Pereiti prie turinio

G3das

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  34
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie G3das

 • Rangas
  Naujas veidas forume
 • Gimimo data Balandžio 19

Profilio informacija

 • Vardas
  Gediminas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas
 1. O kas draudžia būnant čia, pažįstant naują kultūrą, naujas vietas, susipažįstant su naujais žmonėmis bei kartu dirbant čia pasidaryti šiokio tokio papildomos pliuso iš keletos prekių, nusipirktų čia? Jei aš turiu tarp darbo valandų laisvo laiko, tai automatiškai man sukasi mintys ką galima dar naudingo nuveikti būnant čia be keliavimo ir kitų dalykų. Tam ir sukūriau šią temą, kad gaučiau jūsų patarimų, todėl būtent tą ir norėčiau gauti, iš kokių puslapių geriausia pirkti ir t.t. Reikės pasekti Apple produktų kainas. Lauksiu daugiau patarimų su nuorodom į puslapius internetinius. Kadangi esu ma
 2. Sveiki, Taip susiklostė, jog šią vasarą dirbu Amerikoje, todėl pamąsčiau, kad būtų naudinga papildomai prie algos prisidurti vieną kitą dolerį perkant čia prekes, o vėliau parduodant jas Lietuvoje. Daugiau kalbu apie internetines parduotuves, tačiau reikia patarimų ką labiausiai apsimoka pirkti būnant čia. Galbūt yra žinančių specialių kokių puslapių, kur būtų galima įsigyti pigių telefonų ar kitokios elektronikos. Šiuo metu naudoju tik amazon.com bei ebay.com Nekalbu apie masyvų prekių pirkimą, tiesiog vieną, kitą prekę/telefoną ar kitą dalyką, kurį vėliau galėčiau parduoti Lietuvoje. Lauk
 3. Didelis AČIŪ ForeverYoung, padėjo išspręsti visas problemas. Temą galite trinti.
 4. Sveiki, Parsisiunčiau temą, viskas kaip ir gerai, tačiau kiek matau temoje naudojamas šriftas neturi Lt raidžių, todėl jos pakeičiamos kitokiomis. Bent aš taip suprantu. Pvz. http://ipix.lt/di/NRRR/fb.jpg Šriftas pasikeičia tik ant naujienų pavadinimų ir kuriant šoninį meniu. Visus kitur kiek pastebėjau gerai. Kaip sutvarkyti šitą reikalą? Temos aplankale yra folderis language, kuriame yra failas en_US.po Tačiau mano programavimo žinios per menkos, jog kažką sumąstyčiau. Lauksiu pagalbos ir pasiūmylų.
 5. Gal kas žino tokį pluginą, kuris atvaizduotų paprastą kalendorių pagrindiame puslapyje, na kaip šabloninis kalendorius būtų, tačiau uįjus ant tam tikros datos išmestų lentelę su tą dieną vyksiančius renginius? Kiek bandžiau neradau padoraus tokio plugino.
 6. Kaip vadinasi pluginas, kurio dėka pagrinidniame puslapyje naujienos sutrumpėja ir atsiranda SKAITYTI DAUGIAU mygtukas? Kad būtų galima nustatyti koks teksto ilgis pagrindiniame puslapyje ir t.t.
 7. Sveiki, Planuoju pirkti domeną, tačiau nenusprendžiu kur geriautai daryti. Rinktis serveriai.lt, hostex.lt ar kokią kitą? Ar tiesiog nėra didelio skirtumo, nes visur sąlygos yra panašios. Pirksiu su .lt galūne. Lauksiu teisingų nuomonių.
 8. Iškilo toks klausimas. Jeigu dalyvauji ebay aukcione, laimi jį ir vėliau paaiškėja, jog pardavėjas negali/nenori siųsti prekės į Lietuvą? Ką daryti tokiu atveju? Ar turi iš anksto rašyti ir klausinėti pardavėjo ar jis gali siųsti į Lietuvą ar ne?
 9. Sveiki, reikia šiek tiek informacijos apie ebuy.co.uk Esu užsiregistravęs ir viską sutvarkęs, kad galėčiau sėkmingai dalyvauti aukcionuose, bet išilo keletas klausimėlių. Kiek žiūriu ir iešau, tai retas pardavėjas siunčia prekes į Lietuvą, na ar bent nėra pažymėjęs, kad siunčia. Kaip jūs dalyvaujate aukcionuose? Ar dalyvaujate tik tuose, kur pardavėjęs pažymėjęs, jog siučnia į Lietuvą ir yra nurodęs kainą ar ir kituose, prieš tai atsiklausdami pardavėjo ar gali atsiųsti į LT? Kaip visa tai darote?
 10. Praėjusiais metais buvo paprasta situacija - kas pasiūlo daugiau, tas ir gauna tą vietą, tačiau, kiek žinau, tokia sistema buvo apskųsta ir šiais metais buvo fiksuotas mokestis ir viskas vyko loterijos būdu. Aišku, apsukresni verslininkai registravo kuo daugiau savo artimų žmonių, kad vienokiu ar kitokiu būdu išloštų vietą. Kiek žinau kavinės paplūdimyje vieta ~50000lt./mėn.
 11. Dirbant Venipake su savo busiku gauni 2500lt./mėn. + aprūpina visomis kuro išlaidomis. Kaip bebūtų, manau, kad pinigai neblogi.
 12. Na, teko būti ne vieną ir ne du kartus Palangos "Salūne". Maisto kokybe baras tikrai nepasižymi, o ir aplinka sukurta jame neatspindi tos tikrosios Salūno autentikos. Jei kalbat apie alų, tai taip, alus tikrai pigus, už 5lt. Palangoj litrą turbūt tik Maximoj nusipirksi, bet ir tai, tas Salūno alus yra berods iš Biržų ir ne joks tradicinis, kurį galima rasti didžiuosiuose Lietuvos parduotuvėse. Jei pavyktų sukurti autentišką Salūno barą, manau, kad pavyktų ir pritraukti žmonių, kas be ko, privalo būti ir kainos patrauklios.
 13. Manau, ponas, kad tikrai ne į tą forumą papuolėte su tokiu požiūriu.
×
×
 • Sukurti naują...