Pereiti prie turinio

orux

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    183
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Visas orux turinys

  1. Jei čia apie concept artist/ game artist, tai: 1) Ne nebūtina bet 1000% rekomenduotina. Nerasi normalaus artist'o darančio character art su pele. Pats pabandyk detalų veikėją nupiešt su pele ir turėtum suprast. Grafiniams darbams (web dizainas, logos ir kita vektorine) asmeniškai patogiau pelė, daugiau tikslumo, tačiau yra žmonių kurie ir tam planšetę naudoja. 2) Kaip ir atsakyta. 3) There is no magic "render" button on pc. Klaidų netaiso. patarčiau pasimokyt ant lapo (jeigu tai tavo piešimo karjeros pradžia). Kodėl? vėlgi norint padaryti "patrauklius dalyus žaidimams" būtini šioki tok
  2. Nežinau, ar tinkamiausia vieta tokiam klausimui, bet gal kas nors žinosit. Kaip apskaičiuojamas asmens draudžiamųjų pajamų koeficientas? Ypatingai domina po 2013 m. pakeitimų (kai ima draudžiamąsias pajamas po 1994 m. sausio 1d). Anksčiau berods imdavo iki 1994 ir po; skaičiuodavo pagal penkis paeiliui einančius mėnesius. O kaip dabar? Visose skaičiuoklėse tokio įvedimo kaip ir nėra, reiškiasi jį apskaičiuoja pagal turimus duomenis (dažniausiai: lytis, amžius, darbo stažas, pajamos). Dėkingas už atsakymus :).
  3. O interjerus pats galvoji, ar kopijuoji iš fotkių?
  4. Visai kitas vaizdas! ;) Gal kiek akį rėžia tuščios lubos (gal kiek pagelbėtų koks didesnis šviestuvas per vidurį, juk kiek šviesos būtų vakare iš tų lempučių palei sieną?). P.S. Yra toks dalykas, kad dienos metu paprastai lempos išjungtos būna, o jei renderiuose pabrėžt tą norima, tada dažniausiai imamas toks vakarėjantis laikas lauke.
  5. Nors tema sena, prirašysiu: Blenderis visų pirma ne tik modeliavimo programa. Tiksliausiai jį apibūdint galima kaip visą studiją vienoj programoj. Jis turi tiek modeliavimo galimybes (nesigilinant į detales, tikrai nenusileidžia mayom, maxam ir pan.), tiek skulptūravimo (sculpting, kaip zbrush'as, ir modo tas pats ar sculptris), blenderį galima riggint (lietuviškai turbūt: sudėliot kaulų sistemą), animuot, integruot 3d objektus/animaciją į gyvą vaidybą ir composit'int (sudėliot sluoksnius į vieną, spavų keitimas, korekcija ir t.t), Jei kas dar atsivers šią tema patikrinkit paprasčiausiai: sint
  6. Sveiki, čia bendrai klausimas dėl paypal'o: O pvz įmanoma neturint zoom web ar virtuos kortos atlikt tokį dalyką: Gaut pinigus į pp acc ir juos persimest į paprastą zoom'ą ar tokiai operacijai vistiek būtina web korta?
  7. Čia ką rimtai? Žinau, kad autodesk'ą gali nemokamai naudot, bet apie windows'us negirdėjęs dar :D. Gal daugiau info galima :P?
  8. Ech, reiškia, kad aš suklydau, nes ten būtent tik Universitete ir parašyta :D. Kasdien sužinai kažką naujo :D.
  9. Ech, kaip man patinka klaidos tokiuose laiškuose :D. Ar aš kažko nežinau ir universitetas iš didžiosios "U"? :D
  10. O tai kitiem univeram irgi Lamoj parašys ar el. laiškus atsiųs?
  11. Pirmu numeriu liko multimedija ir kompiuterinis dizainas. Ar dėl to, kad paskutinę minutę apsisprendžiau? Tikrai ne. Netgi šiame forume galima rasti mano postų pilnų abejonių. Dar 9 ar 8 klasėj kuomet susidomėjau žaidimų kūrimu galvojau, kad būtent tai norėsiu daryt, net nusipirkau knygą ir ale gilintis pradėjau į c++ (dabar net juokas ima, koks ten gilinimasis :D). Tuomet kai 10 klasėj prasidėjo "tikras" programavimas pamaniau : "Tai turbūt nebe man...". Jau nebepamenu, kada pradėjau domėtis menais, bet jie irgi užkabino. Tiek 2d, tiek 3d. Galvojau būsiu concept artist'u ar pnš. Mano susido
  12. Rimtai, o kaip su vgtu bendrabučiais? Kada/kur užsiregistruoti? Bei kokiomis legendomis apipintas 2 nr bendrabučio dingimas :D ?
  13. Ieškojau kitko, bet ir šitas į temą: http://www.youtube.com/watch?v=wYmrg3owTRE :D
  14. 1. Vgtu multimedija ir kompiuterinis dizainas Kadangi balas 16.52 spėju įstosiu nesunkiai į vf. Lyg ir mačiau čia būsimų "kolegų". Šiaip įdomu su vgtu'nu, nes ten dar nėr nė vienos multimediją baigusios grupės. We shall see :D
  15. Yra išeitis: daryt darbus pradžiai su inkscape o gretimai pasimokyt iliustratoriu :D. Tuomet kaip galimybės leis, galėsi tik iš nelegalaus į legalų pakeist ir viskas :D
  16. Iliustratorių reiktų įvaldyt irgi aišku, bet jį dabar nebent nelegaliai galiu gaut, o aš kažkaip tokios nuomonės, kad komercija užsiimti su nelegaliais produktais nėra gerai. Nors spėju, Lietuvoj yra nemažai taip darančių.
  17. Aišku, o dabar pavyzdžiui tas dokumentavimas, beveik visuose programavimo moduliuose yra parašyta, kad daroma tokia ir tokia programa su dokumentacija. Tai tą dokumentaciją galima suprast kaip komentavimą ar kaip?
  18. Hmz, gal tuomet Vgtu tokius gali daryt, nuo trečio kurso, kai prasideda specialybiniai dalykai? Tiesa gal gali pasakyt ar čia žmogaus ir kompiuterio sąveika (VGTU) bei interaktyvioji terpė ir žaidimų kūrimas(ktu) kažkuo siejasi tarpusavy? Turiu omeny: žmogaus ir kompiuterio sąveika = interaktyvioji terpė?
  19. Gal kas žinot ar galiu vgtu'ne tikėtis, kad galėsiu baigiamąjam darbe daryt kažką panašaus į tai: www(.)youtube.com/watch?v=XVxgOMzibZ8. Ar čia labiau ktu? Tai būtent ir yra ką norėčiau daryt ateity, bet kažkaip vgtu tokių klipų nėra... Ar jie tiesiog koncentruojasi labiau į programavimo aspektus, nei į animacijos? Ar, jei tarkim aš pasirinksiu baigiamąjį daryt iš vfx srities, tai man ir leis? Ačių už nuomones.
  20. grafizis dizainas > logo dizainas. Aš tuo pačiu mokausi ir inkscape, ir grafinio dizaino pagrindų. Inkscape tiesiog kaip įrankis. Dabar turiu keletą tutorial'ų iš digitaltutors.com susijusių su grafiniu dizainu. Tai žiūriu juos ir bandau pritaikyt principus.
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...