Pereiti prie turinio

meshkis

Nariai
 • Pranešimai

  55
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie meshkis

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. vienas iš populiaresnių http://www.whatsmyserp.com/
 2. Individuali veikla pagal pažymą. Ir ten galima nusirodyti kelias veiklas. http://www.verslilietuva.lt/lt/verslo-pradziasteigimasar-butina-steigti-imone/
 3. http://www.prestashop.com/forums/topic/204935-override-friendly-urls-without-id-number-for-v15/
 4. Naudoju tą nemokamą. Bent jau man jo pilnai užtenka.
 5. Iš pradžių aš į prestos parduotuvę bandžiau įkišti AdWords konversijos stebėjimą. Po kelių eksperimentų pavyko jį užkurti. Ten esmė, kad reik į teisingą failą ir į teisingą vietą įdėti tą skriptuką. Bet paskui, labiau paskaičius, ir pabuvojus Google analytic`o seminare, nusprendžiau, kad su analitycu geriau stebėti konversijas. Tada analytic`e paskyros nustatymuose įjungiau e-komerciją ir, kaip aukščiau rašiau, suinstaliavau analytic`o modulį su 'Id' ir viskas. Dabar matosi visos konversijos su pirkimo sumom. Aišku, išlieka vienas niuansas: ką daryti, jei žmogui apmokant e-bankininkystėje įvy
 6. Tenka prižiūrėti pora parduotuvių ant prestos. Kad veiktų pirkimo konversija, man reikėjo tiktai suinstaliuoti analytic modulį ir jame įrašyti paskyros 'Id'. Ir jis automatiškai pradėjo sekti pirkimo konversijas be jokių papildomų darbų.
 7. Dėkui už pasidalintą informaciją. Kai kuriuos terminus išgirdau pirmą kartą, bet gerai, kad yra Wikipedia :) . Kaip aš supratau, tai, kol esu naujokų lygyje ir nežinau, kas gerai, kas blogai, tai paprasčiausias sprendimas - rinktis iš Github arba Bitbucket. Jų rimčiausias skirtumas, mano akimis, kad viename projektai vieši, kitame gali būti uždari. Kažkaip nejaukiai jausčiausi, kad visi gali matyti, ką aš darau, tai lieka Bitbucket. Dar belieka išsiaiškinti su tais "kolaboravimosi toolsais". Gal kas gali pasidalinti nuomone apie juos? Kokie pliusai, minusai? Į ką atkreipti dėmesį?
 8. Sveiki forumiečiai, Turiu tokį klausimą: Iki šiol programuodavau vienas, bet dabar prie kuriamų projektų nori prisijungti dar vienas žmogus. Bet mes nė vienas nesam niekada dirbę komandoje ir neįsivaizduojame, kaip tai vyksta. Taigi temos klausimas būtų: Kaip dirbama, kai prie vieno projekto dirba daugiau nei vienas žmogus? Iš anksto dėkui už pasidalintą patirtį ir žinias.
 9. Labas, Nesu prestos žinovas, bet neseniai teko tokį darbelį atlikti, t.y. perkelti visą parduotuvę iš 1.4.1 į 1.5.4. Su tuo perkėlimu yra niuansų. Jei domina galiu pabandyti padėti.
 10. Čia nėra noro ar tikslo ginčytis. Mano tikslas yra padėti. Nes žmogus darantis tokias sistemas turėtų tiksliai žinoti ką daro. http://zodynas.vz.lt/Marza http://en.wikipedia.org/wiki/Profit_margin
 11. Nuėjau į demo versiją ir pamačiau įdomius skaičiavimus. Savikaina 1lt, pridedama 150% ir kaina gaunasi 1.5lt :blink: . Ir taip visos kainos suskaičiuotos. Su tokiais skaičiavimais toli nenuvažiuosi . Sakyčiau, prieš siūlant, reikėtų klaidas bent jau susitvarkyti :rolleyes: .
 12. Pavyko klaidas pačiam išsigaudyti. Ir lygtais viskas veikia. Tik kažkaip nesu užtikrintas, kad tai geras sprendimas. Didžiausia blogybė, kad gaunasi dublikatas. Du linkai veda į tą patį: http://www.airlex.lt/ http://www.airlex.lt/airlex/lt/ Įvertinkit, gal kas kokių minčių duosit.
 13. Labas, Kaip tik neseniai teko šituo klausimu stipriai padirbėti. Jei reikia tokio sprendimo: http://alvydomalkos.lt/malkos/malkos_pigiau/ tai šičia gana aiškiai viskas aprašyta kaip pasidaryti http://alexanderkobelev.blogspot.com/2013/03/google-maps-javascript-api-v3.html
 14. Dabar kita klaida išlindo. Pagrindinis puslapis užsikrauna, viskas ok. Bet kai paspaudi ant vėliavėlės, tai jis bando eiti tokiu adresu 'http://gb/' ir nieko neranda. Dėl kalbos prefikso, tai aš kaip tik nenoriu jo naudoti, nes keičiant kalbą, turi keistis url pilnai, o ne prefiksas prisidėti. pvz: jei kalba 'lt' tai linkas 'vienas-du-trys', jei 'ru' 'odin-dva-tri' ir 'en' 'one-two-three'. Taip paskui lengviau užsiimti SEO.
 15. Page not found (404) Request Method: GET Request URL: http://127.0.0.1:8000/ Using the URLconf defined in myproject.urls, Django tried these URL patterns, in this order: ^/(?P<kalba>.*)/$ ^/$ The current URL, , didn't match any of these.
×
×
 • Sukurti naują...