Pereiti prie turinio

Steeler

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  397
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Steeler

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Vardas
  Ugnius
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius
 • Pomėgiai
  Programavimas

Paskutiniai lankytojai

5.254 profilio peržiūros
 1. Pasirašai skriptuką, kuris veikia kaip procesas background'e, kad po kažkiek laiko išjungtų kompiuterį, o slaptažodis, tiesiog, gali būti uždėtas and PC user'io ir nereikia jokių soft'ų. Jei linux user'is, tai easy pasileisti tokį. Ant Windows'ų ir kažką panašaus galima padaryti, manau.
 2. Neskaitau kiekvieno jūsų rašinėlio, tačiau užmetus akį, atrodo, kad vien offtopic'us rašot. Nėra klausiama, ar apsimoka studijuoti, ar ne. O, mano supratimu, konstruktyvią nuomonę, klausimu "Kur stoti norint tapti programuotoju?", išreikšti gali tik tie, kas studijuoja. Tai gal ir leiskime būtent jiems pasireikšti šiuo klausimu per daug nenukrypstant į lankas?
 3. Jei rimtai žiūri į visą šį reikalą, tai VU arba KTU. Nesuprantu, kodėl neįrašei VU IT(informacinės technologijos). Pats studijuoju šia studijų kryptį, esu nepaprastai patenkintas. Studijos yra labai geras dalykas, bet tik tuo atveju, jei tu moki tas žinias pasiimti. Kas sako, jog nėra ten ko eiti, ir panašiai, tai mano spėjimu priežastys yra: arba dėl to, kad jie patys ten nieko nesimokė, arba pasirinko prastą universitetą, arba įstojo ne ten, kur jiems vieta. Žinoma būna išimčių, bet tai vienetiniai atvejai, tačiau, ir tuomet, vargu ar studijos pakenktų. Mano pasirinkimų sąrašas prasidėjo
 4. O brol, kaip jūrą delnais išsemti, nebent talentas esi :D arba labai daug kantrybės turi ir laiko, žinoma.
 5. Gali pabandyti NodeJs su WebGl moduliu. Pirmos mintys, nors nesu susidūręs su žaidimų kūrimo praktika.
 6. Tai vat, šios knygos tiražas pasibaigęs, jos nėra nei viename Vagos ar Pegaso knygyne :) Baltos Lankos irgi neturi sakė. Esmė ta, kad kaip ir niekur nėra, nes ir visi eshop'ai išsipardavę. Radau MintVinetu knygynėlyje ir nusipirkau, bet ir ten kartu su "Svetimas" 1991 metu leidimo, pati knyga sena, tikrąja to žodžio prasme. Ir tai buvo 8 mano aplankytas knygynas šiandien. Dėl pačios knygos - rekomenduoju - mano mėgstamiausia knyga.
 7. Dėkui, tik gaila, kad tiedu Kaune. :) nebent senas leidimas su "Svetimu" kartu, alternativa būtų, jei ką.
 8. Ok, dėkui :) gal jos, tiesiog, nebeleidžia. Reiks aplankyti kokį Vagos knygyną.
 9. Sveiki, ieškau Albero Kamiu knygos "Krytis", dar žinomos, kaip "Nuopolis". Gal žinote, kokiam knygyne galėčiau įsigyti? Kiek žiūrėjau e-shop'uose, tai visur išparduota. Pirkčiau ne internetu, reikia iki savaitės galo Vilniuje. Galbūt, nupirkčiau ir iš rankų, jei knyga geros būklės, kadangi noriu dovanoti. Beje, gal kas žinote, kodėl ši knyga yra tokia reta?
 10. https://www.varle.lt/mobilieji-telefonai/telefonas-meizu-m2-note-16gb-gray.html
 11. Aij, dar vienas dalykas. Užsisakiau Meizu M2, o ne M2 note. Tai čia tik ekranas ne 5.5", o 5" ir viskas, ar ne? EDIT --- Nope, pažiūrėjau katik vis dėl to M2 Note užsisakiau. :D tikiuosi nebus taip, kad per godžias akis į kišenę netilps.
 12. Galite nebesiūlyti, katikt užsisakiau Meizu M2. Dėkui už pagalbą, tikiuosi pasirinkau protingai :)
 13. Nu ok, dar vieną dalyką paaiškinkit, prašau. Čia ne microSim, o nanoSim. Tai, tiesiog, apkarpys salone standartinę SIM kortelę ir ji tiks?
 14. Žinau, kad Samaung po ilgo naudojimo pareina, tai dėl to atgraso labai, o dėl Sony nežinau, niekada neturėjau, o dabar atrodo neblogai ir daug kas naudoja. Meizu šiaip labai sudomino, kolkas gal net geriausias variantas atrodo man.
×
×
 • Sukurti naują...