Pereiti prie turinio

Arturce

Nariai
 • Pranešimai

  27
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie Arturce

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Sveiki, Vienu metu prie paskyros gali būti prisijungę iki penkių skirtingų įrenginių. Vienu metu turinį žiūrėti vienoje paskyroje galima per du skirtingus įrenginius.
 2. Tai iš esmės viskas gerai, jei žmogus kelia vienas ir tas pats – all good. Mano asmeninė patirtis tokia, kad nelikau kol kas patenkintas. Aišku, norėjau išmėginti ir pasižiūrėti, kaip viskas veikia. Pasiskaičiau, kad per 5 dienas, jei neįvyksta sandoris, domeną iš naujo paleidžia į rinką, bet tai įdomu. Tada įrodyk, kad žmogus nenusipirko iš tavęs. Visas tarimasis vyksta tik tarp žmogaus, patalpinusio domeną į aukcioną, ir žmogaus, norinčio jį nusipirkti.
 3. Sudalyvavau aukcione eData 🙂 Ką galiu pasakyti: susimoki 10 eurų, įdedi domeną aukcionui. Gauni statymą, pasibaigia aukcionas, susisieki su laimėjusiu žmogumi per e-mail. Jis neatrašo. SŠiuo metu visi domenai, kurie yra aukcione, priklauso vienam ir tam pačiam vartotojui 🙂 Tai čia rimta? Manau, tuomet geriau uždarbio, nes bent jau nedarai galimai labdaros. Kažkaip smagu, būtų, kad daug skirringų vartotojų dalyvautu ten tada kažkaip kitaip atodytų
 4. Visiškai pritariu, labai gerai viskas parašyta. Tas mąstymas, kad jei nepatinka, važiuok į kaimą ir pirk namą, sakyčiau, yra labai drąstiškas. Visi gyvename civilizuotame pasaulyje, tai ir elgtis atitinkamai reikia. Jei laiptinėje šiks ir numyžinės visą laiką, tada irgi į kaimą? 🙂 Manau, problemas reikia spręsti, o ne nuo jų bėgti.
 5. Bet matai pameikino tave happy už tai postas 🙂 ok žinosiu ir ofise visiems šiandien pasakysiu , kad jei žmogus durnelis tai iš domeno nieko nepadarys 🙂 ačiū už nuomone.
 6. Na čia gal kiekvienam savo realiai, gauti paskola skamba lempa man asmeniškai. Iš viso nešautu net į galva tokį domena registruoti 🙂
 7. Turbūt negalima su tuo nesutikti , taip ir yra 🙂
 8. Ačiū 🙂 ir tau geros dienos 🙂
 9. TB ir QB visai neblogi skaičiai sakyčiau, su SS tai gal galima daugiau konteksto? Bendrai ką manote apie ši domena?
 10. Sveiki, ką manote apie ši domeną? Gal turite patarimų kur nemokamai pasitikrinti domeno score? Ar geras pagal SEO kriterijus?
 11. Sveiki, gal nukreipsite kur nemokamai galima pasitikrinti ar domenas geras SEO atžvilgiu. Pvz: gaukpaskola.lt geras domenas SEO atžvilgiu?
 12. Sveikas, nesinori vaikščioti tikrai ant teisės grašto arba peilio ašmenimis :) Bet nesuprantu, kai laisvas geras domenas, o puslapis fb kuris paskutini įraša padaręs prieš 5 metus ir ten pasirašes, kad jū puslapis būtent tas domenas :)
 13. Sveiki, labai reikia patarimo vienu klausimu. Sakykime, matau gerą domeną, nu tikrai gerą domeną laisvą. 🙂 Darau analizę, žiūriu, yra tarkim UAB "Darbo broliai" ir rekvizituose to domeno pavadinimas. Joks prekės ženklas nepatentuotas. Aš dabar užregistravęs domeną kažką pažeisčiau?
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...