Pereiti prie turinio

noobsaibots

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  65
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  88.9%

Apie noobsaibots

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimimo data 1989-10-24

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Vytautas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Lietuva
 • Pomėgiai
  Uždirbu internete, kas sakė, jog tai neįmanoma?

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Sveiki, nuo paskutinių komentarų prabėgo daug laiko ir pasikeitimų. Lauksiu naujų pastabų, ačiū :)
 2. Pervesiu 20 € tam, kas padės sugalvoti domeną darbasinternetu.lt puslapio kopijai tik anas bus skirtas užsienio auditorijai? Siūlykite įvairius variantus, jei kuriuo nors pasinaudosiu, pervesiu 20 €! :)
 3. Atlikta nemažai pakeitimų ir užpildyta "tusčia" vieta :) laukiu tolesnių įvertinimų ir ačiū už išsakytą nuomonę.
 4. 12/01 Tinklapyje atlikta keletas smulkių pakeitimų, atnaujinimų. Pridėtos ikonėlės išskiriančios naujus, populiarius ar probleminius uždarbio būdus. Taip pat atnaujinti valiutos keitimo kursai. Ir dar keletas smulkių neesminių pakeitimų. 12/13 Tinklapyje atlikta dar daug smulkių neesminių pakeitimų, supatoginta sąsaja ir patobulinta išvaizda. Mums jau daugiau nei metai! Truputį patobulėjome, laukiu tolesnių pastabų. Ačiū.
 5. Ši sistema tikrai veikia, negi niekam neįdomus toks uždarbio būdas? Susisiekite pridėsiu į privačią Facebook grupę.
 6. DS Domination, tai kampanija, kuri siūlo dropshiping kursus visiems kurie nori ir turi laiko dirbti. Šis uždarbio metodas gali garantuoti tikrai tvirtas ir GERAS pajamas kiekvienam! Kas yra tas dropshipingas? Dropshipping`as – mažmeninės prekybos modelis internetinėje erdvėje, kai pardavėjas neturi prekių pas save. Vietoj to, kai parduotuvė parduoda produktą, jis prekę perka iš tiekėjo, kuris prekę siunčia tiesiai parduotuvės pirkėjui. Pardavėjai net nemato savo prekės. Štai nuoroda, jei visdar neaišku kas tas dropshipingas ir kaip jis veikia. Pristatymas DS Domination tai dropshipingo
 7. Ačiū už LIKE :) padariau tą patį Jums :) https://www.facebook.com/spalvadazucentras ir https://www.facebook.com/darbasinternetu
 8. Sveiki, atlikta keletas atnaujinimų. Pilnai sulietuvinta DISQUS komentarų sistema ir pridėta skiltis El. valiutos, pirkti, parduoti dabar dar paprasčiau.
 9. Paprasta ir gražu, koks CMS? Kažkur matyta vartotojo sąsaja :)
 10. Tai priklauso koks verslas ir kokios su juo susijusios išlaidos... Tad nėra konkretaus atsakymo į nekonkretų klausimą.
 11. Galiu pasakyti viena, kad dar tebevyksta BETA testavimai, tad uždarbis kils, kai viskas bus pilnai užbaigta.
 12. http://s23.postimg.org/vikk878yj/Untitled.png Jau gavau 4 išmokas, viskas laiku :) patenkintas rezultatais, rekomenduoju ;)
 13. Pagrindinis puslapis skelbimu lentos tipo (fluid width), visi kiti puslapiai (fixed, left). Kodėl tai minusas?
 14. Sveiki, įvertinkite mano naują projektą - www.darbasinternetu.lt. Pasiūlymai pastabos laukiami, taip pat galite pasiūlyti uždarbio pasiūlymą. Ačiū :)
×
×
 • Sukurti naują...