Pereiti prie turinio

Akula

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  40
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Akula

 • Rangas
  Naujas veidas forume
 • Gimimo data 1992-07-17

Profilio informacija

 • Vardas
  Lukas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas
 1. O gal tiktų reorganizavimas įmonės, taip vėl galima būtų ne pvm mokėtoju greit būt? Tada mėnesinę kvotą pasiskaičiuoja (3700e) ir daugiau mokinių neima. Arba reorganizuoja įmonę, laikosi pajamų kvotos(3700e) ir tada tu, arba kažkas iš giminaičių artimų steigia antrą įmonę, be tavo švogerio vardo tarp steigėjų ir perviršį klientų ima pas save, samdo tavo švogerį kaip fizinį asmenį ir tose pačiose patalpose vykdo veiklą? Aišku čia reikia pasitikėjimo didelio.
 2. Pirkom tėvukui mašiną už 10k euro, tai tiesiai į namus atvarė mašiną(120km), už kurą neėmė. Per 20min nupirkom. O, jei pardavėjai nenori parduot, gali ir nevarinėt mašinų :) Dar ypač, kai už kurą sumoka.
 3. Nėra viskas taip gražu, kiek žinau reikia turėt garantinį raštelį ant pusės paramos sumos, jei sėkmingai 3 metus išsilaikai, atgaunu savo garantinį indėlį, jei bankrutuoji, teisiasi su tavim kaip su fiziniu asmeniu valstybė.
 4. Skirtingi laikai, skirtingas supratimas. Buvusiam partizanui, gal tavo tarnyba atrodytų atostogos, kitam kuris realiai kare kariavo, bet kokia tarnyba ne karo sąlygomis atrodytų kaip kurortas. Nieko nemenkinu, tik tokie laikai, kad dabar ir 9mėn, vieniem yra: "niekas man neaiskinsi kur man eiti ir ka daryti", nors kai žmogus apsidairai, tai pamatai, kad jei nori, kad tau niekas gyvenime neaiškintų kur eiti ir ką daryti, tai tikriausiai reiktų nusižudyti. O tiems kuriems trūksta motyvacijos eiti į kariuomenę, paskaitykit apie Gotlando salos dabartinę situaciją, apie Švedijos šauktinių grąžinimą
 5. Tie kurie klausiat - diskutuojat, tiesiog užsirašykit į kariuomenę. + Diskutuojat nelabai nusimanydami apie kariuomenę. Man asmeniškai tie 9 mėnesiai buvo kaip tas populiarus posakis - "išėjimas iš komforto zonos". Ir tikriausiai nepadarė manęs kariuomenė, nei didesniu, nei mažesniu vyru, nei buvau prieš kariuomenę. Keletą kartų teko susidurti su Lietuvoje sveikstančiais Ukrainos kariais, jie sakė, kad ateina vyrai be karinės patirties ir per 5min išmoksta šaudyti, bet tokių tik vienetai. Dabar populiaru ir pas mus reikštis, kad kai ateis karas apginsiu artimus, bet į kariuomenę neisiu, o kaip
 6. Prigaut gali tik dėl to, jei būtų mašinos ant tavęs, turi mažai apmokamą darbą arba neturi jokio ir metų gale gaunasi minusas arba nulis, nes klausimas kyla iš ko gyveni iš kur pinigus trauki, bet čia labai retas atvejis.
 7. Reikės paskambint ir pavertėjaut Italų-Lietuvių, su pasiūlymais PM.
 8. Draugas pries pusantru metu dirbo vici sandeliuose surinkinejo prekes, tai gaudavo 500-600e, darbas nuo 15 iki 24val, bet budavo ir 2-3 nakties baigdavo. Arba eik i kariuomene, tik pradejus dirbt i rankas 600e.
 9. Kokia masina rekomenduotumet iki 10k euro? Reikia sedano arba miesto dzipo, dyzelio, kuro ne daugiau 8l vidutiniu.
 10. Sveiki, dviese norim atidaryt sporto centrą(sporto klubą jungiantį keletą sporto šakų). Ieškom kas galėtų nemokamai arba už simbolinį mokestį pakonsultuot verslo plano rašymo ir/arba paskolos gavimo klausimais. Arba nukreiptų pas tinkamus žmones. Miestas Kaunas. Arba jei esi pasiruošęs investuoti į idėją bent 30000e rašyk privatą. (Aš Lietuvos jaunimo čempionas, Europos čempionato dalyvis, jis Lietuvos vyrų čempionas, treneris.) Būsiu dėkingas už bet kokią informaciją.
 11. Jeigu perki benziną/dujas tada jis lygiavertis dyzeliui, o žmogus už pusė golfo kainos nemanau ar dėsis dujas + kažin kada atsipirks :D O visa dyzelio eksplotacija priklauso nuo mašinos stovio. Aš savo per 4 metus, tik 2 pakaitinimo žvakes ir akumą keičiau. O dėl turbinos: Jei nemoki naudotis dyzeliu su turbo,pirk benziną :D Jei nupirksi su kintamos geometrijos turba( 81kw arba 66kw nuo "01 metų) Tai po visų smagesnių pasivažinėjimų prieš gesinant motorą, reikia leisti varikliui laisva eiga min 30s(priklauso kaip važinėjai) padirbt. Ir nebijot prapūst turbiną kartas nuo karto, t.y virš 4k apsu
 12. Pas pazystama audi a6 99 metu jau ne tik spidometre rida rodo. Spidometre rode ~270t, per vaga paziurejom tikra rida: ~430t :D Tik nesidomėjejau ar paciam kompe galima rida atsukt?
×
×
 • Sukurti naują...