Pereiti prie turinio

Samen

Nariai
 • Pranešimai

  89
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Gal kas žinot dainą kuri prasideda ties 1:08:03?
 2. Sveiki, norėjau paklausti kuris geresnis ar huawei p7 ar samsung s5? Nes galvojau pirkti ir atrodo duomenys panašūs todėl neapsisprendžiu kurį imti? Norėčiau išgirsti jūsų nuomonę kurį patys imtumėt ir kodėl?
 3. Sustojo ties 10 200 kyla bet po labai mažai 20 peržiūrų per 28 dienas o tikrai turėtų kilti daugiau. Yra koks šios problemos sprendimas?
 4. Sveiki, jau kurį laiką per vagex rinkau peržiūras youtube video išpradžių viskas veikė puikiai surinkau nemažą kiekį bet dabar jau apie mėnesį peržiūros stovi vietoje nors vagex rodo kad peržiūros pristatytos tačiau youtube jų nepriskaičiuoja. Gal žinote kur problema ar galite pasiūlyti alternatyvų vagex programai (hitleap netinka)?
 5. Gal būt žinot daina kur jie dainuoja? http://instagram.com/p/vD_eGxyPT4/
 6. Salei antras variantas, nes būtent tam šie ir pritaikyti. Tačiau pats visada perku pirmąjį asmeniškai man geriau kimba prie dangos salėje.
 7. Ačiū už atsakymą pasistenksiu susibalansuot mityba.
 8. Gan senai užsiemu futbolu namuose pasportuoju ir esu skaitęs kad galima papildus papildomai sportuojant vartot. Tai gal galit patart kokius papildus baltymus ar panašiai?
 9. Taigi, mano youtube paskyroje rodo pinigų sumą kurią turėčiau gauti už peržiūras tik nežinau kaip išsigryninti gal galit padėt?
 10. Gal kas esat susidūrę ir žinot?
 11. https://www.facebook.com/pages/Begimas/335682109878657?ref=hl Sporto ir sveikos gyvensenos grupė !
 12. Gal galit pasiulyt kažka panašaus į "Visitstomoney" kadangi pasidomėjau internete ir daug nuomonių kad tai yra scamas tai gal galit jus kažką panašaus parekomenduot?
×
×
 • Sukurti naują...