Pereiti prie turinio

NeuTronas

Nariai
  • Pranešimai

    49
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

NeuTronas Pranešimai

  1. O tai vidurkį kaip skaičiuoti? Pagal metus ir mėnesį? Tik pagal metus? Ar metai nesvarbu?

     

    Ir ar tai nepažeidžia skelbimo puslapių taisyklių? Pavyzdžiui iš Autoplius'o:

     

    7.2. Bet koks trečiųjų asmenų atliekamas Autoplius.lt turinio, dizaino apdorojimas, kopijavimas ir (ar) kitoks naudojimas be raštiško Tiekėjo leidimo ir (arba) nesilaikant Taisyklių, yra autorių ir kitų teisių pažeidimas, baudžiamas pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Šis apribojimas netaikomas Vartotojams jų Skelbimų atžvilgiu.

  2. Sveiki,

     

    šią vasarą įgijau IT magistro laipsnį (bei turiu IT bakalauro laipsnį). Anksčiau dirbau programuotoju, bet gyvenimas privedė prie to, jog šiuo metu darbe programuoti nebetenka.

     

    Dėl šios priežasties, šiek tiek bijau, kad po truputį mano įgūdžiai programuojant gali pradingti ir dėl to norėčiau paprogramuoti laisvalaikiu (niekam neįsipareigojant, bet prisidedant prie įdomesnių projektų).

     

    Tai noriu paklaust, ar internete egzistuoja kokie nors portalai, ar forumai (o gal kitokie šaltiniai), kuriuose įvairūs projektai ieškotų hobistų programuotojų, be įsipareigojimų. Tai yra, nenoriu atlikti įmonės praktikos ar dirbti prie kažkokio komercinio projekto iš kurio galiausiai savininkas darysis pinigus. Taip pat nesinori prisidėti prie projekto, jei tas projektas man asmeniškai nebus įdomus (ar tai dėl domeno, pvz. įvairūs buhalteriniai skaičiavimai, ar tai senos bei atsilikusios technologijos, pvz. koks Zend framework).

     

    Noriu tiesiog per savaitę kelis vakarus praleisti paprogrmauojant (bei pasimokant), išbandant save prie man pačiam širdžiai mielų projektų. Nenorių pats kurti tokio projekto, nes vienam dirbti nusibosta (nebent surasti bendraminčių). Patarimus ir geriausias praktikas pasisemsi tik dirbdamas komandoje.

     

    Vienam kuriant projektą, motyvacija greitai pradingsta, nes progresas skiriant kelias valandas per savaitę yra tikrai labai mažas.

    Norėtųsi, kad tiesiog atsiradus laiko, galėčiau pasiimti task'ą iš backlogo ir sau ramiai programuoti :)

     

    Tai toks ir klausimas: ar yra kažkoks portalas programuotojams, kur projektai ieško laisvu laiku dirbančių, hobistų programuotojų.

  3. Sveiki,

     

    Nutiko taip, kad reikia išsikraustyti iš Kauno į Kauno raj. esantį Neveronių k.

    Ir susidomėjau įvairiais interneto tiekėjais ir įdomu ar yra galimybė rinktis tarp interneto tiekėjų.

     

    Na kadangi interneto stabilumas man labai svarbus iš karto atmečiau belaidžius tinklus tokius kaip "Mezon" ir "Skynet".

    Laidinių interneto tiekėjų šioje vietovėje nėra daug, na nebent nesiskelbia. Šiuo metu yra įdiegtas TEO plačiajuostis internetas (per telefono kabelį), kuris manęs netenkina dėl labai lėto siūlomo greičio (Iki 15Mbps download ir iki 0,5 Mbps Upload) ir savo prastokos kokybės (dingsta kas pusvalandį porai sekundžių), o šviesolaidžio bent jau 2015 metais vesti neplanuoja. Taip, kad norėjau paklausti, gal kas turi kokios patirties ir žino dar įvairių interneto tiekėjų, kurie teiktų spartesnes ir kokybiškesnes paslaugas nei TEO nurodytoje gyvenvietėje?

  4. hmm, labai įdomu, pas draugą, kuris stojo į šu, rodo, jog statybų inžinerijoj pakviesta 4 ir pasirsšė 4, pagal viską lamabpo turėtų nebeleisti rinktis tos vf vietos antram turui, bet leidžia tai wtf ;D gal per antrą etapą pridės vietų,nemanot ? ar tiesiog bug ?

    Taigi į krepšelius pretenduoja ne būtent tą specialybė, bet kryptis...

    Pavyzdžiui krepšelis duotas fiziniams mokslams ir tarkime dėl jo konkuruoja dvi profesijos IS (informacinės sistemos) ir PS (programų sistemos). į IS pateko 27 žmonės ir visi pasirašė sutartis, o į PS 131 ir pasirašė 100.

     

    Tai nors ir visi bus pasirašę IS, vistiek yra galimybė, kad IS gaus dar krepšelių, nes atims iš PS.

     

    Tai čia tas pats ir su ta statybų inžinerija...

  5. Informatiką renkasi tie žmonės, kurie yra mažiau apsisprendę ko nori IT srityje.

    Informacinės sistemos kaip ir programų sistemos turi gan daug programavimo, tačiau su IS specialybė bus daug lankstesnė palyginus su kitomis studijų programomis. Bent jau taip man pasakojo. Gal kas jau pradėjo studijuoti papasakos plačiau apie tai...

  6. Nebandžiau, pats įstojau į automatiką pirmu numeriu, bet vienas draugas ten pat stojo ir nepateko, tai parūpo, kodėl tie balai taip pakilo. Pernai buvo galima su 13 įstot, dabar visur po 15.

    Na šiaip dar antro turo nebuvo.

    O šiaip pakilo todėl, kad VBE buvo ne tokie sunkūs ir kitoks vertinimas. Aukštesni balai nei pernai...

  7. O realu antru turu gauti vf vieta? Ir tarkim as dabar gavau viena vf vieta ir vnf. Tai galiu kuria nors pasirasyt ir vis tiek bandyt antru turu eit ir gaut kitos specialybes vf vieta?

    Cituoju:

    Antrajame etape galima dalyvauti:

     

    tiek dėl valstybės finansuojamos, tiek dėl valstybės nefinansuojamos studijų vietos (ir studijų stipendijos), jeigu pirmojo etapo metu pasirašyta valstybės nefinansuojamų studijų sutartis su aukštąja mokykla (bet negauta stipendija) ir pirmuoju pageidavimu negautas pasiūlymas studijuoti valstybės finansuojamoje studijų vietoje arba valstybės nefinansuojamoje vietoje su studijų stipendija;

    tiek dėl valstybės finansuojamos, tiek dėl valstybės nefinansuojamos studijų vietos (ir studijų stipendijos), jeigu negautas joks kvietimas;

    tik dėl valstybės nefinansuojamos vietos, jeigu pirmojo etapo metu nepriimtas pasiūlymas studijuoti pirmuoju pageidavimu pasirinktoje valstybės finansuojamoje studijų vietoje arba valstybės nefinansuojamoje vietoje su studijų stipendija;

    jeigu pirmajame etape su aukštąja mokykla pasirašyta studijų sutartis dėl valstybės finansuojamos vietos arba valstybės nefinansuojamos vietos su studijų stipendija, antrajame priėmimo etape galima dalyvauti tik dėl valstybės nefinansuojamos studijų vietos.

     

    Beje realu, jei nedaug buvo trūkę iki patekimo.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...