Pereiti prie turinio

simonasiu

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  13
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie simonasiu

 • Rangas
  Naujas veidas forume
 • Gimimo data Vasario 22

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Simona
 • Lytis
  Moteris
 • Miestas
  Tallinn
 1. PHP programuotojas Apie užduotis WEB programavimas: TVS, duomenų bazės, intranetai, kt. Naujų projektų kūrimas, projektų redagavimas Priemonės: daugiausiai PHP ir MySQL. Reikalavimai kandidatui - didelė patirtis dirbant su PHP ir SQL - įgūdžiai JavaScript, HTML, CSS srityje - susipažinęs (-usi) su OOP, XML - anglų kalba Privalumai - Flash ActionScript ir Ajax išmanymas - diplomas - nemokamų TVS išmanymas - patirtis su UNIX / Linux Darbo pradžia: iškart. Kreiptis el. paštu [email protected] Atsiųskite CV (anglų kalba) bei atlyginimo pageidavimą.
 2. Taip, neleidžia ne tik registruotis, bet ir užsisakyti unlimited ar premium. Aš proxy įsijungiu tik norėdama apmokėjimą atlikti :) Deja, rašo, kad nesutampa mano esama šalis ir PayPal informacija. Štai ir ieškau kaip čia jiems tuos pinigus įkišt. Kol kas matau teks mokėti per draugų sąskaitas, bet jei atsirastų būdas apmokėjimus atlikinėti pačiai, būtų smagiau.
 3. Na Paypal irgi surištas su šalimi. Bet jei tau kažkaip pavyko, papasakok plačiau.
 4. Kas mėnesį po 5 eurus nesinori per kitus mokėt, todėl ieškau tam alternatyvos. Jei nerasiu, teks prašyt draugų. Dėkui už pasiūlymą.
 5. Sveiki, noriu užsisakyti Spotify Unlimited, bet neturiu sąskaitos nei vienoje iš šių šalių: Australia, Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Netherlands, New Zealand, Norway, Spain, Sweden, Switzerland, USA, United Kingdom. Bandžiau EntroPay, netinka. Gal žinote būdą susimokėti pačiai, išvengiant draugų prašinėjimų?
 6. Patirties turėjau, bet ne IT versle. Ir dar dažnai skambinėjau, rašinėjau ir siūliausi į interviu :)
 7. Standartinis mano atsakymas: nes čia mano gimtoji kalba nėra bevertė, susijusios šalių rinkos, nėra labai sunku integruotis, bet tuo pačiu yra ir ko pasimokyti.
 8. Dėkui, BrainStorm. Dirbu nuo sausio, tik gavus darbą ir atsikrausčiau. Nesugriausiu tavo mito, man pačiai labai patinka estų darbo atmosfera, įmonėje turiu didžiulę laisvę, nors neturėjau jokios patirties šiame versle. Vadovas visada pasiruošęs investuoti į naujoves, kartais draugiškai pasišaipydamas iš lietuvių ir latvių, kai reikia dėl klientų išsitraukti apdulkėjusi įmonės antspaudą. :) Ir nors šalys nėra labai jau skirtingos, abi dar su panašiais kompleksais, bet inovacijos čia labiau tvyro ore. Ypač elektroninės erdvės srityje.
 9. Sveiki, esu Simona. Užsiregistravau čia dar žiemą, bet prisistatyti sugalvojau šiandien. Kilusi iš Panevėžio, mokiausi Kaune, dirbau Vilniuje. Patinka keliauti, teko po kelis mėnesius padirbėti ir pasavanoriauti Ukrainoje, Anglijoje, Suomijoje. Nuo metų pradžios dirbu ir gyvenu Taline. Domiuosi verslu, marketingu, visada buvo įdomu ir technologijos, tik programuoti niekada iki galo nepradėjau mokytis. Taigi, labiau gilinuosi į esamas technologijas, jų pritaikymą nei kūrimą. Patinka kalbos, mokausi estų, tikiuosi kada išmokt ir latvių. Dirbu įmonėje HansaNet OÜ, pradėjau su produktu webbyt.
 10. www.facebook.com/nemokamosinternetosvetaines Čia puslapis, skirtas nemokamų Webbyt.lt svetainių naudotojams (surinkus bent 100 narių, dalinsime ir mokamas svetaines su e-parduotuvėmis nemokamai)
×
×
 • Sukurti naują...