Pereiti prie turinio

chyrix

Nariai
 • Pranešimai

  18
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Gal kas žino, kur galėčiau versti anglų-lietuvių titrus už atlygį?
 2. Sukurkite klasę Knyga, kuri turėtų kintamuosius knygos puslapių skaičiui ir knygos puslapio storiui saugoti. Knygyne pasirinktos trys knygos. Rasti knygą, kurios mažiausias puslapio storis ir kiek puslapių turi storiausia knyga. Papildykite klasę Knyga kintamuoju, skirtu knygos aukščiui saugoti. Sukurkite klasę Lentyna, kuri turėtų kintamuosius lentynos aukščiui ir ilgiui saugoti. Ar tos trys knygos visos tilps lentynoje? (Su c++)
 3. Sveiki, kas nors galite paaiskinti issamiai ka tiksliai daro ir kokia void funkcija, nes kiek internete rasau taip ir nesuprantu koks tikslas ji vartoti .. (c++ kalboje). Aciu.
 4. Sukeliu crackus kaip priklauso .. O klausyk, gali buti del to kad bunu prisijunges ne kaip administratorius? Nes man kazkas chujovai del to dalyko, tipo ne kaip adminas...
 5. Asus K53SD, 4gb ram, 2gb video, 2.5ghz, win7 ultimate 64bit .. Visi draivai surasyti, nes turiu cd su jais, directX, framework ir t.t. ...
 6. Pas kambarioka praktiskai toks pat kompas, gal net ir prastesnis ir pavelka ..
 7. Is torrentu parsiunciau borderland 2 ir sleeping dogs ir abu vienodai neisijungia... O pas kambarioka viskas veike (tokie pat win).
 8. Nesenai nusipirkau nauja notebook'a, susirasiau lyg ir visus draivus, directX, framework'a ir pan., bet kai bandau paleisti zaidimus man parodo, jog krauna (prie rodikles sokasi ratukas), taip tesiasi kokias 5 sek. ir daugiau nieko neivyksta... Gal bus kokiu patarimu? Aciu.
 9. Sveiki. Aš labai trumpai ir aiškiai. Kaip sužinoti tam tikro tinklapio IP adresą?
 10. Sveiki, man reiktų, kokių nors programėlių ar animaciškai iliustruotų tinklapių, kur išsamiai būtų mokoma fizikos 9-12 klasėm. Būčiau labai dėkingas už pagalbą.
 11. Aš šiek tiek nukrypsiu nuo temos. Kadangi tu labai pasinešęs ant programavimo tai norėčiau paklausti, ką konkrečiai galėtum pasųlyti pradėti mokintis PHP,C++ ar pan., o gal būtinai nuo tam tikros kalbos mokintis reikia ir kur tai mokintis (kalba eina apie internetą), kad būtų galima iš karto taikyti ir teoriją ir praktiką?
 12. Sveiki, gal galėtumėt pasiųlyti kokių nors istorinių dokumentinių filmų. Prioritetą teikiu tam tikriems įvykiams (WW, WW2 ir pan.) ir istorinėms asmenybėms. Norėčiau, kad būtų lietuvių arba anglų kalbomis tik ne rusų. Iš anksto ačiū. :rolleyes:
×
×
 • Sukurti naują...