Pereiti prie turinio

Markulise

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  193
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Markulise

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas
 • Pomėgiai
  Rinkodara, motociklai, laipiojimas
 • Buvęs
  TadasSUN
 1. Sveiki, reikia dar vieno backend programuotojo. Pagrindinis darbas su prestashop, kuriant modulius plečiančius funkcionalumą. Ypatingai svarbi kodo kokybė, kadangi dirbama komandoje. Darbas su bitbucket. Atsiskaitymas pagal valandinį įkainį. Susidomėjusius rašyti PM arba čia.
 2. Tokio asortimento tikrai nebuvo. Kito segmento tiekėjai.
 3. Sveiki, Šiuo metu ieškomas frontend programuotojas. Reikalavimai tie patys, tačiau užduotys susijusios su front darbais.
 4. Kol kas komanda pasipildėme. Tačiau rudenį planuojame didinti komanda, tad jei kam įdomu prisijungti prie augančio Online grocery projekto, rašykite PM.
 5. Projektas jau paleistas Lietuvos rinkoje ir tai nėra dar vienas ZZZ ar barbora. Darbas LEAN principu, todėl diegiamos funkcijos automatizuojančios pasikartojančius darbus. Numatomos funkcijos (pavyzdžiai). Payment metodų iš Paysera API integravimas, automatinių ataskaitų siuntimas per mail, saugumo didinimas, asmeniniai pasiūlymai vartotojui. Reikalavimai: Puikus prestashop architektūros išmanymas; Darbas su GIT; Komandinio darbo patirtis; Daugiau info PM.
 6. Sveiki, ieškau prestashop fanato pastoviems užsakymams. Dizainas yra, aprašymas yra. Bendravimas su projektų vadovu. Kam įdomu, atsiųskite portfolio el. paštu: [email protected]
 7. Sveiki, Reikia patikrinti 196 websaitus ir iš arba pašalinti arba pranešti google apie netinkamas nuorodas. Galinčius tai atlikti - PM.
 8. skelbrastis.lt iesko naujo savininko, kuris būtų užsidegęs jį toliau vystyti ir pereiti į užsienio rinka. Tokia buvo ir mūsų vizija, tačiau nebeturime laiko. http://www.skelbrastis.lt/skelbimai/verslo-skelbimu-portalas/ Vasara lankomumas mažesnis. Pelno praktiškai nėra: 50-100 Eur iš skelbimų iškėlimo. Galima apmokęstinti skelbimų talpinimą ir pridėti kitų paslaugų.
 9. Sveiki, turime verslo skelbimų portalą portalą, tačiau talpiname ir verslininkams bei investuotojams aktualius straipsnius http://www.skelbrastis.lt/naujienos/. Straipsnių talpinimas nemokamas, bet info turi būti aktuali ir naudinga skaitytojams.
 10. Sveiki, turime verslo skelbimų portalą portalą, tačiau talpiname ir verslininkams bei investuotojams aktualius straipsnius http://www.skelbrastis.lt/naujienos/. Straipsnių talpinimas nemokamas, bet info turi būti aktuali ir naudinga skaitytojams.
×
×
 • Sukurti naują...