Pereiti prie turinio

Uzdavinys

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  102
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Nepadėjo šitas packas. Jau viską susitvarkiau, radau torrentuose anglišką language pack.
 2. Sveiki, pastebėjau, kad kompiuteryje nėra microsoft office programų, reikia kad jos būtų būtent anglų kalba. Torrentuose radau tik lietuviškai. Gal yra žinančių kur atsisiūsti angliškas microsoft office 2013 arba papildimas įdiegti anglų kalbai?
 3. O gal dar žinot kaip patikrinti ar vogtas tel ar ne? Galbūt yra forume narių kurie galėtų pagal IMEI patikrint? ar pačiam išeitu kaip nors? Taip pat norėčiau sužinoti jūsų nuomones apie Sony xperia z1 ir z1 compact?
 4. Sveiki, norėčiau sužinoti kaip patikrint ar iphone neverlock?
 5. Ačiū, kad paaiškinot, įsitikinau, kad factory unlocked reikia ieškot. Dar norėčiau paklaust kokios panašiai iphone 4s factory unlocked kainos yra?
 6. Sveiki, noriu paklausti kuo skiriasi iphone 4s atrištas su gevey/goguo nuo factory unlocked? Ar daug prarasčiau nuspirkes atrištą su gevey/goguo?
 7. Gal galetumet paaiskint jeigu surinkau x balu/69 tai kaip paskaiciuoti kiek gauciau egzamino? ta prasme ne tik pagal proporcija bet ir kiek pakiltu dar, nes ten maciau yra lentute pagal kuria kyla ivertinimas nuo kazkiek, bet nesupratau
 8. Taip pat dar ieškau keletos knygų pdf formatu. Crushing Small Stakes Poker Tournaments Volume 01 by Jonathan Little Kill phil Kill everyone
 9. Ar yra tarp uždarbio pokerprolabs naudotoju? Aš ten nesu nieko nusipirkes, tiesiog retkarčiais pasitikrinu statistiką, bet pastebėjau kad mano kambaryje atsisakė dolerių ir liko tik eurai/svarai jie pradėjo nebesuvedinėti statistikos, grafika brėžia tačiau nėra roi/itm laimetu pralaimetų santykio. Ką daryti?
 10. Neleidžia siūstis, man atrodo reikia mokėt.
 11. Sveiki, ieškau Collin Moshman heads up no limit holdem knygos pdf varianto, gal kas nors žinote kur ją rasti? Taip pat gal yra kokiu nors atsiliepimu apie ją iš skaičiusių?
×
×
 • Sukurti naują...