Pereiti prie turinio

Mano slapyvardis

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  25
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 1. Gal kas galėtų pasiūlyti servisą, kuris dirba su oro pagalvių keitimu? Automobilis Audi A5 sportback 2011
 2. Parduodu naują, neišpakuotą ASUS RADEON RX 580 OC 8GB GDDR5 PCIE DUAL-RX580-O8G (https://www.1a.lt/kompiuteriu_komponentai_tinklo_produktai/komponentai/vaizdo_plokstes/asus_radeon_rx_580_oc_8gb_gddr5_pcie_dualrx580o8g). Pirkta iš vokietijos. Yra garantija (2 metai). Kaina 200 eur. Miestas: Vilnius
 3. Hmm, o gal žinot kaip būtų pigiausia iš ten pinigus pervest Lietuvon?
 4. Sveiki, norėjau paklaust ar įmanoma persivesti pinigus į swedbank doleriais iš skrill ir tada konvertuoti juos į eurus swedbanke?
 5. Hmm, tai taip išeina, kad galima visiškai saugiai keisti BTC į Lietuvos bankus, pvz, kad ir SWED? Nesugalvos užšaldyt ar dar kokių nesąmonių padaryt? Gal kas keičiat jau ilgą laiką? Ne vienam kartui reikia, pastoviai BTC būtų keičiamas.
 6. Ne apie mokesčius kalba eina, tiesiog kiek žiūrėjau bankai nemėgsta BTC. Gal ne visai tiksliai suformulavau klausimą. Tiesiog man reikia išsikeist BTC ir kad pinigai ateitų į LT sąskaitą. Galvoju tik į kokį banką.
 7. Sveiki, norėjau paklaust koks bankas tiktų gauti pavedimus iš bitkoinų keityklų? Ta prasme, kad nesikabinėtų ir nebūtų problemų. Kiek žiūrėjau Swed jų yra.
 8. Sveiki, Ieskau tvarkingo 1-2 kambariu buto Vilniuje ~(Naujamiestis, Zirmunai). Kreipiuosi daugiausiai i paskutiniojo kurso studentus, kurie po mokslu metu pabaigos zada isvykti ar pns. Pats esu tvarkingas, dirbantis, vis dar studijuojantis vaikinas. Del tvarkos ir drausmes galiu pagarantuoti. Padejusiam zmogui - atsilyginsiu.
 9. Pajamų tai gerą mėnesį ~5K išeina, todėl nesinori nešvariai viską daryt. O verslo liudijimas mane domina, nes moki fiksuotą mokestį ir nereikia tiek daug atiduot valsytbei. Ir tas VMI pats nelabai ten žino kokį EVRK duoti, spėjimo būdu vos ne, kadangi tokia veikla niekur tiksliai nėra apibūdinta ir tokio tikro EVRK nėra, gauni tiesiog "kažką panašaus".
 10. Sveiki, žaidžiu internetinį žaidimą iš kurio gaunu pajamų. Tiksliau, pardavinėju internetinių žaidimų valiutą ir norėčiau pasiteiraut, ar tiktų šiai veiklai verslo liudijimas? Ar vis dėlto tik IV tinka šiai veiklos rūšiai? Dėkui
×
×
 • Sukurti naują...