Pereiti prie turinio

PauliusK

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  129
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie PauliusK

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Buvęs
  MyPauliusLt

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. https://n26.com/en-eu/ 5 išgryninimai per mėnesį nemokami (bet koks bankomatas ES). Maksimaliai kiek žinau (pataisykit jei klystu) DNB bankomatas išgrynina 1000 EUR per vieną kartą. Reiškia, 5k Eur gali išsigryninti nemokamai, o už kitus reikės mokėti. Už kiekvieną papildomą išėmimą mokėsi 2 Eur. Žodžiu, už 10k išgryninimą sumokėtum 10 Eur. N26 priima tik EUR. Negali į jį pervedinėti USD, GBP, nes jie tiesiog neateis. Jeigu norėsi pervesti GBP => EUR ar pnš. tai https://transferwise.com turi vienus iš geriausių rate'ų. N26 yra nemokamas Europos sąjungos piliečiams. Nėra jokių metini
 2. Sveiki, galbūt kas nors galėtu atsiųsti pakvietimą į torrent.lt? [email protected]
 3. Koks narystės mokestis? Ir ar galima iš surinktų pinigų (t.y. už tuos 10$, kuriuos gali surinkt) apmokėt narystę?
 4. Taip išeina aš į dieną 100 dolerių galiu uždirbt share'indamas video? Ar yra kažkoks limitas? Parašyk plačiau apie uždarbio būdus, bus lengviau ir man ir kitiems.
 5. Tipo galima kiekvienu video dalintis ir už kiekvieną po 10 centų gausi?
 6. įsirašykit GTA IV 1.0.7.0 (arba 1.0.4.0) Patch, turėtų padėt edit: nepamačiau kad įsirašęs, gal stringa dėl to, kad blogai surašyta ar kažkoks crack'as bugovas? Pas mane kompas prastesnis, ant medium grafikos kuo puikiausiai galima žaist..
 7. http://zaislai.e-pirklys.lt/Kategorijos/Stalo-zaidimai/stalo-zaidimai-virs-18/zaidimas-pro-poker-300-zetonu
 8. Gal kas žino kur galima atsisiūst žaidimų, kitų failų, aišku iš tos svetainės, kuri veikia. Nes šiuo metu labai prireikė Emergency 2012 žaidimo, o jo niekur nėr.
 9. Nu ot sprendimas :D Vistiek neatsisiūsi nieko.
 10. Nesiūlau mestis kuo daugiau, bet jeigu jau žaidi ilgai, bei sumaniai, tai kodėl neįsimetus daugiau? tūkstančių dėtis irgi nesiūlau, bet jeigu dėsis 10 eurų žais tik iš "centų", nebent eis į tokius, kur privalomieji statymai milžiniški.. Beto aš nepradėjau žaist iš 100, 50, 25 eurų, o po truputi, kad nepasisekus visų pinigų neprakišt. Arba kaip sakė "suvalgysiu" irgi kambaryje gerai žaist.
×
×
 • Sukurti naują...