Pereiti prie turinio

maxbet9

Nariai
 • Pranešimai

  10
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Nu tai tuoj prie butelio bus pridetas vienas papildomas kamstukas...
 2. Nuo 2012 m. sausio 1 dienos restoranuose, kavinėse, baruose ir kitose viešojo maitinimo vietose bus draudžiama parduoti alkoholinius gėrimus išsinešti nuo 22 iki 8 valandos. Tai nelabai yra budu kaip prekiauti per nakti.
 3. Maistas tai kaip suprantu gali but ir submarinai ir kitoks greitas maistas, kuriuos butu galima pasildyti mikrobanginej ir patiekti. Tik del kriaukles ir tuoleto atsiranda papildomos islaidos.
 4. Tai reiskias, kad nuo siu metu sugrieztino baro reikalavimus?
 5. Tai taip gaunasi, kad as uzejas i bara negaliu nusipirkti alaus butelio ir jo issnesti neatkimsto?
 6. Sveiki, Noreciau suzinoti ar labai sunku ir ar daug kainuoja licenzijos nacniku, kuris pardavinetu gerimus per nakty? Nuo kada isigalios istatymas, kad "barai" su viena kedute negales vadintis barais?
 7. Sveiki, Na tikuosi su antru statymu pasiseks labiau: Allemania Achen - Koln, Allemania Achen (DNB), 1,813 odds, Pinnacle. Aprašymas yra čia: http://mybigpartner.com/?psl=4&pid=3022
 8. Na, pradžia nekokia, bet vienas statymas dar nieko nereiškia :) W 0 L 1 Profit: -7 P.S. pas mane flat 7 unitu.
 9. Sveiki, Rašysiu čia savo statymus. Statau neilgai, dažniausiai imu statymus iš teniso ir futbolo. Taip pat savo statymus dedu į www.mybigpartner.com tokiu pačiu nicku. Taigi pradedam. Šiandien dedu Man City - Liverpool, Man City win, odds 2,04, Pinnacle. Aprašymą galima rasti čia: http://mybigpartner.com/?psl=4&pid=2975
×
×
 • Sukurti naują...