Pereiti prie turinio

Ultimate

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  131
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Ultimate

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimimo data 1993-09-08

Profilio informacija

 • Vardas
  Mindaugas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Šiuo metu esu Telia abonentas ir moku 9.90eur/mėn. už 20GB, tačiau sutartis baigiasi už poros savaičių. Iš esmės numeris liko reikalingas tik dėl m.parašo ir skambučių/sms labai retų. Kokie pigiausi variantai Telia, ką galima gauti? Ar yra kitų pigesnių alternatyvų kituose tinkluose turėti numerį?
 2. Su Tele2 sutartis baigiasi 05-27 ir noriu pereiti į Telia. Kada geriausia kreiptis į Telia? Paskutinę sutarties dieną ar dieną po sutarties? Kad būčiau pilnai įvykdęs sutartį su Tele2 ir nesigautų, jog nutraukiu anksčiau laiko ar dar kokių cirkų.
 3. kas ką galit pasakyt apie Volvo 2L benziną 180kw? kaip šitie varikliai?
 4. Neims tavęs, gali nepergyvent, man tokia pati situacija buvo. Sausį atsiradau sąrašuose, tada kovą prisistačiau, net nedavė medicininės, nes aukštas nr. buvo. Įstojau liepos mėn., rugpjūčio gale atėjo laiškas ateit medicininę spalį, rugsėjo pradžioje nunešiau iš aukštosios pažymą apie studijas ir atleido. Dar bandė ten prikolint rašant prašymą dėl atidėjimo, kad specialiai įstojai ir pan. Prieš tai buvau nepilnai metus studijavęs ir išėjęs, susimokėjau už studijų nutraukimą ir nebesiskaičiau kaip studijavęs bei vėl turiu nemokamą vietą.
 5. Rugpjūčio pradžioje-viduryje pirmieji ėjo praeitais metais.
 6. Prieš Kalėdas pasiėmiau su akcija planą 20GB už 10eur/mėn. Dar telefonas išsimokėtinai yra ir tiek:) tai savitarnoje dabar mėnesiui rodo 35GB kad turiu.
 7. Vakar gavau SMS: Mielas kliente, dovanojame jums 15GB/mėn. Šie mobilieji duomenys galioja iki 2020-07-31. Jūsų "Telia"." Ar dar kas gavot? Kokia čia proga toks gerumas?:)
 8. Faktas, kad reikia juos spausti, tik reik žinot kaip:) Man patiko, kai ėmiau iš Telia Samsung galaxy S9+. Kaina buvo 859eur perkant iš karto, o išsimokėjimui pasiūlė, kad su pradiniu įnašu ir visomis įmokomis per 2 m. sumokėsiu 809eur :) Taip pat prieš Kalėdas pasiėmiau jų planą neribotai pokalbiai ir sms bei 20GB interneto (3,5gb berods EU) už 10eur/mėn.
 9. Su kiekvienu modeliu vis brangyn ir brangyn :) Porą metų ir atsistos kaina su tuo pačiu Samsungu... OnePlus One jau du su puse metų veikia ir nėra reikalo keist :)
 10. 90eur įprastai nebūna, net per akcija. Čia jau reikia medžioti vadinamus Error fare, kur skrydžių bendrovės ar puslapiai parduodantys bilietus padaro klaidas su kainomis, valiutų kursų konvertavimais ir pan. Jei spėji nupirkt gerai, bet visada gali atšaukti tokį pirkimą, nors kartais pasiseka ir suskraidyt ;)
 11. Eina su šituo routeriu ir apie 200Mbps pasiekti, joks ne 100Mbps wan portas. Tik Wi-fi sunkiai daugiau 100Mbps atiduoda su stock FW, kai DD-wrt įsirašai, tada ir wi-fi eina 170Mbps ar pan.
 12. Pas mane per laidą su šiuo routeriu ir Cgates 300Mbps planu pasiekė max berods 200Mbps (ir tai su dd-wrt fw). Daugiau šitas routeris neįgalus atiduoti turbūt, nes laptopas naujas su SSD ir pan.
 13. Jau spėjai visur prisišikti, tai naujos erdvės ieškai, nes ankšta pasidarė?
 14. Man į PaySerą sąskaitą atmetė išgryninimą, klausiau PaySerą supporto, tai sakė tik į kortelę galima nusiimt PayPal pinigus.
×
×
 • Sukurti naują...