Pereiti prie turinio

mmori

Nariai
 • Pranešimai

  71
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie mmori

 • Rangas
  Išmestas iš forumo

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Memento Mori
 • Lytis
  Vyras
 1. Normaliai parašyt negalėjai?
 2. Sveiki! Olympic Online kaupiamuosiuose fonduose – jau daugiau nei 18 000 000 Lt! Norime pasidalinti šia suma su Tavimi, dovanojame Tau pinigų išbandyti mūsų paslaugas nemokamai! Registruok naują sąskaitą ir sužinok kiek laimėjai. 5, 10 ar 50 eurų?! Registruojant naują sąskaitą būtinai įvesk šį bonus kodą VS1515X. Baigęs registraciją sąskaitoje pamatysi laimėtą sumą. P.s. Gavau el.laišką, pasidalinau su jumis :)
 3. Man ir gi būtu aktualu kaip jis atrodo.
 4. Jauni IT specialistai kviečiami išbandyti savo jėgas praktikoje "Mėnuo su IT". Programa pradedantiems specialistams siekiama suteikti praktinių įgūdžių. Programos pabaigoje geriausi dalyviai gaus darbo pasiūlymą ir galimybę prisijungti prie "Tieto Lietuva" komandos. "Ieškodami naujų komandos narių, pastebime, kad yra nemaža dalis kandidatų, kurie neturi realios patirties arba turi jos mažai. Be to, ne visai tiksliai įsivaizduoja programinės įrangos kūrėjo darbą, atsakomybes ir iššūkius. Norime parodyti IT bendrovės "vidų": kaip dirbama projektuose, sprendžiami iššūkiai, gimsta genialūs sp
 5. Pabandyk biose pažiūrėt ar hardą skaito, jeigu skaito reiškia su windows bėda kokia galėjo atsitikt, pakibo gal kas.
 6. Nepamiršk, kad iš tolimesnio pelno reikės dar ir už vps susimokėti, o tai priklauso dar kiek statysi serverių.. Tad mano manymų iš bent jau šio žaidimo, kaip serverių krūvos nelabai ir uždirbsi. Pažiūrėk kiek metų jau šitam žaidimui.. Bandyk jeigu nori jau čia sfera pradėti serverius statyti tuos kurių mažiau ir ties kitais žaidimais. Counter-Strike: Global Offensive nesenai atsirado. Kodėl nebandote ant jo? :)
 7. Info - Ką manote apie čia specialybę? Apsimoka? Perspektyvu? Užsienyje gal ir neblogi pinigai būtų, nors rašo Lietuvoje ~5 tūkst. lt Kokia jūsų nuomonė?
 8. Mokesčio tikrai nebus. Jeigu turi pateisinimo lapuką koki nors tada neišmes bet taip pat kaip sakai dar ne tiksli data tai tuo labiau nieko nebus.
×
×
 • Sukurti naują...