Pereiti prie turinio

Geremi

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  869
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  83.3%

Apie Geremi

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius
 • Pomėgiai
  Toli nuo Holivudo. Tikrai toli. Lietuvoj.
 1. Business casual, neprašausi.
 2. Ką reiškia, galiu atsiimti pinigus? Galima plačiau?
 3. Oba. Truputį abydna, kad prieš kelias dienas pusmečiui prasitęsiau sutartį. Kai baigs galiot, reikės spaust IV, kad mažintų kainą arba pabėgsiu :) Dėkui už info.
 4. Išsikapstyt įmanoma su 2000 į rankas. Padoresnis gyvenimas prasideda nuo 3000-4000.
 5. Sveiki, turiu (virtualų) dedikuotą serverį IV.lt. Nelabai domiuosi kainomis, tad būtų įdomu sužinoti, ar nepermoku. Dėkoju už mintis. Procesorius: 1.44 GHz (maksimalus CPU dažnis 2.40 GHz) Atmintis: 1024 MB + 512 MB SWAP Disko vieta: 64 GB RAID RAID našumas: 12.5 MB/s skaitymas, 12.5 MB/s rašymas, 200 IOPS Pralaidumas: 160 Mbps (užsienio sutankinimas 1:1 iki 1024 GB) Kaina: 13.50 Lt/mėn + PVM (Viso per metus gaunasi 196 Lt)
 6. Pirmas. Žaismingiausias, labiausiai tam ir tinka. Kiti tokie defaultiniai, tinka viskam. Plius, niekas tų aprašymų vistiek neskaito, žaidimą renkasi pagal paveikslėlį.
 7. Neįgyvendinama idėja, baikit jūs juokus - pradedant tuo, kad mūsų kultūra yra žemame lygyje, baigiant geografine zona.
 8. Niekad gyvenime nesu naudojęs antivirusinės. Visas Windows apsaugas išjungiu tik įdiegęs sistemą. Didžiausias virusas, su kuriuo buvau susidūręs - naršyklė atidarydavo papildomą spamo langą. Užtruko 2 minutes rasti Google atsakymą. Jei esi žioplys, jokia antivirusinė nepadės. Žiūrėk, kokius failus siuntiesi. Jei bandai iš kokio no-name trackerio nuvogt tik kitais metais metais pasirodysiančio filmo 699MB sveriantį HDRip - tavo bėdos. Švieskis.
 9. Na jau, vyrai. Ką jūs kalbat? Iš ką tik užskrovusio Metro į desktopą akimirksniu pateksi, bet visos desktop programos, kurios kraunasi kartu su Windows, loadinasi taip pat lėtai, kaip ir W7. Iš sunkių Start Up programų turiu tik Skype, likusios kelios yra lengvos, tačiau krovimasis tikrai neįspūdingas. Gal ir kiek greičiau už W7, bet tas greitis daugiau teorinis - matai, bet negali tinkamai naudotis. Be to, pastebėjau, kad Photoshop atsidarinėja nepalyginamai ilgiau nei W7'uose. Ar čia tik aš vienas toks nelaimėlis? : )
 10. W8 greitai uzkrauna tik Metro aplinka. Desktopas kraunasi taip liudnai kaip ir W7. Saltai paleisti Metro appsai taip pat uzsikrovimo sparta nepasizymi.
 11. Kas liečia ryšį, tai seniausiai visų tinklų GSM padengiamumas yra vienodas. Nekalbu apie 3G ir 4G tinklą. Tele2 normalaus 3G padengimo neturi, tačiau su GSM jokių bėdų nėra. O jei telefone įjungtas 3G palaikymas, tai ir šokinės tos padalos, ypač jei būsi gūdžiam Lietuvos miške, nes prioritetas teikiamas 3G tinklui, kurio bokštas yra žymiai toliau nei GSM. Plius, sutinku su kažkieno išsakyta nuomone - jei ne Tele2, skambučio minutės kaina šiandien būtų kokie 50 ct.
 12. Sveiki, naudoju StayFocusd, tačiau su Chrome yra dvi bėdos - paspaudus ant SF iconos galima extensioną lengvai ištrinti (Remove from Chrome). Nuėjus į nustatymus (Meniu > Tools > Extensions) galima papildinį ir išjungti, ir ištrinti. Kažkada buvau radęs priešnuodžius abiems dalykams - vienas jų buvo registro failiukas (ar tiesiog registro redagavimas, nebepamenu). Esmė, kad Remove from Chrome ir Extensions pasirinkimai tampa Greyed-Out ir jų nebegalima paspausti. Gal kas netyčia esat susidūrę su tuo? Google varčiau kokią valandą, bet tų temų, kur anksčiau radau atsakymą, surast nepavyk
 13. Bijau sumeluot, bet kiek girdėjau, tai yra įgimta DeathAdder bėda. Google it.
 14. Pats gyvenu Olandijoj, bet nepastebėjau, kad ten kažkas stipriai pigiau nei Lietuvoj būtų.
×
×
 • Sukurti naują...