Pereiti prie turinio

FALC0N

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  381
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie FALC0N

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Vardas
  Rolandas
 • Lytis
  Vyras
 1. Matematikos gali paimt Rumšo ir Pekarsko vadovėlius pasispręst bendram supratimui. Bet aišku per egzaminus ir kolius suprasi ką "economy" turėjo omeny. :D Mikroekonomikos gali paimt Varien'o arba Skomino vadovėlius.
 2. Bent jau man tai labai padėjo pasiruošti N. Letukienės, J.Gineikos "Kurso santrauka istorijos egzaminui". Ir dar nusipirk G. Kaselio žemėlapių knygelę "Atpažinkime žemėlapius". Bent jau man šitos dvi knygos leido visai neblogai pasiruošt egzaminui. Tikrai daug daugiau davė naudos negu vadovėliai.
 3. Pinigus pervedžiau, o varyti į tą banką gauti to atspaudo reikia būtent iki 21d. ar svarbiausia jį gauti iki tos dienos kai reiks varyt jau apsigyvent ?
 4. Gal galit paaiškinti kas yra tos "kūrybinės industrijos"? Stojančiųjų labai daug, o kas tai yra neturiu jokio supratimo, čia kokios profesijos vėliau galimos? :D
 5. Tepaliukai čia jokie nepadės. Jeigu labai jau trukdo gyvent , tai galima jas šalint lazeriu. Plaštakos dydžio pašalinimas kainuoja apie 800-1000lt. Patsai irgi turiu gan ryškių strijų ant nugaros jau kokius 3 metus, bet gyvent tai kolkas nemaišo, gal kada reiks ir pašalint. :)
 6. Mielas būsimas studente, Sveikiname įstojus į Vilniaus universitetą. Kviečiame susipažinti su studijų sutartimi. Sutarčių sudarymas vyksta nuo liepos 29 d. 9 val. iki rugjūčio 2 d. 14 val. Tikiuosi čia dėl nemokamos vietos rašo. :)
 7. Sunku čia surasti žmonių, kurie apie VGTU papasakotų. Ten tai nauja studijų programa, berods tik trečius metus bus dėstoma. Pats aukščiau rašiau VGTU. Nes MRU labai jau daug neigiamų atsiliepimų. Nelabai ten noris ir eit. Nors realiai labai galvos dėl to neskauda, nes tikiuosi, kad užteks balo VU. :)
 8. Berods visad pradeda skelbti truputi po vidurnakčio.
 9. Kas liečia VGTU ekonomikos inžineriją , tai tas žodis "inžinerija" čia yra nereikšmingas. Tiesiog VGTU vos ne prie visų studijų programų prirašyta "inžinerija" ta. O realiai išnagrinėjus programą jos ten galima sakyt nėra. Paprastos ekonomikos studijos, kaip ir kitur. Tik klausimas ką rašyt aukščiau VGTU ar MRU.
 10. KB: 19.12 1.Ekonomika, VU. 2.Ekonomikos inžinerija, VGTU. :)
 11. Sveikinu įstojus į odontologiją VU vf. Nematau ko tau jaudintis su 20.24. Kas liečia tavo nuogirdas, tai jos neteisingos. Čia jau apkalbėta tas dešimt kartų buvo. :)
 12. Šita kur darei geresnė, nes yra dinamiškesnė. Pats ją irgi kažkada dariau. O šita pradinė prastoka, nes tie pakartojimų skaičiai negali visiems žmonėms būti priimtini. Programą turi susidaryt asmeniškai, atsižvelgiant į savo fizinį pasirengimą ir t.t. O ir šiaip, kiekvieną dieną daryti tą pati pratimą nėra gerai. Reikia duoti kūnui kažkokio pailsio, nors ir ne su svoriais dirbi. Reikėtų daryti įvairesnius pratimus, o ne apsiriboti tik prisitraukimais. Nors jeigu tavo tikslas tik pakelti prisitraukimų skaičių, tada gali bandyt. :)
×
×
 • Sukurti naują...