Pereiti prie turinio

SysRqDesign

Nariai
 • Pranešimai

  437
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  97.4%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  SysRqDesign sureagavo į SarzzeR Assassin's Creed IV: Black Flag gaukite nemokamai!   
  http://cdn.akamai.steamstatic.com/steam/apps/242050/header.jpg
   
  Sveiki visi,
   
  Norėjau pasidalinti naujiena, kad šiuo metu Ubisoft nemokamai dalina ketvirtą AC serijos žaidimą - Assassin's Creed IV: Black Flag!
   
  Prisijunkite prie savo Uplay paskyros ir žaidimas jau jūsų bibliotekoje. Siųskitės ir mėgaukitės.
   
  Žaidimą dalins iki gruodžio 18 dienos! Smagaus žaidimo!
 2. Patinka
  SysRqDesign sureagavo į Blofeld Padėkite išsaugoti failus   
  Blogiausiu atveju, susiveik Linux USB flash'e, jie turi live cd (bent ubuntu), tada gali šitą pasileist(įrašinėt nereikia, veikia iš flasho) ir į išorinį HDD susikelti failus. Tik kad nebus taip patogu valdyti Linux kaip Windows, bet failų ištraukimui užtektų
 3. Patinka
  SysRqDesign sureagavo į Tmaster Padėkite išsaugoti failus   
  Jo, jokių problemų, tą diską pasijunk prie kito, veikiančio kompo per usb adapteri, ir išsitrauksi duomenis be problemų
 4. Patinka
  SysRqDesign sureagavo į Blofeld Padėkite išsaugoti failus   
  Jeigu neformatavai, tai viskas turėtų būti likę. Trauk lauk HDD/SSD, kišk į HDD dėžutę ir junk prie kokio kito kompo. Arba ieškok kas gali tai padaryt, tada išsitrauksi failus.
 5. Patinka
  SysRqDesign sureagavo į Tmaster Pajamų deklaravimas už 2016 metus   
  taip, jei iš kitur negavai uždarbio,o esami skaičiukai atitinka tai ką uždirbai iš nuolatinio darbo, gali drąsiai spausti pateikti
 6. Patinka
  SysRqDesign sureagavo į kaitas123 Mobilaus paraso alternatyva smart-id   
  Nu ka pagaliau swedbankas paleido nemokama m-paraso alternatyva.Tai vadinasi smart id prisijungimas.I android telefona isirasote is google play smart id programele.Ten susikuriate paskyra.Prisijungimas vyksta banko puslapyje suvedus savo id ir asmens koda.Tada automatiskai atsidaro programele ir reikia suvesti pin 1 koda.Pin2 kodas reikalingas patvirtint operacijas pavedimus ir pan.Taigi mastau m parasa atsisakyt tele2 abonente.Minusai nepasijungist be interneto.Jei telefone neveikia internetas.Taciau prisijungia greiciau nei su m parasu.M parasas kai kada puliuoja.Ilgai neateina i tel uzklausa suvesti spin koda.O smart id ateina viskas akimirksniu.Taigi jums progra rinktis.As galvoju pereit is n paraso.Kolkas tik swedbank siulo toki prisijungima.Taciau neuzilgo ir seb pasiulys.Daugiau kitu banku negirdejau kad toki prisijungima padarytu.Aisku mobilus parasas turi pliusa kad veikia sms pagrindu nereikia interneto.Taciau jis kainuoja nemazai per metus.O smart id nieko.
  https://ziniuterasa.swedbank.lt/spaudos-pranesimai/smart-id-naujas-bud
  as-prisijungti-prie-elektroniniu-paslaugu
 7. Patinka
  SysRqDesign sureagavo į MuniGod Kas tu? Prejunior ar Junior   
  Čia, manau, gana neblogai paaiškinta: Junior vs Intermediate vs Senior
 8. Patinka
  SysRqDesign sureagavo į Emilisas Brangūs uždarbis.lt nariai - Su Šventėmis!   
  http://kaunozinios.lt/wp-content/uploads/2009/12/Kaledos_atvirukas_sxc.jpg
   
  Prasmingų ir svarių darbų!
  Drąsių įdėjų, lengvos laimės rankos!
  Atvirumo viskam, kas nauja!
  Šilumos ir jaukumo Jūsų namams,
  Ir paties gražiausio Kalėdų stebuklo!
  Mieli uždarbis.lt nariai!
   
  Su Kalėdomis ir didžiosiomis metų šventėmis. Švęskim :)
 9. Patinka
  SysRqDesign gavo reakciją nuo Loganas Sveiki, aš Augustė   
  Tau dar neatsibodo idealiste tu? Nesuprantu aš tokių kaip tu. Žmogus prisijungia prie bendruomenės, tai reik dar protą išknist. Į AŽ galėjai parašyt jei tau info trūko.
 10. Patinka
  SysRqDesign gavo reakciją nuo Loganas Sveiki, aš Augustė   
  Ko čia dabar ant žmonių iškart puoli, manau būtų užtekę tik paprastą klausimą užduot, o ne tokius palyginimus iškart rašyt. PEACE
   
  P.s. Sveika atvykus, papildyk aprašymą.
 11. Patinka
  SysRqDesign sureagavo į AugusteD Sveiki, aš Augustė   
  Labas, mano vardas Augustė,
   
  Esu studentė, mokausi Kauno Kolegijoje Logistikos studijų programoje. Nusprendžiau prisijungti prie uždarbis.lt parekomendavus draugui. Kadangi studijuoju, norisi gauti papildomų pajamų, tad tikiuosi, kad galėsiu tai padaryti čia. Esu darbšti, kūrybinga ir atsakinga, bei greitai mokausi. Mėgstu užsiimti su kompiuteriu, tad ir užsidirbti norėčiau jo pagalba.
  Esu dirbus su skelbimų kėlimais, redagavimu, vertimais anglų-lietuvių ir atvirkščiai, kiti word'o darbai, paieška internete ir t.t...
 12. Patinka
  SysRqDesign gavo reakciją nuo Hadoo C++ nesuprantu kaip Išvesti narių, kurie yra nelyginių skaičių kvadratai, skaičių.   
  Nelyginiai skaičiai (arba neporiniai skaičiai) – visi sveikieji skaičiai, kurie nesidalija iš 2 (arba, kitaip tariant, dalinasi su liekana).
   
  Suki ciklą per visus savo skaičius, tikrini su if'u ar jis nelyginis, jeigu nelyginis apskaičiuoji jo kvadratą ir kitam cikle kuris vėl eina per visus tavo skaičius žiūri ar jis == tam tavo apskaičiuotam kvadratui, jei lygus counteris +=1;
   
  Išvedi į ekraną counteris ir vualią
 13. Patinka
  SysRqDesign gavo reakciją nuo BruceW Virtual credits sistema   
  GPasiemi paysera api, kuris į web kažką gražins, sms'e nurodytą nickname tarkim, po to DB ieškai pagal tą nickname žmogaus ir sukurtame lauke jam pridedi taškų.
   
  API spėju šis: https://developers.paysera.com/en/sms-keywords/current
 14. Patinka
  SysRqDesign sureagavo į Simonas Tai plagijavimas ar ne?   
  Koks skirtumas? Faktas, kad tau nieko niekas nepadarytų.
 15. Patinka
  SysRqDesign gavo reakciją nuo Lucid Man Klausimas del studiju (grafinis dizainas/programavimas/IT)   
  1. Tikrai yra, įmonės, užsiimančios būtent tokių paslaugų tiekimu moka gerus pinigus, taip pat tam tikros srities įmonės taip pat duoda uždirbt.
  2. Labai paklausi, kuriasi vis daugiau IT sprendimo įmonių, jas kuria net Lietuviai kitose šalyse, pinigai geri, IT specialistas be programavimo žinių turbūt ir ne specialistas.
  3. Universitetas atveria tau kelius, išmoko pagrindų, tačiau visko turi siekti pats, svarbiausia tau tai turi būti įdomu ir mėgiama. VDU man patinka multimedijos ir interneto technologijų sritis, apima daugmaž viską, ką gali sieti su IT. Vaizdo reklama, garsas, tinklalapiai, programavimas ir kita. Po šių studijų gali rinktis savo IT sritį.
   
  Žinoma gali rinktis ir vien IT programavimo pakraipą, žiūrint ar nori savo įstatyti į rėmus ir likti laisvu ir rinktis ką nori dirbti IT sferoje.
 16. Patinka
  SysRqDesign sureagavo į EBTM Kaip optimizuoti savo verslo svetainę   
  Dažnai tenka skaityti reklamas ir skelbimus facebook tinkle. Tenka analizuoti įvairias, skirtingų verslo šakų, interneto svetaines. Ir nuolat susidurti su tekstais, kuriuos galima pavadinti pardavinėjančiais. Ne parduodančiais, o pardavinėjančiais.
   
  Mums visais įmanomais būdais bando įbrukti ir įtikinti įsigyti tai, ko mums nereikia. Didelis procentas įmonių, norėdami apie save klientams sudaryti kuo patrauklesnį įvaizdį, pasakoja apie save ir savo verslo sėkmę, giriasi ir gražina informaciją apie save. Dažnai, skaitant tokius tekstus, gali susidaryti nuomonę, kad kiekvienoje verslo srityje yra bent po dvidešimt pirmaujančių įmonių, kuriose dirba jaunas, veržlus, kūrybingas ir patyręs kolektyvas. Tačiau vietoje pardavimo, klientai papuola į situaciją, kai neranda argumentų pasirinkti vieną ar kitą gaminį ar paslaugą.
  Natūralu, kad kiekvienas norime papasakoti apie save. Tačiau, jei mūsų tikslas parduoti- turime suprasti, kad svarbiausia yra klientas ir jo poreikiai, o ne mūsų istorija ir žavesys.
   
  Kad būtų lengviau suprasti, atkreipkite dėmėsi į savo srities profesionalus. Profesionalais juos daro ne gebėjimas girtis ar meluoti, o gebėjimas suprasti ir patenkinti kliento poreikius.
  Iš geriausių pardavėjų, taip pat galime išmokti taupyti savo ir kliento laiką. Efektyvūs parduodantys tekstai interneto svetainėse, turi būti orientuoti į klientą ir jo poreikius. Ir pasakoti apie save reikia tik tuomet, jei jūs esate pavyzdys savo klientui.
   
  Noriu išskirti keletą efektyvaus, parduodančio teksto taisyklių:
   
  1. Kaip galima daugiau rašykite apie jūsų klientus. Visiems mums įdomu skaityti, kuomet rašo apie mus. Juk ir horoskopus skaitome tik norėdami rasti bent dalį informacijos apie save. Taigi net rašydami apie save, raskite tame sąsajų su klientų poreikiais.
   
  2. Prieš rašydami tekstus, privalote aiškiai žinoti, kokią naudą iš jūsų paslaugų ar produkto gauna klientai. Tą naudą turite sugebėti pateikti aiškiai, konkrečiai ir suprantamai.
   
  3. Rašykite ta kalba, kuria jus supras jūsų klientai. Dažnai, tam tikros srities specialistai „užmiršta" apie savo klientus ir tekstus rašo tik jiems vieniems suprantama kalba.
   
  4. Taupykite savo ir kliento laiką. Gaudami didelį informacijos kiekį, klientai neturi laiko gilintis į ilgus ir sudėtingus tekstus. Tad nesvarbu, ar tai skelbimas ar interneto svetainės aprašymas- pasistenkite susisteminti informaciją taip, kad klientas užtruktų kaip galima mažiau laiko, kol susipažins su esme.
   
  5. Nemeluokite ir neišsisukinėkite. Turite suprasti, kad jūsų klientai- tokie pat protingi ir išsilavinę, kaip ir jūs. Todėl gerbiant save ir klientus, reikia vengti netiesos. Tai, ką deklaruojate tekstuose, aprašymuose ir skelbimuose, turi atitikti realią situaciją.
   
  6.Visuomet argumentuokite logiškai. Tiek sąmoningai, tiek pasąmoningai mes labai lengvai priimame logiškus argumentus, todėl lengviau sutikti su tekstu, kuriam mes pritariame. Lengviausia logiškus argumentus išreikšti skaičiais.
   
  7. išdėstykite savo pardavimo procesą pakopomis, ir kiekvienoje pardavimo pakopoje nukreipinėkite klientą į sekantį etapą. Svarbiausia- neskubėti parduoti klientui, kol jis dar nėra tam pasiruošęs, kol jis dar nesuprato, kad būtent jūs esate jam reikalingi- kitu atveju tik atstumsite klientą.
   
  Ir svarbiausia, rašant tekstus bei skelbimus, nepamiršti, kad jie skirti gyviems žmonėms. Todėl, visų pirma, galvokite apie juos, o ne apie paieškos sistemos vorus ir save.
   
  Norite pasitikrinti savo interneto svetainės efektyvumą- galite padaryti nemokamai www.ebtm.lt

 17. Patinka
  SysRqDesign gavo reakciją nuo Steeler Rekomenduokite, kokį telefoną pasirinkti už 200eur   
  ASUS ZENFONE 2, puikus telefonas.
 18. Patinka
  SysRqDesign gavo reakciją nuo Evaldukas46 REQ: Wordpress tinklalapio sukūrimas FREE   
  Žmogus nori visiškai paruoštos svetainės su WordPress, aprašymų bei dar duomenų perkėlimo iš PHP-Fusion į WP.
   
   
  "Nu tai gal kas norit + į savo portfolio?" Absurdas
 19. Patinka
  SysRqDesign sureagavo į djjmz Ieškau tinklalapio su js css html kodais   
  pabandyk sita
 20. Patinka
  SysRqDesign gavo reakciją nuo sconer SysRqDesign galerija   
  Kolkas nesieju šios srities su pajamų šaltiniu, bandžiau paišyti iš neturėjimo ką veikti dažniausiai, tačiau galbūt pasiskaičius dalį teorijos bei palavinus ranką ir pavyktų ką nors rimtesnio išspausti. Laukiu kritikos, pamokymų bei malonaus žodelio žinoma.
   
  Mano galerija: http://sysrqdesign.d...rt.com/gallery/
 21. Patinka
  SysRqDesign gavo reakciją nuo Jaunel1s Nemokamų dizainų svetainė   
  Tikrai atsibostantis dalykas ieškant dizaino, tai kai tenka spustelt ant paveikslėlio, tada spusteli dar kart, iššoka didelis vaizdas, jei nepatiko, grįžti atgal ir vėl iš naujo. Tai padaryk kokią icon'ą kampe, kuri iškart atidarytų didelę nuotrauką ir nereikėtų eitį į konkretaus siuntinio puslapį.
   
  Antras dalykas NAUJAUSI DIZAINAI skiltis, spustelk ant paveikslėlio ir tu net nesužinosi į kokios TVS dizainą žiūri, nes kategorija deja neatvaizduojama prie info, nebent įžvelgsi viršūje kur ten randies dabar.
 22. Patinka
  SysRqDesign sureagavo į SauliusK Treniruotės namų sąlygomis   
  Jėgos treniruotė
   
  Nusprendžiau parašyti gidą norintiems sportuoti namuose, bet nesurandantiems motyvacijos, ar manantiems, kad naudojant vien savo kūną nieko doro neįmanoma pasiekti:). Nesu treneris, nesu olimpinis čempionas, nestudijuoju LKKA, neturiu jokių sertifikatų, tiesiog mėgstu sportuoti. Prieš tris metus pradėjau domėtis kovos menais, išėjau iš gym'o ir nuo tada, neskaitant kovos menų treniruočių, sportuoju namie/lauke. Kadangi turiu skersinį, tai mano treniruotės šiek tiek skiriasi nuo žemiau parašytų, bet laikydamasis idėjos, aprašysiu tik pratimus, kurie nereikalauja visiškai jokios įrangos. Vienintelis reikalavimas - ~1-2 m2 ir siena:). Taip pat, naudosiu daug angliškų terminų, kadangi ir jums bus lengviau vėliau susirast platesnės informacijos.
   
  Jėgą galima suskirstyti į tris grupes - maksimalią (max strength), ištvermės (endurance strength) ir sprogstamąją (explosive strength). Šitoj programoj susikoncentruosiu į maksimalią ir šiek tiek paliesiu jėgos ištvermę:). Sprogstamoji jėga reikalauja šiek tiek kitokio požiūrio į treniruotes, tad jeigu bus noro ir pageidavimų, galėsiu parašyt ir savo nuomonę apie sprogstamosios jėgos treniruotes namų sąlygomis.
   
  Žemiau parašyta programa yra suskirstyta į tris dalis - statinės jėgos treniruotės (static strength), dinaminės jėgos (dynamic strength) ir skill'ų progresija. Sudariau viską taip, kad net ir žmogus, kuris gyvenime nėra sportavęs, galėtų pradėt nuo pradžių ir nesijaustų virš savo galvos. Ar apsimoka pažengusiems pradėt nuo vidurio? Neapsimoka, bet galima. Realybė yra tokia, kad visi paruošiamieji pratimai yra skirti ir sustiprinti sausgysles, raiščius bei sąnarius. Praleidus dalį pratimų ar progresijų tampa ne tik sunkiau pasiekti tam tikrą skill'ą, bet ir žymiai padidėja traumų rizika.
   
  Kaip surikiuoti treniruotes? Viskas priklauso nuo turimo laiko. Vienas iš paprasčiausių būdų - 3 kartai į savaitę ir siekti nurodytų tikslų. Jeigu turi pakankamai laiko, galima sportuot 6 kartus į savaitę, skiriant tris treniruotes statinėms pozicijoms ir tris dinaminiams pratimams. Viskas yra labai paprasta - kuo daugiau sportuosi, tuo greičiau ateis rezultatai. Bet kuriuo atveju, norint pereiti prie skill'ų, reiktų sugebėt tiek išlaikyti statines pozicijas, tiek padaryt nustatyta dinaminių pratimų pakartojimų skaičių. Tad perėjus prie dinaminių pratimų, reiktų treniruotės pradžioj pasikartot ir statines pozicijas:).
   
  Static Strength
   
  Tiek gimnastikoje, tiek daugumoje kovos menų statinės pozicijos yra jėgos pagrindas. Gera žinia ta, kad ir namų sąlygom tai yra geriausias būdas pradėt sportuot, paruošt savo kūną sunkesniems pratimams ir pripratint sausgyles ir sąnarius prie didesnių krūvių.
   
  Penkios fundamentalios pozicijos:

  Handstand - 5 min / 2 min
  Bridge - 5 min / 2 min
  Plank - 5 min / 2 min
  Side Plank - 5 min / 2 min X2
  Horse Stance (Ma Bu) - 15 min / 10 min

   
  Visos yra įgyvendinamos net ir visiškam naujokui:). Problemų gali tik sukelt stovėjimas ant rankų, bet išmokt stovėt prie sienos ant rankų tikrai neužtruks ilgiau nei 2 dienas. Tereikia vieną kart persilaužt per save ir atsiremt į sieną.
   
  Ką dabar daryt su šitom pozicijom? Pirmas skaičius nurodo kiek minučių bendrai sudėjus treniruotės metu reiktų praleist toj pozicijoj. Tai yra, stovint ant rankų, gali stovėti 30*10 sekundžių, arba 2 min+2 min+1 min. Svarbu, kad bendrai sudėjus būtų pasiektos 5 minutės bendro pozicijos laikymo. Surašiau tik orientacinius skaičius, tad jeigu 5 min yra per daug, galima pradžioj susimažint ir pasidaryt pagal save. Poilsį tarp set'ų reikia reguliuot pačiam ir stengtis kuo labiau save stumti ir kuo mažiau ilsėtis - tik taip bus pasiektas maksimalus rezultatas. Beje, darant side plank iš viso 10 min, po penkias minutes abiem pusėm. Antras skaičius parodo, kiek minučių be pertraukos išlaikęs "pereini į kitą levelį". Kai visas pozicijas gali išlaikyti nurodytą laiką, turi susikūręs/-usi tvirtą jėgos pagrindą ir gali judėt toliau.
   
  Dynamic Strength
   
  Baziniai pratimai:
   

  - 100 / 50
  - 100 / 50
  - 50 / 20
  - 100 / 50
  - 50 / 20
  - 50 / 20 X2
  Squats - 100 / 50

   
  Kaip ir statinėse pozicijose, pirmas skaičius nurodo kiek iš viso pakartojimų (reps) reikia padaryti per vieną treniruotę, tačiau per kiek kartų (sets) tai padarysi - tavo reikalas:). Gali daryt 70+30, 20+20+20+20+20, 5+4+3+2+1+1... Antras skaičius vėlgi nurodo tikslą, kurį pasiekęs "pakeli levelį" ir iš esmės esi pilnai pasiruošęs pereit prie skill'ų.
   
  Kai kurie pratimai gali sukelti problemų, kaip pavyzdžiui diamond push-ups. Sutinku, kad reikalavimai dideli, bet nepasiruošus tinkamai tricepso, bus vėliau praktiškai neįmanoma atlikti kai kuriuos pratimus. Svarbiausia yra nepastatyt per toli rankų, kadangi tada tokie atsispaudimai tampa n kartų sunkesni. Nykščiai turėtų gulėti iškart žemiau krutinės.
   
  Kai gali išlaikyt statines pozicijas nurodytą laiką + padaryt visus dinaminius pratimus nurodytą pakartojimų skaičių, laikas pereit prie skill'ų ;).
   
  Skill'ai
   
  Tai yra iš gimnastikos, kalistenikos ir ekvilibristikos meno paimti skill'ai, kurie perkelia kūno kontrolę, jėgą į visai kitą lygmenį ir atspindi daugumos sportuojančių siekiamybę.
   

   
  Atsispaudimai ant rankų, vienas iš lengviausių skill'ų ir vienas iš produktyviausių. Pats geriausias pratimas pradžiai yra negative hspu - tai yra, tiesiog nusileist žemyn, su kontrole, ir vėl pradėt nuo viršaus.
   
  Progresija:
   

   
  Vienas iš įspūdingiausių ir sunkiausių gimnastikos skill'ų - milijonai aplink pasaulį išsikelia tikslą padaryt planche, bet vos vienetai turi užsidegimo, motyvacijos ir noro. Ko gero sunkiausia yra pereiti iš advanced frogstand į tucked planche - tarp šių dviejų pozicijų yra didelis būtinos jėgos skirtumas, tad norint pasiekt planche tiesiog būtina treniruotis L-Sit, apie kurį parašysiu šiek tiek toliau:). Ir dar, privaloma daryt daug planche lean. Atrodo nesunkiai iš šono, bet pirmą kart pabandžius plojaus veidu:).
   
  Progresija:

  Planche Lean
  Frogstand
  Advanced Frogstand
  Tuck Planche
  Straddle Planche

   

   
  Tiesiai iš Rocky filmo:). Vat šitoj vietoj sugebėjimas padaryti krūvą diamond pushups labai padeda.
   
  Progresija:

  Negative One Arm Pushup
  Assisted One Arm Pushup

   
  L-Sit
   
  Viena iš trijų fundamentalių gimnastikos pozicijų. Vėlgi, paprastam mirtingajam pakankamai sunki, kadangi mūsų kūnai yra visiškai nepratę prie tokios pozicijos. Bet sugebant išlaikyti L-sit minutę ir ilgiau, presas bus ne tik geležinis, bet ir leis atlikt sudėtingesnius skill'us, kaip planche.
   
  Progresija:
   

  Tuck L-Sit

   

   
  Atrodo gerai, bet nėra ypatingai sunku. :) Progresija yra labai paprasta - Headstand press. Paprasčiausiai stenkis kiekvieną kartą kuo mažiau naudoti inerciją ir įdėti daugiau preso ir apatinės nugaros dalies darbo.
   
  Back Walkover
   
  Nereikalauja tiek daug vietos kiek atrodo, nes galima daryti prie sienos (rankos prie sienos) ir tiesiog pereiti į stovėjimą ant rankų. Progresija taip pat paprasta, tereikia daryti prie sienos (kojos prie sienos) ir padėti sau kojom. Su kiekvienu kartu vis mažiau atsispirt kojom, kol sugebėsi visiškai be sienos pagalbos.
   

   
  Pritūpimai ant vienos kojos, vienas iš paprasčiausių ir geriausių pratimų kojoms stiprint. Pateiktame video yra ir labai gera progresija, kurią galima naudot, arba mano apačioj parašytą, kuri yra trumpesnė.
   
  Progresija:
   

  Negative Pistol Squats
  Assisted Pistol Squats (vienas delnas ant sienos)

   
  Na va, tiek apie treniruotes namų sąlygom:). Manau nieks nesiginčys, kad ir neturint visiškai jokios įrangos galima atlikti pilną kūno treniruotę, kuri dauguma aspektų netgi pranašesnė už treniruotę gym'e.
   
  Pabaigai, šiek tiek motyvacijos:
   
  http://www.youtube.com/watch?v=pfsTKfUT-RQ
   
  Ir norintiems dar papildomai pasiskaityt:
   

  http://www.alkavadlo.com/
  http://beastskills.com/
  http://bar-barians.forumotions.com/

   
  Tempimo Pratimai
   
  Noriu pabrėžti, kad pasidalinu grynai savo tempimo programa, kuri yra skirta kovos menams. Per mėnesį į špagatą neatsisėsit (jeigu iš vis atsisėsit), bet spirsit aukštai bei bus visas kūnas lankstus ir mobilus:).
   
  Paskutiniu metu tarp bandančių prasitampyti atsirado dvi stovyklos. Viena pasisako už passive stretching (tempimas su atsipalaidavimu ir giliu kvėpavimu), o kiti už active stretching (pripratinti raumenį prie judėjimo). Aš nei už tuos nei už tuos. Buvo mėnesių, kai darydavau vien passive stretching, ir per tą laiką jautėsi, kaip visas kūnas atsipalaiduoja. Bet realybė tokia, kad kovos menuose faktas, kad gali atsisėst į virvutę nieko neduoda (nebent ruošiesi smūgiuoti į jautrias vietas), o naudojant passive stretching smūgio aukštis iš esmės nepakito. Vėliau perėjau prie active stretching. Kadangi tuo pačiu metu ir kovos menus lankiau, tad natūraliai atėjo toksai laikas, kai galėjau kojas aukštai iškelt, o stovėdamas su rankom žemės nepasiekdavau (beje, ir dabar dar vos su delnais pasiekiu). Toks jausmas, lyg visas kūnas būtų sustabarėjęs, kas irgi nepadėjo.
   
  Galiausiai, pradėjau maišyt active ir passive stretching:). Šiuo metu tampausi 6 kartus per savaitę, tris kartus passive, tris kartus active stretching.
   
  Active Stretching
   
  Mano rutina turi nemažai dalių, tad pabandysiu viską kuo aiškiau išdėstyt. Vėlgi, nereikia priminti, kad būtinas apšilimas prieš kiekvieną treniruotę.
   
  Viršutinė kūno dalis


  Bicepsui, nugarai ir krūtinei
  Kojos į šoną
  Shoulder Dislocation

   
  "Trifecta"
  Knygoje CC2 aprašyti trys tempimo pratimai:
   

  Bridge
  L-Sit
  Twist Hold

   
  Visų pratimų darau 3x30 sec.
   
  Squating
   
  Iš esmės, darau visus čia nurodytus pratimus:

   
  Smūgiavimas
   
  Iš pradžiu kojų apšilimas. Kadangi niekur nerandu video, nuotraukos ir aprašymai yra šitame puslapyje, prie dynamic stretches:
   
  http://www.trickstutorials.com/content/flx3
   

  Front Lift Stretch
  Back Lift Stretch
  Side Lift Stretcg
  Inside crescent kick /
  Outside crescent kick

   
  Šitie pratimai ne tik gerai apšildo kojas, bet ir pratampo:). Priklauso nuo noro ir sveikatos, bet dažniausiai darau po 20 pakėlimų/smūgių kiekvienai kojai.
   
  Toliau, yra trys smūgiai (atsiprašau, kad naudoju braziliškus terminus, bet nežinau kaip kitaip vadinas):
   

   
  Kiekvieną smūgį atlieku 10 kartų maksimaliam aukštyje ir tada 30 sek. laikau, taip pat maksimaliam aukšty. Iš pradžių maksimalus aukštis bus po 20 cm nuo žemės, nes nepratus yra labai sunku išlaikyti koją aukštai. Na ir kartoju kol yra sveikatos ir noro ;).
   
  Pabaigai, pratempiu su Lunge Stretch ir Side Lunge Stretch
   
  Passive stretching
   
  Čia viskas yra žymiai paprasčiau, turiu keletą tempimo pratimų, kuriuos laikau 60 įkvėpimų. Šie pratimai reikalauja inimalaus įsitempimo, tad įmanoma visą kūną atpalaiduot. Dažnai užsistatau tai chi muziką, stengiuos medituot ir kuo labiau prasitempt. Svarbiausia yra atsipalaiduot ir giliai kvėpuot.
   

  Pike stretch
  Butterfly stretch
  Pigeon stretch
  Lying hamstring stretch
  Bent knees sidesplit
  Quad stretch
  Spread Eagle
  Cobra stretch

   
  Skiriant kiekvienam pratimui po 3-4 minutes, sumoj susidaro apie 30-40 minučių, per kurias kojos gerai atsipalaiduos ir pasiruoš sekančiai active stretching treniruotei:).
 23. Patinka
  SysRqDesign sureagavo į emck HTML/CSS kodavimas   
  Ištikro, tai twitter bootstrap`as vienas populiariausių github`o projektų ir manau superinis dalykas. http://getbootstrap.com/ absoliučiai viską rasi čia.
   
  Išsami dokumentacija, jau parašyti pavyzdžiai: http://getbootstrap.com/css/#overview , visi įmanomi pavyzdžiai ko gali prireikti - formos, lentelės, navigacijos, buttonai ir t.t http://getbootstrap.com/components/#nav .
   
  Šiai dienai vienas populiariausių variantų - one page responsive su scroolingu - http://startbootstrap.com/template-overviews/scrolling-nav/
   
  Ir aiškus įdomiausia dalis, tai gyvi pavyzdžiai: http://ironsummitmedia.github.io/startbootstrap-freelancer/ , o visus rasi -> http://startbootstrap.com/template-categories/popular/
   
  Ir, jeigu jau tikrai tai įdomu, vertėtu ir apie Sass ir Compass domėtis ir mokintis. Ištikro įdomus reikalas, gali rašyti ciklus, kintamieji, žodžiu - css linksmai. Beja, jeigu jau sass žiūrėsi, tai padės programa - Scout.
   
   
  O kaip kolega aukščiau sako, tai tikrai nereikėtu išradinėti savo dviračio ir mėginti pačiam kodinti viską. Kad ir tas pats php, jeigu kažką kuriam, tigi naudojam vieną ar kitą karkasą, tai ir čia neišimtis :)
  :)
 24. Patinka
  SysRqDesign sureagavo į Steeler HTML/CSS kodavimas   
  Jei nori, galiu atsiųsti code school "Journey into mobile" kursą. Pats dar nežiūrėjau, bet idomių dalykų moko ten. Pvz. kaip padaryt responsive font'us. Šiaip, pasiimk bootstrap'ą ir nesuk galvos kolkas.
   
  --- Edit
   
  Va, jie ir patys pashare'ino.
   
  https://www.youtube.com/watch?v=i9PdDsZ57cY&list=PLFvzBwXlguwyWm6oXRQeEIIA3Pjk6HdG2
 25. Patinka
  SysRqDesign sureagavo į TheZePPhyr Logotipu kurimas, destykit savo nuomone :)   
  Taigi, uzsiemu grafiniu dizainu, specializuojuosi i logotipu kurima butu idomu isgirsti jusu nuomone. :)
×
×
 • Sukurti naują...