Pereiti prie turinio

orneso

Nariai
 • Pranešimai

  2
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  orneso sureagavo į ViliusZ Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
  Ziu sitas reikalas gerai krestelejo visus. Na bet pavasario sesija seime dar neprasidejo, iki tol ko gero dar bus daug spekuliaciju.
   
  Kas uzkliuvo tai:
   
  - Kad visas sitas reikalas buvo nusprestas per kelias valandas, be didesniu alternatyvu paiesku.
  - Keyword'ai: Privaloma; Pigiau; Loterija; 9 men;
   
  Ta karo tarnyba viskas ok, bet kai tai daroma del komercijos, nes pigiau, ir tai pasako Lt karo vadas, tai gal ciut pikta.
   
  Siaip pastebejimas/pasiulymas. Bičas, kuris uz speeding ticketus jau subine valosi ir turi teistuma del to paties pazeidimo net nedalyvaus loterijoj. Nors anas turetu buti fronto kulka, pats greiciausias, flasham atsparus, universalus karys. Rusas net mirktelt nespetu.
   
  O jei istatyma pakoregavus taip, kad uz toki prasizengima laimi 9 menesiu atostogas, tai butu win-win-win.
   
  Draugiskai,
  Loterijos dalyvis ;)
 2. Patinka
  orneso sureagavo į dozzaz Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
  kai man buvo 17, tai viskas buvo baisu, nes ARMIJA. Kai man beveik 27, tai baisu, nes KARAS (pati armija taip nebegąsdina)
   
  Tik man tam tikri įstatymo punktai net šiurpuliukus įvarė. Visur akcentuojama, kad šauktiniai bus iki 26, bet beveik nemini, kad ta amžiaus riba kils iki 38, jei turi diplomą. Keli pastebėjimai:


   
  Mano darbas yra biudžetinėje įstaigoje, jie darbo vietą tikrai išlaikytų, bet ar aš pats noriu tokią vietą saugoti? Beveik minimali alga, jokių karjeros perspektyvų: mano patriotizmas - mano pasirinkimas grįžti iš užsienio ir gyventi mažame Lietuvos mieste ir dirbti čia, būti čia, stengtis dėl šito miesto. Ir tai nėra lengva, nors medalio niekas neduos, tai jei teks rinktis, ar laikytis savo vargano gyvenimo, ar vėl emigruoti, tai...
  Mano diplomas man suteikia 11 papildomų metelių būti pašauktam tarnybon. Tiesa, valstybei nesu skolingas, nes studijavau užsienyje už savo pinigus (sąskaitas išsimokėjimui iki šiol gaunu paštu). Gal nevertėjo studijuoti apskritai? Dabar būčiau laisvas.
  Be nuolatinio darbo turiu ir savo "verslą" - tokį mini mini, bet vis tik - verslas ;) Visos investicijos iš savęs, visas darbas iš savęs. Garantijų jokių, nes vėlgi - tai verslas, visko pasitaiko. Gal vertėjo nesiimti? Nes pagal tiesioginį darbą kartais dirbu su jaunimu, kuris niekur nedirba, nesimoko ir nieko nenori. Jie gauna pašalpas (bbž kokiu būdu, bet gauna). Į užsiėmimus atvažiuoja automobiliais, kurie kainuoja daugiau nei butas, kuriame gyvenu. Ir turiu įtarimą, jog kažkokiu būdu jų ir šis įstatymas nepaims į rankas, kaip ir nepaima jokie kiti.
  Dėl buto - nuosavo neturiu. Nuomoju, nes joks bankas su mano atlyginimu man paskolos neduotų, o joks sveiko proto žmogus su mano atlyginimu ir nesiskolintų. Dabar man užkrovė renovacijos vargus - taip taip, ta pati gera iniciatyva, kad kada nors sutaupyčiau daug pinigų pigiau mokėdamas už šildymą. Turiu seną automobilį, nes naujo neįpirkčiau.
   

   
  Ir visas toks gyvenimas yra mano pasirinkimas. Manau, tai gana patriotiškas gestas, nes atsisakiau gerokai sotesnio ir užtikrintesnio gyvenimo svetur. Bet kažkam to nepakanka - reikia dar ir ginklą į rankas imti. Na, man to jau gana, aš tikrai nematau prasmės. Emigracija - ne išeitis, bet jau geras pusmetis, kai apie tai galvoju vis rimčiau.
 3. Patinka
  orneso sureagavo į madafakas Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
  Palaukit, niekas dar nieko nepriėmė, darbo partija tikrai turėtų patrolinti prezidentę, dėl socdemų nesu toks tikras. Juk rinkimai ant nosies, kas ant savęs kabins tokią atsakomybę? Juokingiausia, kad darbdavys turėtų 9 mėnesius saugoti šauktinio darbovietę... Pavyzdžiui, įmonės direktoriaus? O jei aš turiu savo verslą, jie "užstatys pauzę" tiems 9 mėnesiams? Jei esu dundulis ir turiu 1000 Lt kas mėnesį išmokėt sms kredito, jie jį mokės, ar atims mano turtą anstolis, kol aš kiemą šluosiu? O jei vertins individualiai vertins kiekvieną atvejį, tai iš 3500 šauktinių "antru konkursu" greičiausiai vėl reikės pašaukti 3499? Jei vienus atleis dėl to, kad jie verslininkai, o manęs ne, nes aš suvirintojas, tai man duoti į teismą valstybę dėl nelygybės ir diskriminacijos?
   
  Lai jie pirmiausia dunduliai pasiruošia: privaloma tarnyba tokio ir tokio amžiaus jaunuoliams su teise rinktis, kada tą tarnybą atlikti tam tikru laikotarpiu, pavyzdžiui, per penkių metų laikotarpį. Tada yra galimybę susitvarkyti savo gyvenimą ir pasiruošti. O dabar kažkoks blyn chaosas, trauks iš namų, trauks iš darbų, gi dar nėra to karo... Grybauskaitė mano akyse krito labai žemai.
 4. Patinka
  orneso sureagavo į s3cr3t Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
  Pritarčiau šauktiniams tik tuo atveju, jei važiuotų nežymėtas busas ir surinktų visus pufaikinius marozus iš po laiptinių ir parkų, besitrinančius su sidro bambaliu.
   
  Studijuojančius, turinčius darbą/verslą, ir/ar turinčius mažametį vaiką - atleisčiau išvis be kalbų
   
  + Rinkčiau ir BOBAS, aišku, tik tas pas kurias imunitetas geras ir sąnariai nuo sėdėjimo SUPERMAMŲ forume nesuėję
 5. Patinka
  orneso sureagavo į Mindogas Kurią šalį pasirinktumėt emigracijai?   
  perskaiciau 2 tamstos pranesimus kur paminejai zodi "vergyste".Atvirai sakant UZP1SAI
   
  pacituosiu kazkada sakyta savo teksta
   
   
  Siaip mane vis stebina terminas juodas darbas,vergyste. Anot daugelio pasisakanciuju, Lietuvoj tokiu darbu nera? Ar lietuvaiciai nuvyke i uzsieni nardo po kanalizacijas? Kiek pazystu jaunesniu ar vyresniu zmoniu dirbanciu uzsienyje (DE, NL, UK) tai visi dirba tuos eilinius darbus, kokius zmones dirba visam pasauly iskaitant ir LT, kambarines, aukles, krovikai, statybininkai, gamyklu ir fabriku darbininkai ir tt. ir pan. Tai tie zmones dirbo tokius pat darbus ir Lietuvoj, nebuvo direktoriais nei vienas. Bet taip iseina, kad lietuvoj darbas prie konvejerio ar siuvimo masinos uz 1000 litu yra baltas padorus darbas, o tas pats olandijoj uz 1200 eur, yra juodas vergavimas? Visi mano mineti pazystami, tiesiog dirba, turi tvarkingus bustus, leidzia vaikus i mokyklas, karta per metus savaitelei islekia i siltus krastus, karta gryzta i LT aplankyt giminiu, gali sau leisti bent karta i savaite nueit su seima i koki brauhausa, apie drabuzius net nekalbu. Vazineja jie kokiu 4-7 m senumo auto, yra ramus, nenervuoti ir laimingi. Ir jie nera milijonieriai ir niekad to nesieke, jie norejo tik padoraus eilinio pliliecio gyvenimo. Ir kas juokingiausia, kad LT to niekaip nesupranta, kad kokiem 85% populiacijos, visiskai svetimos ambicijos, nuolatinis tobulejimas, jie nenori buti verslininkais ar politikais, leiskit sitiem zmonem dirbant 40 val/sav eilini zemiska darba uzsidirbti bent kokius 3-4 stukas litu, ir is LT niekas nevaziuotu, o tas 15%, gali draskytis, versti kalnus, bandyt uzkariauti pasauli savo idejom ir tt. tik nereikia tiketis, kad tokie turi buti visi, o jei ne - tai dvesk patvori, klaidinga pasauleziura..
 6. Patinka
  orneso sureagavo į Marius už ar prieš eurą Lietuvoje?   
  Nesąmonė. Jeigu atidžiau pasidomėtum Europos Sąjungoss vertybėm pastebėtum, kad ES labai stipriai remia skirtingų jos narių kultūrines vertybes, nes tai yra vienas iš labiausiai išskirtinių visos Europos bruožų. Pasakymai apie vienos kalbos naudojimą, tai išvis yra populistiniai ir iš piršto laužti.
  ES turi 24 oficialias kalbas (tarp jų ir lietuvių). Ir kiekvienos šalies kalba ir kultūriniai skirtumai yra gerbiami. Ar žinojai, kad ES posėdžiuose kiekvienos šalies atstovai gali kalbėti savo gimtąja kalba, o tuo metu vertėjai tą kalbą išverčia į kitas 24 oficialias ES kalbas?
   
  ES taip pat labai stipriai remia ir finansuoja atskirų šalių kultūras, istorinius paveldus, investuoja į žemės ūkį ne tik kaip į žaliavos gamintoją, bet ir kaip į kultūrinio paveldo puoselėtojus.
   
  Taip, kad visi tie pasakymai ale ES bando atimti šalių identitetą yra visiškai iš piršto laužti. Norit pasakyti, kad tokios šalys, kaip Vokietija, Olandija, Ispanija, ir Graikija įsivedusios eurą tapo labai panašios? Ar labai jau išskirtinės patapo Švedija, Danija, D. Britanija palyginus su šiom šalim. Visos šios šalys, kaip turėjo savo išskirtinius bruožus, taip ir tebeturi.
   
  Baikit vieną sykį tuos populistinius nusišnekėjimus ir vieną sykį iš tikrųjų pasidomėkit apie tai kokias vertybes ES puoselėja.
 7. Patinka
  orneso sureagavo į Tobulas Biški gyvybės   
  Nu labai rizikuoji čia Marselis 1W/7L is paskutiniu 8 maču pralosta didesniem šiukšlėm dar nei garbedžvilis. vėl atrodo 2 mediniu mačas 50/50
 8. Patinka
  orneso sureagavo į s27ltu "Švyturio" alus keliauja ir į Kanadą   
  Aš garantuoju, kad tas Švyturio alus Kanadoj visai kito skonio ir kokybės. Tik mums čia LT gamintojai įkiša šūdą ir mes vis tiek jį perkam. Pavyzdžiui, buvo atliktas tyrimas Pieno žvaigždžių produkcijos, skirtos LT ir RU rinkom, palyginimas ir paaiškėjo, kad Rusijos rinkai skirta produkcija žymiai skanesnė ir kokybiškesnė. Tas pats ir su alumi, juk vakarų šalyse nėra tiek daug durnių, kurie pirktų tai, ką jiem įkiša pardavėjas, dėl to ir gamintojai stengiasi norėdami užimti kažkokią dalį rinkos. Tai tik mano nuomonė.
 9. Patinka
  orneso sureagavo į ArnasL siūlau PAGRĮSTAI uždrausti prekyba klastotėmis   
  Tu nesuprask visko tiesiogine prasme. Prie ko cia narkotikai. Kalbam apie klastotes o ne apie psichotropines medziagas kurios turi zalos sveikatai, tad cia du nepalyginami dalykai ir neturi nieko bendro.Tavo siulymu tikrai man nereik vyruk. Sekmes tau vadovaujantis savo primtunom normom ir toliau kurk temas ir verk kaip blogai kad yra seselis. Nieko tu nepadarysi, cia eik i bedu turgu ir issiverk. Skaiciuoji svetimus pinigus didvyri.
 10. Patinka
  orneso sureagavo į Dainylo Darbas naktiniame klube   
  Bonus:
  Konfliktai:
   
  Tiek pirmame klube, tiek antrame nebuvo apsieita be konfliktų. Pirmame buvo viskas gan ramu, nes per visą klubą buvo gal 10 apsauginių, tad ant kiekvieno kampo buvau daug maž smagu. Tačiau dirbant prie vieno VIP staliuko, prie kurio sėdėjo du rusakalbiai vyriškiai turintys amžiaus bagažą, ir rinkantys man į tėvus, ir taškė 4 JD butelį. Nėra ko slėpti - buvo nusigėrę, todėl dažnai ateidinėjau, pavalydavau, išnešdavau tuščius kolos buteliukus ir pnš, tikėdamasis dosnių arbatpinigių. Eilinį kartą jiems išėjus parūkyti, pavaliau staliuką , nurinkau tuščius kolos butelius ir pasiemiau metalinį bliūdą, kuriame buvo ištirpę ledukai ir plūduriavo tuščias JD butelys.. Viską nunešęs į plovyklą, po kelių minučių grįžau į salę, ir jie mane pasikvietė. Na, galvojau paliks arbatos, ir judės namo. Bet pasirodo ne! <<Aš rusiškai nelabai suprantu, bet kai kalba girtas žmogus, ir dar skambant garsiai muzikai, tai jopapa..>> Nu ir pradėjo jis man kažką sakyti, o aš arba neišgirstu per garsią muziką, arba nesuprantu dėl savo rusų kalbos nemokėjimo gero. Galop po kokių 5 minučių jis sugebėjo man paaiškinti, kad aš nunešiau pusę JD butelio. Pasakiau, kad netiesa, nes butelys buvo tuščias ir plūduriavo apverstas. Jis su manimi kategoriškai nesutiko, ir išvadinęs mane vagimi, liepė nueiti į ofisą, atsisukti kameras, pažiūrėti kaip aš išnešu pusę butelio gėrimo ir nupirkus jiems pilną butelį atsiprašyti dar. Kadangi buvau 100% tikras, kad butelys buvo tuščias, kurį laiką to staliuko vengiau. Vis gi po kokių 20 minučių teko prieiti ir vėl gavau klausimą, tokį patį: atsisuk kameras, atsiprašyk, atnešk butelį. Pagalvojau, kad nėr ko man čia vargti dėl jų, tad nuėjau prie apsauginio, pasakiau situaciją, kad agresyviai elgiasi, ir po kelių minučių girtas ruselis su savo koelga jau judėjo iš klubo už parankių.
  Antrame klube, dirbdamas rūbinėj pirmą dieną irgi apturėjau konfliktą-teisinę diskusiją. Atėjęs girtas klientas reikalavo paduoti jo striukę. Žetono neturėjo, tačiau puikiai atsiminė, kad atėjo prieš 2 valandas su 3 draugais ir striukes pakabino kartu. Paprašiau žetono. Sako: neturiu, bet mano striukė raudona, mes atėjom prieš porą h su keliais draugais. Iš tiesų man yra visiškai neįdomu, kada klientas atėjo, kokią striukę vilkėjo, tol, kol jis man neduoda žetono, aš jam neduodu striukės. Neturi žetono - susimoki. Kai atsisakiau paduoti striukę be žetono, jis pareikalavo įleisti į vidų, arba jis parašys pareiškimą. Pasiūliau parašyti pareiškimą, nes buvo smalsu, ką jame parašys gero. Paskui pakeitė savo nuomonę, ir paklausė manęs, koks UAB'o pavadinimas, nes skambins policijai. Gražiai paklausiau, ar nežino į kokią vietą atėjo. Pradėjo nervintis, ir dar kartą paklausę, koks UAB'o pavadinimas. Pasiūliau pasižiūrėti Juridinių Asmenų Registre, kadangi informacija yra vieša ir visiems prieinama. pradėjo garsiai piktintis, kad mandarvoju labai, grąsino, kad aš nebedirbsiu čia. Pasiūliau pasikviesti apsaugą, kad mane išprašytų, jei aš taip nemandagaii elgiuosi. Atėjo su apsauginiu, ir nupiešęs situaciją, kad "jo nuosavybė yra sulaikyta, todėl jis skambins policijai" vėl reikalavo kad atiduočiau jo striukę. Apsauginis vėl pasiūlė duoti žetoną. Klientas pažadėjo, kad ir apsauginis čia nebedirbs. Po minutės kliento nebebuvo, o apsauginis grįžo į savo darbo vietą, išvedęs jį laukan.
 11. Patinka
  orneso sureagavo į HOST321 Investuot 2.000LT   
  Užsipirk teo akcijų, po dividendų išmokėjimo parduosi (bus kažkiek pakilę). O per tą laiką (iki gegužės mėn) sugalvosi kur investuoti.
 12. Patinka
  orneso sureagavo į bundis pirmas uzdarbis   
  Pirmas uzdarbis buvo tokiu metu, kai dar nieko neatsimenu is gyvenimo tik nebent kelias nuotrupas imant metus laiko. Kai dar i mokykla nejau, kai dar nebuvo visiskai jokio gedos jausmo, visiskai neisivaizduoju kiek man metu buvo tai pardavinejau obuolius, gal dar kriauses, neatsimenu, prie parduotuves, kuri veliau tapo pirmaja Siauliuose savitarnos parduotuve po kaskiek metu, tada tai buvo ivykis, savitarna, kaskas is fantastikos srities, aisku bankrutavo greitai :lol: Neisivaizduoju kokiom kainom pardavinejau ir kiek uzdirbau, bet atsimenu, kad ant semkiu tai uzkaldavom, tai iskarto pardave obuolius prisipirkom semkiu is tos parduotuves ir prispjaudem tu semkiu begales prie pat iejimo, tai isvaike parduotuves seiminikas mus su visais obuoliais :lol: Atsimenu viska kaip per sapna, net keista.
   
  Turbut per anksti tas udarbis gautas ant semkiu :lol: Veliau nebuvo sekmingu uzdarbiu, neskaitant velesniu kriausiu, tresniu pardavimu :] baigtas univieras, po to juodas darbas, pirmas uzdarbis pries tai niekur nedirbus ir baigus univiera 1500lt per menesi, truputi pakilo, bet jau simta kartu geriau dirbti uz 1000 litu ir gauti naudingos patirties, nei uz ~1700 varyt ir bukinti galva, nes nera jokio tobulejimo, tik juodas varymas. O diplomas sudo vertas, kad ir inzinerinis, bet be jo, tai niekur nekilsi, svarbiausia perspektyvos, o ne uzdarbis,
×
×
 • Sukurti naują...