Pereiti prie turinio

Satnamliv

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  92
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Satnamliv

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius
 1. Dar toks klausimas developeriui: kompą vis dėlto nakčiai migdau/išjungiu, o pas mane 24/7 sukasi Raspberry Pi darydamas jam duotas užduotis,,, Nebus versijos skirtos Raspberry Pi OS?
 2. Po kompo perkrovimo programa stebuklingai "dingo". Nebėr. Užsihidino, kad nerasčiau ir neišinstaliuočiau? Kūrėjai gal paaiškinsite kame reikalas? EDIT: per anksti supanikavau, sėdi savo vietoj, tik start meniu nėra ir RevoUninstaller nemato jos.
 3. Perskaičiau aš jiems tas frazes, užpildžiau formą su reikalinga informacija ir kaip ir viskas. Kas toliau? Laukti kol susisieks? Kiek reali galimybė kažkokių pasiūlymų ateityje? Ką rodo praktika? Ar tokios dar nėra?
 4. O kaip šitą suprasti? DĖMĖSIO! Jūsų darbo užmokestį turėtų pateikti jūsų darbdavys (asmuo, kuris davė jums nuorodą į registracijos formą ir referencinį numerį). Užmokesčio dydį taip pat turėjote aptarti. Jei taip nėra, susisiekite su mumis prieš pradėdami dirbti. El. Pašto adreso laukelyje "Kopijuoti" rasite savo įdarbintojo kontaktinį el. pašto adresą.
 5. Sveiki, domina pasiūlymas. Verčiu į rusų kalbą. Prisegu mano versto dokumento pavyzdį. Lauksiu atsakymo.
 6. Įvesk čekio duomenis čia: https://korteles.maxima.lt/ Jei neaišku ką suvedinėti, užvesk pelę ant klaustuko- parodys.
 7. Ką tik atnešė paštininkas. Galioja iki 2018-01-20, nors ant čekio rašo, kad galiojimas- 6 mėn.
 8. Bet tai kokiu defektu reikia būti, kad imtum akis draskyti nepažįstamam žmogui. Ar jūsų kaime visi taip daro? Nebijok centukų tikrai neskaičiuosiu. Neturėčiau už ką ir pas ką išvykti, tikrai nedalyvaučiau. Laisvas.
 9. Nu tai palauk juk ne vieną DV Lietuvai duoda- viso apie 300 ar kiek ten... Žodžiu, norėjau pasakyti, kad aš irgi laimėsiu :D
 10. WP tai opensource, bet pluginai ne- yra ir komercinių.
×
×
 • Sukurti naują...