Pereiti prie turinio

supercooleris

Nariai
  • Pranešimai

    394
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    98.1%

Reputacijos išklotinė

  1. Patinka
    supercooleris gavo reakciją nuo Simonas Hostinger.lt - Lietuvoje   
    Visu pirma tobulinkit savo supporta, o tai dabar prisirinke malalietku, kurie ka tik baige universitetus ir per savo gyvenima tik wordpress ismoke instaliuot, ir jau laiko save IT specialistais. Apgailetina, kai iprastas klientas turi mokyt supporto darbuotojus kur kokius jam reikalingus nustatymus pakeist. Ne toks turi buti hostingas.
    Tinklalapis grazus, reklamos grazios, apie save snekat graziai, bet tik tiek - daugiau nieko. O klientu atsiliepimai pasakoja priesingas istorijas...
  2. Patinka
    supercooleris sureagavo į haroldas194 [email protected] email, ką manote?   
    Nebus SPF ir DKIM raktų, tai tavo email gali arba visai nepasiekt adresato, arba nueit į spam. Realiai tai email spoofing gaunasi
  3. Patinka
    supercooleris sureagavo į dziu-mAn-dzy Pragyvenimas iš e. projektų   
    O tai čia kažkokia didžioji paslaptis, kad negali parodyt? Ar steamus pardavinėji?
  4. Patinka
    supercooleris sureagavo į emporio Kur padėti 20000€‎ - sužinok   
    o galiausiai pas pensijonieriu ateis zeko "kojos" ir nuneš ta 20k kučą, parems kentus su savo kojne :D Net zekai zino kur investuot, o temos autorius niekaip :D
  5. Patinka
    supercooleris gavo reakciją nuo s1lenc3 Ar visada vaikinas turi mokėti už viską   
    Uzaugusi turbut bus tokia :D
    https://www.facebook.com/watch/?v=648238938971497
  6. Patinka
    supercooleris gavo reakciją nuo s1lenc3 Ar visada vaikinas turi mokėti už viską   
    Uzaugusi turbut bus tokia :D
    https://www.facebook.com/watch/?v=648238938971497
  7. Patinka
    supercooleris gavo reakciją nuo Zaleskis Ar visada vaikinas turi mokėti už viską   
    Dabar tau atrodo, kad visi forumo nariai nesamones kalba.
    Daryk kaip tau atrodo geriausia, veskis visur, apmokek jos saskaitas, pramogauk, dziaukis sia diena diena.
    Paskui ismoksi pamoka, kai uz ja jau busi susimokejes. Geriau anksciau, nei veliau.
    Dabar tikriausiai dar gyveni iliuzijoj, kad gyvenimas susideda is gelyciu ir drugeliu, ir svajoji apie kazkokia bendra ateiti
    Baigsi mokykla, po to studijas ir pradesi kitom akim viska matyt, tada ir suprasi ka anksciau darei ne taip
  8. Patinka
    supercooleris gavo reakciją nuo Zaleskis Ar visada vaikinas turi mokėti už viską   
    Dabar tau atrodo, kad visi forumo nariai nesamones kalba.
    Daryk kaip tau atrodo geriausia, veskis visur, apmokek jos saskaitas, pramogauk, dziaukis sia diena diena.
    Paskui ismoksi pamoka, kai uz ja jau busi susimokejes. Geriau anksciau, nei veliau.
    Dabar tikriausiai dar gyveni iliuzijoj, kad gyvenimas susideda is gelyciu ir drugeliu, ir svajoji apie kazkokia bendra ateiti
    Baigsi mokykla, po to studijas ir pradesi kitom akim viska matyt, tada ir suprasi ka anksciau darei ne taip
  9. Patinka
    supercooleris sureagavo į 24bazar Ar visada vaikinas turi mokėti už viską   
    tu dar nebaigei mokyklos, o tiek apsikrauni viena pana :) nesigilink tu i tai ar ji moka uz save ar nemoka ir tuo labiau i ateiti su ja, nes taip nebus :) ir del to, nereikia gailetis, verciau dziaugtis - nes tau reikes dar kokiu 20-30 panu, kad suprastum, kad visos jos vienodos, tik smegenys ir galva skirias. Apie sitos smegenis diskutuot dabar beprasmiska, nes ji dar vaikas, kuris ima pvz is mamos ir paisos ta isivaizdavima, kaip mato seimoje.
    O kai tau bus metu daugiau ir turesi normalias pajamas, tai tau tikrai nebekils sitas klausimas ar ten moket ar nemoket. tiesiog duosi, nes noresi duot.
     
    O dabar nesiryskink kaip ten turetu but. Tiesiog megaukis tuo kas teikia daugiau dziaugsmo. O ar tai pinigai ar ji, tai tik tu gali nuspresti.
    Kekses kainuoja, o nuosavos kaina keliskart didesne, nes eksplotaciniu islaidu nera su kuo dalintis :)
  10. Patinka
    supercooleris gavo reakciją nuo Simonas Hostinger.lt - Lietuvoje   
    Visu pirma tobulinkit savo supporta, o tai dabar prisirinke malalietku, kurie ka tik baige universitetus ir per savo gyvenima tik wordpress ismoke instaliuot, ir jau laiko save IT specialistais. Apgailetina, kai iprastas klientas turi mokyt supporto darbuotojus kur kokius jam reikalingus nustatymus pakeist. Ne toks turi buti hostingas.
    Tinklalapis grazus, reklamos grazios, apie save snekat graziai, bet tik tiek - daugiau nieko. O klientu atsiliepimai pasakoja priesingas istorijas...
  11. Patinka
    supercooleris sureagavo į Andrejus Hostinger.lt - Lietuvoje   
    Manau Ignai puikiai supranti, kad perkelti testavimams gyvą projektą (mano atvėju el. komercijos projektą) būtų ne vien testavimas hostinger, bet ir savo reputacijos.
     
    Nebent turite Support lygius ir verslo klientams (kurie ne iki 1€ paslaugas perka) yra priskiriami level II arba III support'eriai.
     
    P.S. Dirbau vokiečių hostingo įmonėje kaip custom solution support (Level IV pagal juos) ir puikiai žinau, kad jei nėra lygių - nėra ir garantijų, o kas kas, bet vokiečiai kokybe labai mėgsta.
  12. Patinka
    supercooleris sureagavo į wicked Nuoma ar paskola?   
    Absurdas, net jei ir pradės dabar uždirbinėt po 3k/mėn, tai apynormalį butą (tarkim 100k) išgalės nusipirkti tik po 3metų, jei taupys 95% savo algos. Tai tu nori pasakyt, kad toks žmogus, kuris uždirba 3x daugiau nei vidutinis (o greičiausiai, ir dar daugiau, nei 3x..) yra nevertas turėt trejus metus buto, nes jis neuždirba pakankamai butui? Tu tokiam žmogui siūlai nuomotis, ir po, tarkim, 500e/mėn (6k/metai) atiduoti nuomai, pakol taupys tuos 3-4 metus savo butui? 0 racionalumo. Didesnio bullshito šiandien dar neskaičiau :)
  13. Patinka
    supercooleris sureagavo į mantas666 Kodėl tavo naujienlaiškiai keliauja į spam katalogą   
    Ne paslaptis bei daug kas skundžiasi, kad naujienlaiškiai labai dažnai patenka ne į pagrindinę pašto dėžutę (aka inbox) bet į “brukalas” (aka spam) arba reklamos (aka promotions tab).
     
    Šiandien pasidalinsiu keliomis savo mintimis apie tai kas vyksta, konkrečiau apie Google paslaugą (gmail), nes kiti (pvz yahoo) paslaugų tiekėjai naudojasi filtrais iš tokių kaip spamassasin, spamhouse duomenų bazių, kurie reguliuoja šitą reikalą. Gmail turi savo “algoritmą”.
    Tai kas vyksta jums parašius naujienlaiškį ir paspaudus “siųsti” mygtuką?


     
    Googlas patikrina serverį iš kurio siunčiama, (mailchimp, aweber ir t.t. Taip pat SPF, DKIM)
    Patikrinamas domenas, kuris yra (from sender)
    Skenuojamas tekstas
    Patikrinama kontaktų bendravimo istorija
    Pristatomas el. Laiškas į kurį nors: pagrindinę dėžutę, reklamos arba brukalas (spam).

     
    Viskas daroma tik todėl, kad duoti vartotojui geriausią naudą (aka user experience), bei sumažinti spam tiek kiek įmanoma.
     
    Kokie rodikliai stebimi:


     
    Laiško atidarymai (aka open rates)
    Paspaudimai (clicks)
    Naujienlaiškio atsisakymai (unsubscribes)
    Skundai (spam complaints)
    Konversijos
    Paspaudimai per atidarymą aka (CTR)- kiek žmonių atidarė laišką ir kiek ant jo paspaudė.

     
    Atmetimai ir jų tipai (aka bounces)
     
    Lengvas atmetimas:


     
    Pašto dėžutė pilna.
    Ne ofise (away from office)- palikta automatinė žinutė visiems siunčiantiems email.
     

    Sunkus atmetimas (hard bounce):


     
    Neteisingas el. pašto adresas.
    Blokavimas gaunant email iš konkretaus serverio ar domeno.

     
    Jei siunčiamas naujienlaiškis kokiems 2000 žmonių ir pirmi du šimtai turi blogus rodiklius, tai automatiškai visiems kitiems prenumeratoriams toks emailas gali keliauti į “promotions” arba spam katalogą.
     
    Gmail supranta, kada emailas buvo gautas ir kaip mat ištrintas, tai reiškia, kad laiškai gaunami iš šio kontakto nėra svarbūs, bet jeigu laiškas lieka pagrindinėje dėžutėje ar archyve, tada jie svarbesni.
     
    Svarbūs kriterijai email marketinge


     
    Turinys ir žodžiai svarbu, taip pat ar nuoroda turi SSL sertifikatą.
    Prenumeratoriaus veiksmai,- kaip greitai žmogus atidaro laišką nuo prisijungimo prie paskyros, kiek laiko jis skaito laišką ar vartotojas paspaudžia nuorodą. Visi veiksmai svarbūs.
    Ar turinys elektroniniame laiške yra unikalus: dubliuoto turinio nemėgsta, kurį naudoja “marketingistai”.
    Bet kokiu atveju ne visi emailai būtinai papuls į “reklamų skiltį”, nes Googlas sugeba suasmeninti laiškus kiekvienam vartotojui pagal jo įpročius.
    (Dirbantiems su užsienio auditorija) Googlas taip pat atpažįsta žodžius ir kai kurie jų yra juodajam sąraše (aka blacklisted). Jei laiško antraštėje/tekste yra tokie žodžiai kaip free, weight loss, click here, payday loan, serious cash, cash off ir t.t. (paieškojus galima susirast sąrašą internete) signalizuoja, kad emailas yra reklamos/spam tipo.
    Simboliai, paryškinimai, pabraukimai, veidukai (aka emoji’s),- nenaudokite jų kiekviename laiške šitaip norėdami atkreipti dėmesį.
    Gmail taip pat gali pratestuoti jūsų naujienlaiškį, vien tam, kad sužinotų ar prenumeratorius ištrauks jūsų laišką iš spam katalogo ir perkels į pagrindinį.

     
    Ką daryti?
     
    Tai kaip prasitestuoti ar jūsų siunčiami laiškai pasiekia vartotojus bei patenka į pagrindinę el laiško dėžutę?
    Susikurkite 3-4 gmail el. paštus. Tada prieš paspaudžiant “siųsti” prenumeratoriams, siunčiate būtent i savo testavimo adresus.
    Atsidarę savo paskyrą niekada neatidarykite nė vieno laiško, tik stebėkite kur jie nukeliauja (primary inbox, promotions ar spam).
    Tokiu būdu, kai jūs neatidarote nė vieno laiško, bei nerodote jokių veiksmų (kas jums patinka ar nepatinka) gmail negali pritaikyti jokių taisyklių/filtrų kaip identifikuoti tokį laišką, bei rūšiuoti perkeliant į atitinkamą vietą.
     
    Dar keli patarimai kaip išvengti email’o į spam katalogą
     
    Palaikyti tvarką savo kontaktų sąraše,- jei prenumeratorius neatidarė nė vieno jūsų laiško siųsto per paskutines 60 dienų, jie niekada jo ir neatidarys! Tokie adresatai jums nereikalingi, trinkite juos. Kartais jie per dideli tinginiai susirasti ta magišką “atsisakyti naujienlaiškio” nuorodą ir paspausti.
    Jeigu turite labai neaktyvų email kontaktų sąrašą galite pabandyti pasileisti reklamą, būtent sukuriant auditoriją iš šių kontaktų.
     
    Kontaktų segmentavimas taip pat svarbus: sakykim jūsų prenumeratorius domisi fotografija ir ką tik nusipirko Canon veidrodinį fotoaparatą iš jūsų el parduotuvės. Nesiųskite jam naujienlaiškio apie naujausio Nikon apžvalgą arba, kad jūsų parduotuvėje akcija televizoriams. Geriau siųskite specifišką informaciją arba produktą, kuris susijas ir vartotojas norėtų įsigyti (galbūt). Sakykim po fotoaparato siunčiate trikojo apžvalgą su nuoroda jį pirkti. Sakykim trikojis buvo per brangus,tada gal apie tai, kaip geriau naudotis fotoaparatu, sakykim knyga apie ekspoziciją, kurios kaina ženkliai mažesnė…
    Jei turite super didelį kontaktų sąrašą (sakykim 10000+) siųskite padalinę į kelias dalis su skirtinga antrašte (bent jau), bei tekstu (rekomenduojama).
     
    Labai daug kas mėgsta super gražiai sukoduotus html naujienlaiškius,- blogai! Butent juos Google iškart mato kaip reklamą/spam,- dabar pagalvokite, kiek html tipo laiškų parašėte savo draugams arba šeimos nariams?- turbūt nė vieno… Kieno laiškas svarbesnis: elektroninės parduotuvės, tinklaraščio ar laiškas nuo šeimos nario/draugo?- manau aiškinti nereikia.
     
     
    Prašom nekopijuot autorinės teisės mantas666
    Specialiai tik http://www.uzdarbis.lt lankytojams!!!
  14. Patinka
    supercooleris sureagavo į FLSHS Kaip investuoti į bitcoinsus   
    Jeigu jau Bitkoinus vadini Bitkoinsais, tai geriau neinvestuok :)
  15. Patinka
    supercooleris sureagavo į Miratas Prekyba automobiliais Lietuvoje   
    Įdomu.
  16. Patinka
    supercooleris sureagavo į Jasinka Europarlamentaras ANTANAS GUOGA - galimai AFERISTAS?   
    Jau susidaro guogabolos elektorato vaizdas. Kraupus.
     
    kiek iš jūsų perskaitė knygą ir čia pezaliojat? visa esmė, kad žmogus 10 metų dirbo iškėlė įmonę. Dėl prastos sutarties (jam, ne guogabolai) turėdamas 35% akcijų nebeturėjo jokių veiksmų nuosavoje įmonėję ir buvo priverstas ją parduoti už 340k, kai panašiai per metus iš divų buvo gaunama. Su draugeliu turėjo 49%.
     
     
    Ir gale dar draugelis išdavė.
     
    Prašau neatrašinėti į šitą komentarą, o geriau perskaitykite bent kelis puslapius įvairiuose vietose.
  17. Patinka
    supercooleris sureagavo į arijas Nekenti savo darbo? Trūksta pinigų?   
    Matau esi didis svetimo gyvenimo analitikas. Tai leisk ir man pasireikst. Kalbesiu tik apie konkrecius gyvenimo elementus nes nesu sekspyras ir nekenciu egzistencializmo.
     
    1. Moterys.
    Nuo visokiu sekspyru, menininku ir kitu bezdalu maisu jos bega kaip nuo maro. Tu su savo beta vyro mentalitetu niekad nesudominsi demesio vertos moters. Moteris rinksis tvirtai ant koju stovinti, daug dirbanti ir mazai skiedalu i eteri leidzianti vyra.
    Gali nebent megint nukabint ta mokslu ziurke kuria minejo tavo partneris anksciau sitoje temoje ir ji tave tada pavaisins kavineje :) Man labiau patinka vaisint kitus paciam. Rimtai, pastaruoju metu pradejau megti duoti nieko nesitikedamas atgal.
     
    2. Seima.
    Speju neturi planu del seimos sukurimo? Ir netgi kogero bijai apie tai pagalvot? Jeigu klystu pataisyk. Visgi jeigu sukursi seima, ji turetu atrodyt mazdaug taip: tu demesio centre, zvaigzde, nuostabus ir neprilygstamas, viska ismanantis ir tiesiog tobulas. Versi vaikus ziuret savo meslina teatra ir skaityt Dikensa. Aplinkiniams bus gaila tavo zmonos, ji bus pilka pelyte.
    Tuo tarpu tavo varzovas kogero turi viskuom aprupinta seima, isgali jiems suteikt tai ko istiesu reikia, jo moteris svyti ir jai vyro pavydi daugelis kitu.
     
    3. Laisvalaikis ir draugai.
    Na draugai mano gyvenime ateina ir iseina. Taip ir turi buti. Issiskiria interesai ir draugystei pagrindo nebera. Is vaikystes ne vieno nelike, nes as pats labai pasikeiciau. Cia ne seima, kad bandyt kazka issaugot, puoselet ar panasiai.
    Tavo draugai - liurbiu grupele einanti i kulturinius renginius o paskui i kavinuke. Kai randa pigesniu skrydziu varo kurnors pasifotkint. Minkstuciai :)
    Tavo oponento - savarankiski ir itakingi, daro tai ka nori ir kada nori, o ne kada gali. Kalba tiesiai sviesiai, nesidangsto jokiom sekspyro citatom, nes visiskai pasitiki savimi. Asmenybes, zmones su charakteriu. Knygu daug neskaito, apie juos pacius kartais paraso knygas. Arba patys apie save. Vienas malonumas bendraut su tokiais.
    Ta savoka kuria pavartojai - tikri draugai - pasilaikyk sau. Jeigu viena diena uzaugsi ir tapsi vyru suprasi kad pernelyg artimos draugystes pernelyg smarkiai ipareigoja ir tai apsunkina gyvenima.
     
    Viskas laikina - pinigai, draugai ir mes patys. Nustok malt suda ir isspausk maximuma is savo menko laiko siam pasaulyje.
  18. Patinka
    supercooleris sureagavo į arijas Kaip iskesti darba? 160val per menesi   
    ... darbas turi teikti dziaugsma... prasme <---- debilavotu nuosmauku filosofija. Veda tiesiai ten, kur tu esi dabar.
    Darbas turi teikti pinigus.
    1000 yra sudo kruvele.
    Issikelk sau normalu tiksla - uzdirbt 5000 per menesi. Pradziai. Ir siek to betkokiom priemonem. Dirbk per 3 darbus uzsienyje, prekiauk, teik masazo paslaugas senom moterim. Neturek laiko saves grauzimui. Uzsiimk kazkuo nelegalaus. Viskas gerai.
    Ir nepirk nauju masinu, nei dar kazko o viska investuok arba tiesiog taupyk.
    Ir kai sitos vadinamos ziurkiu lenktynes ikyrės iki gyvo kaulo - o taip ir turi but - turesi tikros gyvenimo patirties ir sioki toki finansini pagrinda po kojomis.
    Tada tikrai kils geresniu ideju ka veikt toliau. Ir turėsi visai kitokias salygas tai igyvendinti.
    Arba gali kaip kad vienas rase ismokt kazkoki suda dirbt, tuo atveju logotipus, kuriuos gali padaryt 8 klasės moksleivis ir uz savo ubagiska uzdarbi gyvent siltuose krastuose (dristu spet kad pietryciu Azija, kur vidutinis uzdarbis 200 doleriu).
  19. Patinka
    supercooleris sureagavo į 24bazar Nekenti savo darbo? Trūksta pinigų?   
    Rašau šį tekstą, nes šiandien mane tiesiog įsiutino vieno nario rašliava apie gyvenimo beprasmybę ir neapkenčiamą darbą. Baisiausia yra tai, kad už ta nesamonių kratinį atsirado krūva narių palikusių jam reputacijos pliusų, kas reiškia, kad jie sutinka su tokiais išsakomais vėjais... Suprantu, kad dauguma čia besilankančių ir skaitančių šias rašliavas galimai jaučiasi panašiai, kaip tas gyvenimo nevykėlis, todėl nusprendžiau sukurti šią temą, kad padėti jums suprasti:
     
    Niekas kitas - tik tu - gali pakeisti savo pasaulį
     
    Šioje temoje nepasakosiu darbuotojui už 400 į mėn, kaip kurti verslą. Bet visuomet maniau, kad šis forumas yra skirtas verslininkams wanabe, beje ir pats čia daug ko išmokau, tai laikykit, kad čia mano duoklė forumui ir tikiuosi, bent vieną žmogų įkvėps mano istorija ir gal net keliems pavyks pakeisti požiūrį į gyvenimą.
     
    Kodėl turėtum skaityti, toliau? Patikėk, kad ir kokioje padėtyje tu dabar esi, aš ten buvau. Kodėl turėtum klausyti mano mokymo ir kas aš per 24bazaras, kad mano rašliava aplamai turi kažkokią reikšmę. Berods 5 metų amžiaus padariau savo pirmąjį pardavimą. Neskaitant to, kad mano pagaminto produkto pirkėjas buvo mano tėvas, bet gavau tikrus pinigus už savo padarytą darbą - vazą. Nuo tos akimirkos mano galva pradėjo virti generuodama įvairias idėjas ką galėčiau padaryt, kad gauti daugiau pinigų. Ir jų man reikėjo ne tam, kad nusipirkt saldainių, nuo mažens mane tėtis mokino, kad reikia taupyti pinigėlius, tam kad pirkti didelius ir reikšmingus daiktus.
    To pasekoje dar mokykloje turėjau mini verslą, kurio pagalba uždirbdavau keliskart daugiau nei mane mokantys mokytojai (tais gūdžiais laikais, kai nebuvo interneto aš prekiavau mobiliais telefonais per laikraščius).
    Gyvenime esu dirbęs kažkam lygiai dvi savaites. Po mokyklos man atrodė, kad reikia susirast kažkokį šaunų darbą, to pasekoje susižavėjau Nekilnojamojo turto eksperto pozicija vienoje iš agentūrų. Atėjau jaunas entuziastingas ir mane priėmė po pirmo pokalbio, net neskaitant to, kad man vargiai buvo 19. Po dviejų savaičių turėdamas mobilų telefoną ir studento pažymėjimą (bandau pasakyti, kad babkių neprisnigo iš dangaus, nes turėjau nedidelį kapitalą telefonuose, o iš pajamų linksmai gyvenau), aš jau turėjau savo nuosavą NT agentūrą. To pasekoje supratau, kad ir kokio amžiaus būčiau niekada neleisiu kažkam man nurodinėti.
    Po to, sekė antras, trečias, ketvirtas verslas. Gyvenau american dream tėvynėje. Brangūs auto, keli butai, nt projektų vystymas ir tada 2008m pabaiga... taip jaunėli, jei naudojiesi google tai turėtum rasti, kad tuo metu atėjo krizė ir šitas dėdė labai skaudžiai užsigavo, parex bankas mano pagrindinei įmonei įkalė ragą ant 1mln litų ir to pasekoje mano įmonių grupė buvo suskaldyta, dalis parduota dalis tiesiog subankrutavo.
    Ši patirtis buvo labai brangi, tiek finansiškai, nes buvau pakankamai durnas, kad bandyčiau išgelbėti įmones. Nešdamas pinigus iš namų, kad sumokėt algas nedėkingiem darbuotojam, kaip tas kuris šiandien mane supykdė su savo požiūriu į darbą, likau prie suskilusios geldos. Su nebaigtais vykdyti įsipareigojimais klientam, ko pasekoje dar dabar kažkur internete įmanoma rasti bloga atsiliepimą apie mano buvusią įmonę ir neva mane, nes vienai vištai nebuvo laiku baigtas mūsų parduotas kotedžas :) kuriame ji turbūt po šiai dienai laimingai gyvena. Bet ne apie tai.
    Esminis dalykas ką išmokau, tai kad visą laiką taip nebus ir kad jokie žmonės niekada neįvertins tavo pastangų, kad ir ką tu darysi.
    Po tos krizės užsireginau į šitą forumą, nes buvau baisiai apsinuodijęs darbu su žmonėm. Norėjau interneto ir lengvo gyvenimo iš pajamų iš interneto, kaip rašo knygose :)
    Prisipirkau įvairių projektų ir didelė dalis jų buvo ganėtinai sėkmingi, kol susikoncentravau į kelis pusiau warez reikaliukus, nes jie nešė geras babkes. Rizikos diversifikavimui buvau paleidęs dar vieną fizinį verslą, bet taip nutiko, kad dviejų metų bėgyje mane aplankė antras ir skaudžiausias bankrotas, nes verslui daryti buvau pasiskolinęs 100k pinigų ir nors ir pradžioje sekėsi puikiai ir galėjau kelis kart atiduoti viską kišau atgal į savo verslą, nes norėjosi augti greičiau.
     
    Šio bankroto pliusas buvo tas, kad išmokau pagrindines pamokas gyvenime:
     
    1. Reikia skaičiuoti viską - ne tik kiek uždirbi, bet taip pat kiek ir kur išleidi.
    2. Niekada nedėk visų kiaušinių į vieną krepšį (šią pamoką teoriškai išmokau po pirmo bankroto, nes visos įmonės buvo NT sektoriaus), bet nedėk ir į du krepšius, jei jų turi daug.
    3. Jei negali metam išvykti ir rasti savo verslą tik dar labiau užaugusį, vadinasi tai ne verslas, o tik gerai apmokamas darbas
    4. Niekada nenoriu dirbti net ir sau, tegul dirba pinigai
     
    Susikūriau naujus tikslus, daug mokymosi, daug pastangų, bet rezultatas -100k nesėkmės naudai. Sunku įtikinti investuotojus duot pinigų, kai nebeturi nei realaus produkto, nei realios vizijos..
    Forex101
    F*ck it aš galiu. 1000 pinigų iš nemokamų smscredit ir mes jau pakeliui į 3x per mėn, 2x.. f*ck it reikia apmokėt sąskaitas, ir valgyt norisi. Daugybė bemiegių naktų. Daugybė paskolų paėmimų ir grąžinimų. Ir jokios sėkmės padidinti kapitalą daugiau nei pravalgymas, jau nekalbant apie dienas, savaites ar mėnesius kai reguleriai nepaeina ir džiaugiesi, kad nevisai sudeginai balansą.. Todėl visi tie, kas jaučiatės beviltiškai ir tikit, kad forex jus išgelbės.. jei būsit tarp 5% ir išmoksit degint pinigus be streso tai gal tai bus jums, bet tik ne iš paskutinių ir skolintų pinigų.
    Tokia sėkmė priveda iki to, kad po eilinės graikų bail out balsavimo nakties praleistos prie kompo pradedi svarstyt, kad čia ne gyvenimas. Supranti, kad reikia pergalvoti gyvenimą ir atrasti kas sekėsi, o kas ne.
    Tokioj situacijoj kiekvienas atrandam savo privalumus ir trūkumus, laimei pas mane tuo metu vienintelis trūkumas buvo pinigai :)
    Netrukus radau IT projektą, kuris atsiperka per 6 mėn, jam reikia tarkim 10-15k. Visdar turiu -100k ir gyvenu su drauge iš jos algos ir smscredit forexe keldamas babkes ant pavalgymo. Puikiai atsimenu, kaip nesunkiai galiu parduot telefonus ir kaip nesunkiai juos dalina įmonėms salonai. Pasiimu jų tiek, kad pardavus užtektų nusipirkt projektą. 24men sutartis, o projektas atsiperka per 6 men. Vuolia turim cash flow ir uždirbu svetimais pinigais daugiau nei naktis ir dienas leisdamas prie forex ekrano.
    Kai ieškai tų galimybių atsiranda vis daugiau, taupydamas kiekvieną centą žinau kur išleidžiu, todėl visada lieka vietos investicijoms. Pora metų ir aš back on track, netgi berods po dviejų metu pirkom butą (aišku su paskola), pirmą kartą įėjus į savus namus, kuriuos ketini turėti aptinka tas dejavu jausmas, kad nori taip gyvent ir jaustis visada, kad artėji prie tikslo.
    Aišku pamatę, kad mano gyvenimas taisosi mano investuotojai, kuriems aš skoloj primena apie seną skolą, o aš žinau, kad jei atidavinėsiu savo varganus pinigučius, tai jiems reiks atidirbinėti daug metų, o tuo metu aš tikrai neaugsiu. To pasekoje parodau ką veikiu ir pasiūlau dalyvauti arba kaip partneriui arba už fiksuotą grąžą. Po to, Beveik per metus sugrąžinau tą 100k. Be to, dauguma mėgsta fiksuotus skaičius, kuriuos aš visada mokėjau pasiūlyti, tai per pastaruosius 6 metus mano investuotojai ne tik atgavo savo pinigus, bet ir kartu su naujai įneštu kapitalu padidino savo kapitalą bent 3 kartus.
    Šiuo metu esam investavę į daugiau kaip 10 skirtingų sričių. Nuo švietimo iki statybos, nuo automobilių iki maitinimo, nuo IT iki didmeninės prekybos, nuo logistikos iki autoservisų. Ir kasdien galvoju kur plėstis toliau, bei iš kur paimti daugiau pinigų :)
     
    Mano fanai šiame forume niekaip nesupranta, kodėl aš prie investavimo skelbiu tiek pasiūlymus tiek paieškas investicijų :)
    Na suprantu, matematika ne visiem sekasi tai paaiškinsiu pagaliau. Visada priimu paskolas ir investicijas už 18%, kartais netgi moku ir 24% per metus, dažnai ir su užstatu :)
     
    Whaaat??? Kodėl, juk vidutinė rinkos grąža 9 procentai, o paskolos banke prasideda nuo niekingų 3%?
    Į tai turėtų atsakyti kita mano tema, kur aš siūlau investuoti į verslus, kurie gali generuoti 100% per metus ir gan saugiai! Ir nepatikėsit kiek tokių yra :)
     
    Taigi, kad jau atskleidžiau visas savo paslaptis, tai ką iš to išmokai tu?
     
    Ko tu nori?
    Kaip įsivaizduoji savo gyvenimą po 5metų?
    Ką norėtum veikti jei turėtum neribotus resursus ir žinotum, kad tau tikrai pasiseks?
     
    Kad ir kas tai bus, tau reikia pradėti nuo:
    1. tavo skilsai - labai sunku dirbti nekvalifikuotus ar tau nepatinkančius darbus, o kurti verslą be žinių yra tas pats kas šokti be parašiuto iš lėktuvo ir tikėtis išgyvent.
    2. menas parduoti - kad ir ką tu veiki gyvenime, tu visada parduodi save. Ir nuo tavo mokėjimo parduoti priklauso, kaip brangiai tu parduodi savo laiką
    3. taupymas - turtingas ne tas, kuris daug uždirba, o tas kuris daug sukaupia ir moka įdarbinti pinigus
    4. investavimas - jei neišmoksi uždirbti kol miegi, dirbsi visą savo varganą gyvenimą
    5. sveikata - neprarask sveikatos keldamas milijonus, nes sveikata yra svarbiausia
    6. laikas - laikas yra vienintelis resursas, kurio begalybės nėra žemėja
     
    Finansinė nepriklausomybė
    Nedirbk!
    Jei tu dirbi darbą, kurio nekenti, tai tavo pagrindinis tikslas turbūt finansinė nepriklausomybė. Kas pagal google reiškia, kad išlaikai gaunamas pajamas nedirbdamas. Tarkim norint turėti 1500eurų pajamas per mėnesį tau reiktų investuoti 100k į priemonę generuojančią 18% per metus.
    Jei nori pasiekti finansinę nepriklausomybę greičiausiai, tau reikia parduoti savo laiką brangiausiai kaip tai įmanoma. Net jei tu neturi kažkokių super skilsų, pasižiūrėk koks darbas yra geriausiai apmokamas ir reikalauja mažai žinių. Kažko pastoviai prisimenu fūristo istoriją, kaip žmogus praradęs verslą (sudegė fabrikas) sėdo vairuoti vilkiką ir per metus turėdamas stogą virš galvos, o tuo pačiu ir darbą (vilkiką) per metus sukaupė pradinį kapitalą investicijoms. Jei ką vilkikų vairuotojai uždirba bent 2000 eurų per mėnesį. tai uždirbdamas 24k per metus vilkiko vairuotojas stipriai taupydamas galėtų išeiti į nepriklausomybę po maždaug 4-5 metų.
    Jei tavo tikslas finansinė nepriklausomybė tai galbūt galėsiu tau padėti pasiūlydamas geresne grąžą nei rinkos vidurkis.
     
    Jei tavo tikslas verslas, tai neieškok naujų pasiteisinimų, savaitgalius leisk ne su alum, o su knyga rankoje. Pinigus leisk ne naujiem kedam ar treningui, o mokymų kursam. O kai turėsi pakankamai skilsų pradėk veikti.
    Jei sugalvosi verslo idėją, kuriai įgyvendinti turėsi pakankamai skilsų, tai kreipkis ir galbūt aš tau padėsiu ją įgyvendinti.
     
    Papildymas:
    Šios temos tikslas nebuvo parduoti tai ką aš darau ir siūlau žmonėm. Kiekvienas jūsų turi savo įsivaizdavimus ir visi keliai tam pasiekti yra teisingi. Tik vieni bus greitesni, kiti lėtesni. Vieni gali tai pasiekti mokydamiesi iš savo klaidų, kiti mokydamiesi iš svetimų klaidų.
    Kažkodėl daug kas komentaruose bando teigti, kad aš pinigų vergas :D Nors aš jau senokai nedirbu pats, kad uždirbti pinigus...
    Finansinė nepriklausomybė niekada nebuvo mano pagrindinis tikslas, bet manau kad kiekvienam ji būtina. Nepriklausomai ar tu esi savo srities profas darbuotojas ar turi savo srities pro įmonę, turi suprasti, kad visą laiką taip nebus :) anksčiau ar vėliau ateis tas laikas, kai negalėsi dirbti, ar jei esi verslininkas - bankrutuos tavo įmonė. Kiekvienas dalykas gyvenime turi savo egzistavimo pradžią ir pabaigą. Todėl finansinė nepriklausomybė yra būtinas dalykas kiekvienam, kas nenori vergaut dėl pinigų.
    Kai tau nereikia vergauti dėl pinigų tavo diena atrodo kitaip. Mano diena atrodo tikrai kitaip nei daugumos. Galiu keltis iš lovos kada noriu, bet dažniausiai keliuosi apie 8 ir važiuoju sportuoti. Bet jei nuspręsiu, kad šiandien tingiu ir noriu leisti ryta su vaiku, tai taip ir padarysiu. Nes nepriklausomai nuo to ar aš miegu ar sportuoju, at žaidžiu su vaiku aš gausiu tokias pat pajamas kasdien.
    Tas laisvas laikas ir galėjimas daryti ką nori, kada nori padeda susipažinti su įvairiais žmonėmis, padeda su jais greitai susitikti (tarkim kažkas baisiai užimtas ir turi 1 val per savaitę laisvą, tai jei aš būčiau toks pats užimtas, tai geriausiu atveju susitikčiau po kelių mėn, dabar man nesunku susidėliot dienotvarkę, kad abiem tiktų).
    Ir nenorėčiau, kad vėl kažkaip neteisingai interpretuotumėt, nes realiai tai betkas taip gyventi gali, tiesiog reikia labai norėti ir mokytis tai pasiekti. Būtent tuo tikslu paleisim tokį mokymų projektą, kur gal ir pats vesiu mokymus 1 ar 2 temom, nes iš to "neturėjimo ką veikti" sugalvoju kaip padėt pasauliui būti gražesniam.
  20. Patinka
    supercooleris sureagavo į 24bazar Esamo verslo pirkimas.   
    niekada nepirk apyvartos, o pirk pelna ir turta, kuri imone turi :) ne ta, kur balanse rodo, o ta kur tikras yra. Balansas ir pelno nuostolio ataskaita atspindi tai ka nori parodyti buhaltere, bet daznai neatspindi tikros padeties ypac parduodamu verslu.
    Pagrindines pardavimo priezastys retai buna tai, kad atsibodo ar pasenau. Kurkas tikslesnes priezastys:
    1. turiu kur geriau padeti tokia suma, dazniausia mano pardavimo priezastis.
    2. Ne karta sitam forume esu pirkes kazka ir del to, kad is emocijos parduoda zmogus, nes jam reikia nusipirkt pvz auto siandien, o laukti 4-6-12 men ir sutaupyt ta pacia suma jis nenori :)
    3. "verslas" is tikro yra darbas, kaip pvz parduoda eshop nesanti 1000e pliuso i menesi, kur dirba pats vienas 24/7
    4. "verslas" nera visiskai legalus
    5. Neturi pinigu pletrai
    6. bijo skolintis is banku
    7. bijo samdytis daugiau darbuotoju, nes skaito kad jie netike ir del to yra status quo
    8. zmogaus verslas yra pirkti/parduoti versla
    9. turi informacijos apie versla, kurios tau nesako: pvz yra buve, kad nusipirkau imone ir po keliu men isejo pagrindiniai darbuotojai, nes jau senai ieskojos darbo uzsienyje su kitokiom algom :) savininkas zinodamas tai pardave imone, o pats issiaiskini tai tik po fakto :) ir cia daznas atvejis, kad jei verslas stovi ant keliu zmoniu, tai labai tiketina, kad tarp savininko ir tu zmoniu kazkokia trintis, todel reikia su jais pabendrauti pries perkant
     
     
    todel perkant turi tiksliai issiaiskinti priezasti pardavimo, kitu atveju gali sudegint pinigus
  21. Patinka
    supercooleris sureagavo į OutCOME Noriu idarbinti prabangu automobili   
    Ale kokie turtuoliai susirinko, visi turbūt po crypto su Lambo važinėja (parašiau ir tada pamačiau temos autoriaus foto profilio :D) :)
     
    Žmogus paklausė kaip įdarbint savo automobilį turimą, o ne nuomonių apie jį. Pats vakar prie zakso buvau ir būtent toks BMW stovėjo laukė vestuvininkų. Nematau problemų čia tokį auto vestuvėms nuomuot. Ne visiems vestuvėms reikia 2018 S klasės Mercedes. Kiti taupiau moka. Patį pvz. per vestuves su kokių 2008 Audi Q7 vežiojo ir tikrai nematau aš čia tame bėdos. Įvairūs žmonių poreikiai ir biudžetai vestuvėms būna.
     
    Taip, kad manau tikrai tiktų toks vestuvėms nuomuot.
  22. Patinka
    supercooleris sureagavo į As Justas Noriu idarbinti prabangu automobili   
    Žmogus patarimo paklausė, o čia savo sąmojais apie prabangos supratimą "užkapojo". Apskritai prabanga yra labai subjektyvi sąvoka. Jei pvz. Rolls-Royce 1990 metų, tai jau nebeprabangus automobilis? :rolleyes:
  23. Patinka
    supercooleris sureagavo į Mikaz Problema susikurus nauja FB anketą   
    Labai gerai kad banina, visi fakeriai spameriai ir scameriai issibanins.
  24. Patinka
    supercooleris gavo reakciją nuo Blackbeard Lietuviško blog`o lūkesčiai   
    Su islaikymo kaina jau perdedi. Blogui visiskai pakanka ir paprasto hostingo. Tad turetum tilpt i 20 eur per metus
  25. Patinka
    supercooleris gavo reakciją nuo Auksinis Gal kas yra girdėja apie Starlife.eu produkcija ?   
    Kaip ir visi kiti sabloniniai MLM.
    O tie kyani myletojai isvis juokingi buvo. Pasakoja kaip cia jau kita menesi ims masina, kaip dar kita menesi jau tevai irgi pasiims kyani masinas. Praejo tie du menesiai ir taip staigiai nutilo viskas, grizo tie visi aktyvieji prie finansiniu paslaugu teikimo, kaip jie vadina (draudimo pardavimu ir pensijos kaupimo) :D
    Arba suregistruoja visi tokius pat naivius giminaicius, pirmaji menesi gauna uzdirbt, o paskui ir "nebeina biznis", visa gimine sumerke pinigus irgi laukia, kada cia turtai ateis :D
×
×
  • Sukurti naują...