Pereiti prie turinio

SilKar

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  82
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie SilKar

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimimo data 1992-03-26

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Klaipėdos rajonas
 1. Kas tau kita dizainą redaguoja? Nesi gyvenime pamatęs kokios gražios tekstūros ir nepasidaręs pagal ją pats? Trūksta įgūdžių tam? Nenoriu nieko įžeisti, bet nė vienas pateiktas dizainas šiame konkurse nėra vertas šitos kainos, vien dėl to, jog trūksta įgūdžių išpildyti viską kokybiškai.
 2. Nepradėkim. Panašumų galime rasti ir tarp zebro su arkliu. Daug elementų nėra pridėtų, kaip rūšiavimas naujienų stulpeliu, tinkleliu ar kaip kitaip, nėra įdėta greito susisiekimo vieta, nėra pridėto kalendoriaus (jei užsakovas to norėtų), nėra pridėta social media lango ir t.t... todėl taip ir atrodo panašus. Palaukit galutinio varianto ir tada kaišiokit man ta vimeo. Tiesa, viršutinė linija buvo naudota kaip textura. Kaip ir kiekvienas dizaineris, teksturas jis daro pats.
 3. Norint apsisaugoti nuo neigiamų komentarų apie galimą "Plagiatą", padarysiu kitą dizainą. Postas yra ištrintas.
 4. Galima custom font'us naudoti ar tik "web-safe"? Norėčiau kelis google font'us panaudoti.
 5. Gal būtų galima logo gauti .png formatu? :)
 6. Kaip neutralus žmogus galiu pasakyt tai, jog ko gero nei vienas darbas nevertas 400 litų kokybės bei idėjos atžvilgiu. Kaip pats užsakovas sakė kažkuriame poste, darbai yra mėginti kopijuoti nuo kitų puslapių, bet ir tai įgyvendinti prastai. Tai tik mano nuomonė, neimkite į širdį.
 7. Norėčiau ir aš papaišyt jums dizainą, bet problema ta, jog dizainą sunku pritaikyti prie jūsų logotipo. 4 idėjas turėjau, bet niekaip nepavyko pritaikyt prie jūsų logotipo. Vaizdas atrodo lyg logotipas būtų kaip koks blynas prie lubų prilipintas (ką jūs jau minėjote keliuose darbuose). Viskam trukdo tas logotipo debesis. Bandžiau įkvėpimo paieškoti grafiniuose puslapiuose, bet vistiek nepadeda. Jeigu būtų galima logotipą pritaikyti taip kaip (#25) poste žmogus pritaikė, viskas stotų į savo vietas.
 8. Pirmiausia, kai skundiesi kompo darbo sutrikimais, atsimink, jog kreipiantis pagalbos tau reikia informuoti apie savo turima kompiuterio specifikaciją. Tad jei gali atsakyk į šiuos klausimus: - PC ar Laptop pas tave? - Kokia OS pas tave? - Kiek RAM turi? (atmink, jei turi virš 4gb ram ir naudosi "X" OS 32bit, tavo pc neturės tiek galios, kiek turėtų su 64bit OS) - Koks CPU/VGA (procesorius ir vaizdo plokštė)?
 9. Čia tas pats kaip apibudinti daiktą jo net akyse nematęs.
 10. Nuoširdžiai tau siūlau, pirmiau pasiieškoti medžiagos apie dizainą, o tik poto kurti kažką.
 11. Sveiki kompiuterių ekspertai, man reikia jūsų pagalbos. Nors pats apie kompiuteris išmanau gana neblogai, tačiau visa tai, kas susiję su interneto plokštėmis, aš dar pakankamai "žalias". Gal galite padėti išsirinkti pakandamai kokybišką interneto plokštę bei modemą (routerį). Pageivadimai: - Prekių kainą kartu sudėjus neviršytų 150Lt; - Interneto plokštė turėtų WiFi prieigą; - Pageidautiną, jog prekės būtų skytech.lt sandėliuose.
×
×
 • Sukurti naują...