Pereiti prie turinio

Vaistininkas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  12
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 1. Dėkoju visiems dalyvavusiems! Ir atleiskit, kad priverčiau laukti - nemažai gražių variantų, ir sunku išsirinkti :) Nugalėtoju skelbiam - kesstux.
 2. Apie įmonę: Pavadinimas ir žodžiai logotipe – Kolibris Life Sciences; Atlygis 75 Eur. Jei darbas bus geras, toliau užsakysiu vizitines, blanką, prezentacijos šabloną ir kt. stilistikos elementus. Terminas: sausio 14.
 3. Sveiki, Vakar rezervavau naujai kuriamos įmonės pavadinimą. Pavadinimas anglų kalba,o tai lyg ir prieštarauja galiojantiems teisės aktams. Kitavertus, dar šiais metais pilną priregistruota įmonių angliškais pavadinimais. Na o man nutiko, ko labiausiai bijojau - atmetė. Rinka yra užsienis, todėl lietuvinti supavadinimą būtų tiesiog kvaila... Gal kas nors esate susidūrę su tokia situacija? Kaip tą galima apeiti. Iš anksto dėkui.
 4. Sveiki, laimėjo niekasnezino, zinute #36, pirmas logo. Sveikinu ir laukiu rekvizitu atsiskaitymui :)
 5. Dar, jei sudėtinga kažką įdomesnio padaryti su trim žodžiais, pabadykite naudoti "Baltic CRO" terminą ar BCR trumpinį.
 6. Sveiki dar karta. Vis dar nerandu, to ko ieskau. Prasau nenaudokit kryziuku ar sirduciu - nesame nei baznycia, nei ligoninė, nei vienišų širdžių klubas. Iš tokių dalykų tiktų nebent kokia tabletė/kapsulė. Pasistenkite ką nors paprato ir išskirtinio padaryti. Pasistenkit prašau, nes kol kas vargu ar galima naudoti bent vieną.. :) Šai keletas pavyzdžių su kapsule (bet tai nereiškia, kad reikia naudoti būtent kapsule): http://www.mauropro.info/wp-content/uploads/2012/11/Logo_Proteica.gif http://www.brandcrowd.com/gallery/brands/pictures/picture13274702831393.png http://www.prnofkansas.com/PillL
×
×
 • Sukurti naują...