mikroschemas. Daugiausia dulka aušintuvai juos rekomenduoju valyti dažniausiai.
     
    2.1.2 Kompiuteris kaista. Kaip su tuo kovoti? (sena termo pasta)
    Išvalėte dulkes, bet tai nepadėjo?
    Kitas kaltininkas - termo pasta (Tepama ant CPU ir ant radiatoriaus, kad CPU būtų laidesnis šilumai.
    Internete galite susirasti pamokų, kaip nuimti CPU aušintuvą ir užtepti termo pasta(pvz
    ). Nežinote kokią rinktis termo pastą?
    Jokiu būdu nemėginkit sutaupyti ir nusipirkti pigios termo pastos. CPU tikriausiai kais dar labiau nei anksčiau. Rekomenduočiau pirkti "TITAN NANO GREASE 3G THERMAL PASTE" kuri yra tikrai laidi šilumai(šios firmos gaminiu nesiskundžiu jau gan ilgą laiko tarpą).
    Kai kaista HDD.
    Šiuo atveju turėtumėte naudoti specialius HDD aušintuvus, arba radiatorius ( pvz HDD aušintuvas)
    Kai kaista pagrindinė plokštė.
    Dažniausia to priežastis būna per silpnas, arba per mažas kiekis sisteminių aušintuvų, pasirūpinkite 1-2 papildomais aušintuvais jūsų korpuse(rekomenduoju Prolimatech Blue Vortex Blue Wings ,nes jis: tylus, turi valdymą, didelis kiekis apsukų.)
    Kaip žinoti kokia mano kompiuterio dalių temperatūra?
    Jei jūsų kompiuteryje yra įmontuoti temperatūros davikliai, tai galite padaryti labai nesunkiai. "lavalys everest" programos pagalba.
    Kokios dalių temperatūros yra priimtinos?(pateikta budėjimo metu)
    Kietasis diskas(HDD)- 30C
    Procesorius(CPU)- 30-35C
    Vaizdo plokštė(GPU)- 35-45C
    Pagrindinė plokštė(PCB/Motherboard)- 30C
    AUX temperatūra gali svyruoti nuo 30 iki 110C
    Galim sakyti jog normali kompiuterio temperatūra yra 30C. Vertėtų susimastyti, jei jūsų kompiuterio temperatūra siekia 50-55C budėjimo rėžimu.
    3. Techniniai ir sisteminiai gedimai
    Nėra tokio kompiuterio kuris nesusidurtų su techniniais ir sisteminiais gedimais, aprašysiu kelis gedimus, taisymo būdus
     
    3.1 Kompiuteris dažnai persikrauna
    Tai yra taipogi aukštos temperatūros padarinys. Bet nebūtinai, galbūt perdegė jūsų GPU? Sistemos klaida?
    Viena iš priežasčių taip pat yra RAM.(Tarp kitko RAM plokštės genda dažniausiai) Jai norite sužinoti, ar kalti RAM:
    1) Išimkite vieną iš plokščių, jei tebepersikrauna įdėkite ir išimkite kitą.
    2) jei kompiuteris nepersikrauna - kaltas išimtasis RAM.
     
    Yra būdų "atgaivinti" RAM. Vienas iš mano patikrintų :
    Plokštės valymas spirite:

    1) Paimate servetėlę pamirkote galiuką spirite 2) Ramų "kojeles" Ištepate spiritu, paskui nusausinate 3) Po kelių valandų galite išmėginti.
     
    Taip pat galėjo sudegti GPU dėl per didelės apkrovos/ temperatūros.
     
    3.2 Kompiuteris vos įsijungęs supypsi ir išsijungia.

    Jei nieko nepridirbote, greičiausiai po ilgo nenaudojimo išsikrovė kompiuterio baterija(BIOS) esanti pagrindinėje plokštėje, ją galite lengvai išsiimti ir patikrinti su multimetru. Turėtų rodyti apie 3-3,5V. Jei rodo mažiau pasikeiskite bateriją į naują. Galbūt įdėjote naują komponentą į pagrindinę plokštę? (RAM, tv tiuneris, USB šakotuvas ar kt.) tai reiškia jog įdėtas komponentas netinka, yra sugedęs ar kitaip pažeistas. Nedelsiant jį išimkit. 4. Ištrintųjų failų atkūrimas
    Dažnai pasitaiko, kad netyčia ištrinate reikalingus failus su Shift + Delete kombinacija. Nenuleiskite rankų, ir nenusiminkite. YRA būdas juos atkurti.
     
    Visų pirma jums reikės tam skirtos programos(atsiuntimas Restoration 2.5.14)(Neverčiu jūsų siųstis failų iš mano nuorodų, juos susirasti galit patys)

    1)Atsiunčiate programinę įrangą "Restoration 2.5.14" 2)Programą išarchyvuokite į C/D:/Program files/Restoration 3)Kai pamatysite sėkmingos instaliacijos pranešimą galite eiti į C/D:/Program files/restoration/Restoration.exe 4)Skiltyje "Drives" pažymit laikmeną kurią norite atkurti 5)Pažymite "Include used clusters by other files", bei "Include even if the file size is zero"(nebūtina) 6)Spaudžiate "Search Deleted Files" Laukiate. 7)Pamatę reikiamą failą jį pažymite ir spaudžiate Restore by copying, pasirenkate norimą vietą. 8)Pasirinktoje vietoje atkuriami išnaikinti failai.P.S Atkurti gali pavykti ne visada.(man sėkmingai atkuria failus iki 2GB: Nuotraukas, dokumentus, muzika(ne visada, bei truputį kraipo, tas pats galioja ir filmams) Atkurtą media leiskite per "VLC MEDIA PLAYER"
     
    Naudinga programinė įranga :
    OCCT - CPU, GPU ir Memory temperatūros/ apkrovos stebėjimas.
    Nuoroda į programą
     
    SeaTools - Patikrina HDD nuo BAD'u. Jeigu HDD gauna daugiau negu 4 error vadinasi jau pats laikas keisti savo HDD. (SeaTools For Windows - Programa bus įrasyta Windows ir ją galėsite įjungti paprastai kaip kitas programas. SeaTools For DOS - Programa įjungsite tikti įrase į diską ir paleidę per DOS.)
    Nuoroda į programą
     
    CCLeaner - Puiki programa kompiuterio valymui, optimizavimui. (Labai panaši į advanced SystemCare, išvalo truputį geriau, bet šioje programoje mažiau "pribumbasu")
    Nuoroda į programą
     
    Radote klaidų? praneškit AŽ
    Straipsnis bus pildomas.
     
  7. Patinka
    Deividas112 sureagavo į Blofeld Perėjimas ant Windows 8/8,1   
    i7 procesoriaus... :lol: :lol: Aš pas save su Pentium dual-core sėkmingai naudojaus tais Win 8 :D Tik kad vaizdo draiverių nebebuvo.. :D
  8. Patinka
    Deividas112 sureagavo į Blofeld Perėjimas ant Windows 8/8,1   
    Gal tiesiog taip ir sakyk, kad norėjai pasigirt savo pc. ;) Nes ir durnam aišku, kad jei veikia Win 7, tai veiks ir Win 8, jei net dar greitesni...
     
    O kaip čia kiti apie metro prakalbot... Kitiems dar kliūna, kad nėra Start mygtuko :D Nors esmė, kad vistiek spaudi lygiai toj pačioj vietoj.. 8.1 padarė Start mygtuką bet įjungia metro, bet niekas neberėkia, kad blogai.. :D
  9. Patinka
    Deividas112 sureagavo į Headlight Kaip naudotis keliomis Skype programomis vienu metu (gidas)   
    Čia jums išdėstysiu kaip lengvai pasijungti 2 skype vienu metu, gal kam nors pravers, tačiau manau kad šį būdą jau daug kas žino ir esa išmegine.
     
    Ką daryti, kad prisijungtai du skype vienu metu.? [tutorial]
    1. Įsijungiame run komandą.
    2. Spaudžiame "browse"
    3. Susirandame savo skype direktoriją. [Ji dažniausiai būna. Computer > Local Disk [C] > Program Files > Skype]
    4. Tada įeiname į folderį "Phone" ir pasirenkame "Skype" icona.
    5. Paspaudžiame "Open"
    6. Padedame tarpa po visos komandos ir įrašome /secondary
    Viskas turi atrodyti tada taip. http://www.part.lt/img/1deb2c958105452081f220eea292c2ea495.jpg
    7.Spaudžiame "Ok."
    8. Ir štai jum atsidarė antras "skype" langas.
  10. Patinka
    Deividas112 sureagavo į bald0eagle Tabako pardavimas   
    Tabaką ir cigaretes LR draudžiama prekiauti internetinėje erdvėje :)
  11. Patinka
    Deividas112 sureagavo į Karolinhou XBOX 360 pirkimas   
    Zaidziau tiek ps3 tiek xbox ir xboxo pultelis zymiai patogesnis. vien del savo svorio ir akseleracijos buttonu.
  12. Patinka
    Deividas112 sureagavo į BOSS Pirmieji Web Dizainai   
    Čia jau tu neesi visiškai teisus. Vieniems žmonėms lengviau mokintis skaitant teoriją, kitiems vis bandant ir bandant paišyti. Aš asmeniškai paišydamas išmokau pagrindų, šiokios tokios pradinės technikos, tuomet domėjausi apskritai apie dizainą, stilistiką, typography ir kitus ne mažiau svarbius komponentus. Pradinę techniką atkalti yra daug lengviau nei išmokti tinkamai ją panaudoti. Labai panašiai yra su fotografais. Išmoksta fotografuoti su "Manual" funkcija, šiek tiek paretušuoti "Raw'ą" ir jau fotografas. Nė velnio! Tokioje stadijoje ir prasideda pats įdomumas, kuomet tu domiesi įvairiomis technikomis, bandai jas, skaitai apskritai apie kompoziciją, šviesą ir kitus dalykus.
    Man asmeniškai pradėjus mokintis nuo praktikos buvo daug smagiau ir tai daug labiau inspiruoja (nes greitai pastebi rezultatus), nei kad teorijos "kalimas".
     
    O moralas Deividui toks:
    Paišyk ir toliau. Bus blogai - čia faktas, bet su laiku tobulėsi. Žiūrėk, domėkis šiuolaikinėm web dizaino tendencijom. Bandyk perpiešti kitų dizainerių paišytus dizainus. Jeigu kas nors, ką nori nupaišyti nesigauna - ieškok tutorial'ų ir tiesiog "google'ink", bet neskaityk vadovėlių "Photoshop pradžiamokslis". Domėkis apie "Typography" ir bandyk žaisti su šriftais nenaudodamas standartinių "Arial", "Verdana" ar kokio "Comic sans". Dirbk ir tobulėk bepaišydamas :)
     
    P.S. Tau turėtų praversti šitie puslapiai (daug smagių šiuolaikinių dizainų):
    http://www.cssmania.com/
    http://webcreme.com/
    http://dribbble.com/
    http://www.behance.net/
     
    Sėkmės!
  13. Patinka
    Deividas112 sureagavo į antler Pirmieji Web Dizainai   
    1. Tai ir mokykis, o ne kelk šitas nesamones.
    2. Viską blogai darai.
     
    Patarimas - nepiešk, o pirmiausia keliauk ir kalk teoriją, nes nieko nebus. Pats pardaviau (nupiešiau klientams) jau kelias dešimtis dizainų per gan trumpą laiką, bet dabar pasižiūrėjus į visus savo dizainus, darosi šlykštu ir stebiuosi kaip juos pas mane pirko, todėl nustojau piešti ir pradėjau skaityti daug literatūros, kuri tikiuosi man padės tapti tikru web dizaineriu. Patariu ir tau taip daryti, nes kaip pirmasis tavo darbas, tai tragedija. :)
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...