Pereiti prie turinio

kolege

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  33
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie kolege

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Profilio informacija

 • Lytis
  Moteris
 1. Sveiki :) , kadangi tinklapių kūrimas ir kodo rašymas tebuvo man kaip hobby, todėl nusprendžiau, kad noriu įgyti daugiau patirties kuriant tinklapius. Dirbu Joomla, Wordpress, Bootstrap, responsive. Galiu sukurti reprezentacines, asmenines internetines svetaines, atlikti smulkesnius darbus: sukelti tekstus, nuotraukas, sukarpyti PSD/HTML failus. Darbus atlieku kokybiškai, laiku ir nebrangiai. Darbai: www.zahnarzt-brunnen.ch www.expertas.eu Kreipkitės asmenine žinute :) .
 2. Galiu padaryti darbą, jei dar nieko nesuradai.
 3. Šešerius metus domiuosi programavimu, TVS. Iš pradžių tai tebuvo pomėgis. Dirbu TVS Wordpress, Joomla. Galiu sukarpyti dizainą, "užmauti" dizainą ant šablono, administruoti svetainę:pakeisti informaciją,įkelti nuotraukas. Mano atlikti darbai: www.zahnarzt-brunnen.ch, www.giminessaka.lt, www.expertas.eu Taip pat užsiimu savanoriška veikla. Kurį laiką teko administruoti www.kitasvariantas.lt puslapį, šiuo metu esu www.skautai.lt duomenų administratorė.
 4. Straipsnis patiko. Gal ir pasinaudosiu patarimais ateityje.
 5. Ieškau programuotojos darbo. Sukarpau dizainą. Moku programuoti CSS/HTML, JScript, JQuery. Programuodama esu atidi ir kruopšti. Juk kodo užrašymas reikalauja atidumo, kad tinklapyje viskas būtų savo vietose. Be to, noriu prisiminti mielą dalyką ir džiaugčiausi galėdama kam nors iš jūsų padėti... Rašykit ir klauskit. ;)
 6. Sveiki, mano variantai. Titulinis ir vidinis puslapiai. Koreguoti galima. Suprogramuot galėsiu.
 7. Sveiki, mano pateikiami variantai. Nuotraukos bendram vaizdui susidaryti iš interneto ir asmeninės su kalnais. Variantai gali būti koreguojami jei bent vienas iš jų tiktų. :) Vėliau įkelsiu dar kokį vieną variantą.
 8. Sveiki, mano keli variantai titulinio ir vidinių puslapių. Nuotraukos iš interneto. Tikiuosi šį kartą kas nors iš pasiūlymų bus ne taip prasta? ;)
 9. Sveiki, mano dizaino variantas. Vietoj logotipo tik užrašas. Nekūriau logotipo. Vietoj nuotraukos kol kas toks paveiksliukas. Laukiu komentarų.
 10. Sveiki, norėčiau sudalyvaut. Dar tiksliai negaliu pasakyti, bet būtų visai smagu... Aš su klaustuku kol kas.:)
 11. Pataisytas darbas ir mano pasiūlymas. Laukiu komentarų. Nuotraukos iš interneto.
×
×
 • Sukurti naują...