Pereiti prie turinio

Salasevic

Nariai
 • Pranešimai

  17
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Laba diena, gal kas turit ekspedicijos vadybininko pareiginius nuostatus? Labai reikėtų, kad pasidalintumėt.
 2. Studijos beveik vienodos 2 metus, po to labiau prasideda specialybiniai dalykai. Jeigu labiau patinka dirbti su medija, tai rinkis multimedijos technologijas, jeigu darbas su kompiuterių vidumi ir t.t, rinkis inžineriją. Konkursinis balas mažas todėl, kad stojančiųjų nėra per daugiausiai, o poreikis didelis. Pats buvau įstojęs į Multimedijos technologijas į VF su 4.28 prieš porą metų.
 3. Kaip manot, į multimedijos technologijas, 4.3 kb praeitų VF? :/
 4. Sveiki. Šiemet baigiu 12 klasių, laikau matematikos, istorijos, anglų, lietuvių ir informatikos egzaminą. Programavimas sekasi prastai, tačiau yra noras stoti kažką su informatika. Taigi, noriu pasiklausti, kokios studijos susijusios su informatika nereikalauja programavimo? Padiskutuokit ir jeigu galima link'ą numeskit
 5. Sveiki. Neužilgio bandomasis ir pats egzaminas. Galbūt kas turit kokių istorijos santraukų, galbūt tų knygų, kurie padeda pasirengti istorijos egzaminui pdf formatu? Betkokia informacija būtų naudinga. Ačiū iš karto.
 6. Hm, kartais ne 3-4 minutės monologe? Nes man atrodo dialogas tai 4-5 minutės kalbėti. O mes ir darėm bandomąjį, tai aš per tą 15 minučių pasirašiau visą savo monologą ir tiesiog atėjęs nuskaičiau. Sakė mokytoja ką pasirašai per 15minučių tą gali ir turėti.
 7. potemes.lt Kadangi netiko, pasirašiau pats savo.
 8. Na nenoriu šmeižti, bet mano kalba (30 potemė) mano mokytojai netiko. Pusę daugiau išbraukė. Čia žinoma, kiekvienas mokytojas gal savaip žiūri, bet mano atvėju, pats pradėjau rašytis naują.
 9. Sveiki. Dariau programą, tačiau man nesigavo teisingi atsakymai. Čia salygą. Mokinio išlaidos. Tekstinio failo duomenys1.txt pirmoje eilutėje įrašytas mėnesio dienų skaičius n (n mažiau už 31). Tolesnėse n eilučių įrašyta diena ir tarpu atskirtos mokinio tos dienos išlaidos Lt (realusis skaičius). Dienų numeriai pradinių duomenų faile nesikartoja, išlaidos kiekvieną dieną skirtingos. Parenkite programą, kuri apskaičiuotų:  kiek pinigų mokinys išleidžia iš viso per mėnesį,  kurią dieną išleido mažiausiai,  kurią dieną išleido daugiausiai,  kokios yra vidutinės mokinio dienos išlaidos. Sk
 10. Kokios dar informacijos turit? Na,manau kolkas bandomajam nesiruošiu stipriai , tačiau valstybiniam egzaminui jau nuspredžiau nusipirkti tas dvi knygutes, kur jūs rekomendavot. Galbūt turit kas konspektus pasidarę su tam tikrais kūrinio sužetais, kuriuos būtų galima pritaikyti?
 11. Aš šiaip esu perskaitęs keletą kūrinių, tačiau jau visiškai jų nepamenu, čia ir yra bėda.. ;D
 12. Taip, struktūra ir reikalavimai tie patys, tik vietoj 7 autorių mum duos 3. :) Čia kiek aš žinau. O gal galit pasidalint tom temom, kur yra duota patarimų?
 13. Gal žinai koki atsiliepimai apie tą knygą? O galbūt pats tokią turi?
×
×
 • Sukurti naują...