Pereiti prie turinio

Matutis

Nariai
 • Pranešimai

  21
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie Matutis

 • Rangas
  Naujas veidas forume
 • Gimimo data 1990-12-12

Profilio informacija

 • Vardas
  Matas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Panevėžys
 1. Pritariu, nes pats skaičiau 4 knygas JOSEPH MURPHY. natūralu jei skaičiau 4 jas nėra jos prastos, tik ne kiekvienam protui prieinamos. Nebruku nuomonės, kad būtina perskaityti, bet neigiu, kad blogos jo knygos.
 2. :D na tiesa sakant ne tu vienas sportuoji, bet 14 kg per menesi tai yra daug ir labai daug, noriu paklausti kokia to paslaptis, metanas ar decas? dar maciau kad rasei jog reikia trenerio, su tokiais patarimais gali sulyst atgal is kur esi islindes.. O manau motyvacijos tau kuris nori sportuoti reikia labai paprastos uzsibresk tikslus, ko nori ar buti dideliu ar tiesiog sustipreti, pirmas zinksnis neik nei i impuls nei i sport tonus ar panasius klubus ieskok rusio, netoli tavo namu yra mokikla ar kazkokia sale kuroje lankosi seni sportininkai, kurie noriai pades tau pasiekti norimu rezultat
 3. Sveiki, atsitiktinai pamačiau šį puslapį. Ir nusprendžiau užsisakyti detalę, kadangi esu iš to pačio miesto susitarėm dėl susitikimo ir apžiurėjas detalę ja nusipirkau, pardavėjas patikimas jei yra tokių kurie abejoja, galiu pasakyt jog pardavėjas neapgaudinėja. O dėl automobilio dalies tai ji tiko automobiliui ir matosi jog pagaminta iš tvirtos medžiagos :) p.s kainos lyginant su kitais pardavėjais yra mažesnės.
 4. Perskaičiau nevieną DjiXas straipsnį ir supratau jog, kai kurie patarimai prieštarauja vienas kitam, tai yra suprantama nes su laiku yra įgyjam patirtis. Tačiau manau reikia pataisyti arba tiesiog pašalinti kai kurias eilutes... O Šiaip viskas gerai, ačiū už patarimus ir už pasidalintą patirtį :)
 5. Sveiki, Panašus klausymas iškilo kaip ir "Gooseman". Tik skirtumas tas, jog aš noriu gaminti detales iš stiklo pluošto ir jas pardavinėti internete. Ar man reikia tai užregistruoti kaip individualią veiklą? ar galiu tai daryti paprastai ir nebusiu nubaustas?
 6. Man kažkaip neatrodo, jog mes Lietuviai turėtume didžiuotis tuo, kad futbolo klubas pasveikino Lietuvą su nepriklausomybės atkūrimo diena. Manau reikia kreipti dėmesį kaip patys lietuviai žiuri į tą dieną, o ne anglu klubai...
 7. iš kai kurių skrajučių supratau, kad esi Panevėžietis :) nes pats gyvenu Panevėžyje ir daug skrajučių esu naudojęs eidamas į rezidenciją, tavo darbą vertinu tikrai labai gerai, nes nevieną kartą su draugais aptarėm tavo darbus. Šaunuolis, taip ir toliau. nepaleisk :)
 8. nu nežinau ar yra tokių žmonių, kurie perpardavinedami mediena iš jos uždirba, jei pats pjauni suprantu. bet jei perpardavineji 100lt daugiau už kuba. kažin ar ka uždirbsi +neturint transporto.
 9. na jo su rūbais lietuvoj tai baisus reikalas, pats buvau UK nusipirkau kedus su nuolaida už 15 svaru nes jie buvo senos kolekcijos, lietuvoje jie ainai kaip nauja kolekcija ir kainuoja 300lt. tai manau amerikoj yra dar daugiau visokiu rubu ar avalynės, kuria lietuvoje realizuoti nėra labai sudetinga. tik neaišku kaip su dydžiais..
 10. gal koks stiklo fabrikas superka ir antra karta panaudoja, kazkada apie tai per ltv laida rodė.
 11. kažin ar išeitu daug uždirbti, reikia klijenturos + transporto išlaidos bagažinei nepasivežiosi 6 metru gegniu ar seip lentu..
 12. nemanai kad tokiuose forumuose ir gali susirast tiekeju? žmogus tiesiog klausia nuomonės, kas su tuo yra susidures
 13. panašiai ir aš galvojau, manau klijentų butu tačiau didelis vargas. reikia žinot iš kur muiliu pirkt, kokiu pašaru šert. pradžiai manau reikia daug teoriniu žinių..
 14. manau jog, puikiai gali prasisukti, aš panašią veikla galvojau pradėti su draugais. bet nepradėjome jog vienas nenorėjo dirbti nelegaliai, o aš vienas nespėčiau. labai gerai pažinoti tokiu žmoniu kurie perpardaviėja automobilius, nes jie dažnai naudojasi tokiomis paslaugomis. plius pas tave mažos eiles butu greitai viska padarytum. didelis pliusas. o iranga nėra brangi, aukšto slėgio irenginys apie 300lt, poliruoklis 150lt, dulkiu siurblis 300lt, ivairi chemija atskirai.. su 800lt pradiniu kapitalu per menesi turetu atsipirkti :)
 15. manau gal geriau nieko nesisiusk, nes tu turi žinoti ko reikia tavo pažystamų ratui. o jei klausi tokiu dalyku manau nelabai žinai. beto kodėl būtinai iš amerikos? siuskis is kinijos, nes daug yra puslapiu kur pardavinėja kiniškas prekes su 5x didesniu antkainiu, nei verta pati prekė.
×
×
 • Sukurti naują...