Pereiti prie turinio

Flow

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  510
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Flow

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Vardas
  Martynas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas
 1. Turėjau MB pora metų. Buhalteriją tvarkė įmonė. Man asmeniškai buvo paprasčiau jiems sumokėti, kad man sutvarkytų nei pačiam gilintis, vesti tą apskaitą ir paskui žinoti kur kokią informaciją dar valstybinėms įstaigoms turiu pateikti kasmet. Teoriškai gali pats tai daryti, bet praktiškai geriau tą laiką skirk savo pagrindiniams verslo darbams, nei kad mokinkis kaip tas apskaitas tvarkyti. Kitas dalykas, tos įmonės yra apsidraudusios ir jei jos pas tave apskaitoje įvels kalidą, tai jos ir atsakys.
 2. Man tai metuose po pora kartų skambina ir siūlo naujus geresnius planus, kurie kainuoja brangiau, turi daugiu min/sms/GB, bet esmė tokia, kad aš ir to ką turiu neišnaudoju. Šiai dienai praktiškai tik 2GB internetą esu pasijungęs ir tai jo neišnaudoju. Namie ir office yra wifi, tai tas mobilus internetas tik į miestą išėjus ar kur keliaujant. SMS net neatsimenu kada paskutinį kartą berašiau. Praktiškai visi SMS tai būna iš kokių kurjerių ir tiek. Skambinti dar kartais skambinu bet ir tai Messenger, WhatsApp, Viber, Skype, tai tų minučių nelabai ir reikia.
 3. Aš būtent už tą patogumą ir lengvą naudojimą moku tam netflix. Jeigu man reikia mokėti netflix, paskui dar mokėti už VPN, tą VPN kaskart pasileidinėti kažką bežiūrint tai man to patogumo visai nebelieka. Tada gal tiesiog nueinu į torrentus, parsisiunčiu ir žiūriu, nes taip tiesiog tampa daug patogiau.
 4. Čia labiau ne kovoti su visokiom linkomanijom reiktų, o daryti patį turinį legaliai prieinamesnį. Buvo laikai, kai linkomanija buvo naudojamasi pastoviai, bet paskui tiesiog software perėjo prie subscription modelio ir taip kaina tapo prieinama ir nebeliko prasmės vargti ir žaisti su piratinėmis versijomis. Ką jau kalbėti apie saugumą. Niekada negali žinoti, ką ten piratinio parsisiųsi. Su muzika tas pats, atsirado visokie spotify kur susimoki subscription ir nereikia vargti su parsisiuntimu, o tiesiog įsijungi ir klausai. Filmai kaip ir muzika, atsirado visokie netflix. Žodžiu jei vartoto
 5. Su 10k nieko nenuveiksi čia tiek galima pasakyti net nepradedant kalbėti apie reikalavimus. Jei kas pasirašys už tiek sukurti, galiu duoti ranka nukirsti, kad šitam exchange bent kiek patapus žinonmam jis bus nulaužtas. Svarbiausias dalykas šitame exchange reikale yra kaip veiks deposit/withdrawal sistema, kur tie tavo coinai sotvės ir kas ir kaip prie jų galės prieiti. Su tuo 10k tu gali pasidaryti frontend ir gal dar backend CRUD griaučius, daugiau nelabai ką ir nuveiksi su tokiai suma.
 6. Atsakymas paprastas. Jei tai vartotojo navigacijos po puslapį pasėkmė, viską ką reikia tam puslapiui atidaryti (kategorijos id, search frazė ir t.t.) dedi į query (GET). Jei tai vartotojo veiksmas, kuris daro pakeitimus tavo puslapyje (DB), tai darai per POST, nes taip bus daug saugiau. Visą tą savo URL query turėtum redaguoti ir tokiu atveju net jei pas tave SPA ir viską loadini su AJAX. Tai darai, tam, kad useris galėtų linkus bookmarkinti arba jais dalintis. Kad nepamesti to query (GET) stringo kuris yra URL vaikštant per puslapius, tiesiog visą tą query daly pridedi prie kiekvieno pagin
 7. Aš kaip suprantu viešai prieinamą (ne po loginu) informaciją gali scrapinti. Klausymas ar tai legalu, kyla tada kai tu jau tą infomaciją pateikį savo vartotojams (copyright). Sakykim to paties autoplius atveju jeigu tu scrapini jų tą puslapį, o pas save pateiki ne tuos pačius skelbimus, o sakykim analizės rezultatus kiek kokios markės auto vidutiniškai kainuoja tai prie tavęs kaip ir neturėtų kabinėtis. Čia neperseniausiai LinkedIn pralaimėjo teisme dėl scrapinimo https://www.theverge.com/2017/8/15/16148250/microsoft-linkedin-third-party-data-access-judge-ruling ir dabar jie realiai turi iš
 8. Dar nepamiršk pridėti patikrinimo ar būtent paveikslėlis, o ne kitokio tipo failas įkeltas.
 9. Nelabai suprantu ką tu čia siūlai? Siūlai prie kažkokios tavo idėjos per hackathon darbuotis ar ką? Jei taip tai pasakok kas per idėja.
 10. Susitvarkykit pagination bloge http://podkastas.lt/tinklarastis/ nes dabar nelabai veikia.
 11. Ofise, Kaune, K. Petrausko g. 26, turime kelias laisvas vietas. Tiek aš tiek kolegos užsiimame web developmentu tai web developerių labiau ir ieškome. Kam įdomų dėl vietos, bei kainos rašykit PM ir papasakosiu išsamiau.
 12. Lokaliai darbuotis aš praktiškai visada per ten ir susikuriu vm, bet jei reiktų naudoti production kokiame VPS tai kaip surantu jis tada tavo tame VPS paleistų VM kas gautūsi papildomas resursų naudojimas nereikalingam VM.
 13. Smagu, kad daliniesi. Gal žinai kuo skiriasi DigitalOcean esantis LEMP stack "application" nuo taviškio paruošimo ir konfigūravimo, nes jie tik reikia pasileisti, LEMP stack tai gal geriau naudoti tą kurį jau Digitalcean siūlo? Turi gal kuo pasidalinti iš security pusės? Pvz kaip susikonfigūruoti serverį, kad per ssh būtų galima prisijungti tik per tam tikrą portą, su tam tikrais useriais ir tik naudojant publick key ar dar kažkokių security tipsų?
 14. Tie, kurie čia kabinėjasi prie rašybos, pasakykit man nuoširdžiai, Jūms išvis yra aktuali ta informacija kuri pateikiama knygoje? Jums knygos rašyba ir stilistika yra svarbesnė ar informacija kuri yra pateikiama knygoje? Galit pasidalinti nors viena savo parašyta knyga, ar vis dar tobulinate savo rašybos ir stilistikos įgūdžius? Nežinau kaip Jums, bet man svarbi informacija ir kol ji yra parašyta suprantamai ir suskaitomai, man tai nėra didelio skirtumo jei ten yra rašybos ir stilistikos kalidų. Visgi man svarbi informacija, o ne tai kaip žmogus rašo. Sutinku, Povilas galėjo nusamdyti žmo
 15. Man juokingi žmonės kurie lygina duomenis kuriuos gali surinkti tinklapis kai juo naudojiesi ir tuos duomenis kuriuos apie tave gali surinkti tavo kompiuteryje instaliuota OS kai ja naudojiesi.
×
×
 • Sukurti naują...