Pereiti prie turinio

orux

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  183
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie orux

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio informacija

 • Vardas
  Evaldas
 • Lytis
  Vyras
 1. Jei čia apie concept artist/ game artist, tai: 1) Ne nebūtina bet 1000% rekomenduotina. Nerasi normalaus artist'o darančio character art su pele. Pats pabandyk detalų veikėją nupiešt su pele ir turėtum suprast. Grafiniams darbams (web dizainas, logos ir kita vektorine) asmeniškai patogiau pelė, daugiau tikslumo, tačiau yra žmonių kurie ir tam planšetę naudoja. 2) Kaip ir atsakyta. 3) There is no magic "render" button on pc. Klaidų netaiso. patarčiau pasimokyt ant lapo (jeigu tai tavo piešimo karjeros pradžia). Kodėl? vėlgi norint padaryti "patrauklius dalyus žaidimams" būtini šioki tok
 2. Nežinau, ar tinkamiausia vieta tokiam klausimui, bet gal kas nors žinosit. Kaip apskaičiuojamas asmens draudžiamųjų pajamų koeficientas? Ypatingai domina po 2013 m. pakeitimų (kai ima draudžiamąsias pajamas po 1994 m. sausio 1d). Anksčiau berods imdavo iki 1994 ir po; skaičiuodavo pagal penkis paeiliui einančius mėnesius. O kaip dabar? Visose skaičiuoklėse tokio įvedimo kaip ir nėra, reiškiasi jį apskaičiuoja pagal turimus duomenis (dažniausiai: lytis, amžius, darbo stažas, pajamos). Dėkingas už atsakymus :).
 3. O interjerus pats galvoji, ar kopijuoji iš fotkių?
 4. Visai kitas vaizdas! ;) Gal kiek akį rėžia tuščios lubos (gal kiek pagelbėtų koks didesnis šviestuvas per vidurį, juk kiek šviesos būtų vakare iš tų lempučių palei sieną?). P.S. Yra toks dalykas, kad dienos metu paprastai lempos išjungtos būna, o jei renderiuose pabrėžt tą norima, tada dažniausiai imamas toks vakarėjantis laikas lauke.
 5. Nors tema sena, prirašysiu: Blenderis visų pirma ne tik modeliavimo programa. Tiksliausiai jį apibūdint galima kaip visą studiją vienoj programoj. Jis turi tiek modeliavimo galimybes (nesigilinant į detales, tikrai nenusileidžia mayom, maxam ir pan.), tiek skulptūravimo (sculpting, kaip zbrush'as, ir modo tas pats ar sculptris), blenderį galima riggint (lietuviškai turbūt: sudėliot kaulų sistemą), animuot, integruot 3d objektus/animaciją į gyvą vaidybą ir composit'int (sudėliot sluoksnius į vieną, spavų keitimas, korekcija ir t.t), Jei kas dar atsivers šią tema patikrinkit paprasčiausiai: sint
 6. Sveiki, čia bendrai klausimas dėl paypal'o: O pvz įmanoma neturint zoom web ar virtuos kortos atlikt tokį dalyką: Gaut pinigus į pp acc ir juos persimest į paprastą zoom'ą ar tokiai operacijai vistiek būtina web korta?
 7. Čia ką rimtai? Žinau, kad autodesk'ą gali nemokamai naudot, bet apie windows'us negirdėjęs dar :D. Gal daugiau info galima :P?
 8. Ech, reiškia, kad aš suklydau, nes ten būtent tik Universitete ir parašyta :D. Kasdien sužinai kažką naujo :D.
 9. Ech, kaip man patinka klaidos tokiuose laiškuose :D. Ar aš kažko nežinau ir universitetas iš didžiosios "U"? :D
 10. O tai kitiem univeram irgi Lamoj parašys ar el. laiškus atsiųs?
×
×
 • Sukurti naują...