Pereiti prie turinio

kegriai

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  185
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie kegriai

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimimo data 1986-01-20

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Jonas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius
 • Pomėgiai
  IT, Linux, žalioji energetika.
 1. Yra puslapis, kurį atidarant iš mobilaus ar planšetės, nukreipia pradžioj į kažkokį puslapį kur reklama ir pan. Iš PC atidaro korektiškai. Reikia sutvarkyti. Puslapis ant wordpress.
 2. Reikia žmogaus dirbančiu wordpresse. Esama Wordpress svetainė turi skalbimų įskiepį, jį reiktų išversti ir pritaikyti naudotis lietuviškai, jei netiks esamas gal pasiūlysit savo. Padaryti pora paprastų lentelių formų užpildymų su grafikais bei kita. Susisiekime AŽ, aptarsime sąlygas.
 3. Tamsta laimėjai. Susisieksiu AŽ dėl tolesnių planų.
 4. Viskas tvarkoje kolega. Grįžau iš kelionės. Šiandieną už kelių valandų viską surašysiu.
 5. Mintis yra. ;) patiko miesto elementas. Bet manau truputi per daug apkrautas. Jis bus naudojamas kaip profilio foto, kaip simbolis ar tiesiog smulkus ženkliukas. Turėtų būt labiau kvadratinis, t.y. ne taip skirtis aukštis nuo pločio.
 6. O gal įmanoma kažkur ant raidžių ar dar kur tinka įkelti kontūrinį miesto elementą? Būtų kaip simbolis į tai kad civilinei sričiai. Nebūtinai tą kur daviau pradžioje pavyzdį, bet kažką iš didmiesčio. Pripiešiau kur aš įsivaizduoju kad gali būt.
 7. Teisinga kryptis. ;) Gal galima būtų padaryt, kad centre taikinio būtų dvi skylės, o galvoje tą viena. Ir pabandom nuimti tą peršautą raidę O.
 8. Puslapiui facebooke instagrame, o paskiau ir aprangoms, varžybų simbolikai reikalingas logotipas. Dalykas "Ginkluotas Civilis". Projektas neturintis normalaus analogo Lietuvoje. Esmė civilinis šaunamųjų ginklų naudojimas savigynai, sportui, hobiui ir viso to propagavimas, švietimas apie tai. Logotipas turi būti vektorinis ir darant jį nespalvotą ar kitaip turi nesikeisit jo esmė. Naudoti galima taikinio (geriauia IDPA standarto, pridedu) konturą, ginkluotą žmogų ar jo siluetą, miesto elemetus (pridedų) kaip akcentą į civilinę pusę. Jokių militarstinių ar banditizmo nesamonių, gali būti tautiš
 9. Veikiančiai įmonės svetainei kraustymelis.lt reikia perdaryti dizainą. Viskas kabo ant Wordpress. Reiks keisti meniu išdėstymą informacijos išdėstymą ir pan. Gali tikti ir jau gatava tema jei kas tokia tinkamą turi. Pageidautina, kad būtų galimybė gauti sąskaitą faktūrą už darbus. Pavyzdžius ir darbus galite publikuoti čia arba AŽ. Pageidautina Vilnius, nes norėsis susitikti ir patarti ko norėsime, bet galimi ir kiti miestai.
 10. Sveiki. Gal galit patarti wordpressui temą, kad būtų tik vienas puslapis su meniu viršuje ir nuspaudus menių punktą numestų į konkrečią to puslapio vietą. Gal dar gerai būtų, kad tame meniu galėtų ir padaryti nuorodas į norimą puspalį.
 11. Reikia žmogaus kuris gražiai sumaketuotų adwords remarketingui skirtus banerius. Jie visi skirtingo gabarito tai būtų gerai kad žmogus kuris imsis to jau žinotų ko reikia tam darbui.
 12. Tame jų paaiškinime turi būti nurodyta priežastis jei kartais nepraėjo iš karto registravimas. Man pvz nepraėjo nes pavadinimą parašiau be kabučių MB "Liauksmina", nuo 13 metų pavasario pavadinimai rašomi kabutėse.
 13. Ten reikia taisyti esamą. Tą ką tau grąžino turi būti dokumentas kodėl grąžino ir tada turi leisti taisyti. Taisymas berods nekainuoja, nes ir aš taisiau.
×
×
 • Sukurti naują...