Pereiti prie turinio

Donatas10

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  10
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Donatas10

 • Rangas
  Naujas veidas forume
 • Gimimo data 1994-02-02

Profilio informacija

 • Vardas
  Donatas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Šilutė
 • Pomėgiai
  Video filmavimas, montažas, logotipų dizainas.
 1. Keletas idėjų: http://oi62.tinypic.com/2ekkvmu.jpg http://oi62.tinypic.com/oh6a1j.jpg
 2. Tinklapių dizaino piešimas Piešiu ir koreguoju web dizainus už prieinamą kainą. Galiu dirbti tiek su el. parduotuvių, tiek su reprezentacinių tinklapių dizaino piešimu. Šiek tiek išmanau CSS ir HTML, tad piešti dizainai bus pritaikyti kodavimui. Spalvų psichologija ir vartotojams draugiška internetinės svetainės aplinka bei minimalistiškumas yra vieni pagrindinių aspektų mano darbuose. Būtent šių veiksnių dėka galėsite padidinti užsakymų skaičių savo tinklapyje ir stipriai pagerinti savo įmonės ar organizacijos įvaizdį skaitmeninėje erdvėje. Keletas mano pieštų web dizaino pavyzdžių:
 3. Pašom pavyzdys. Ne ypatingas darbas, bet ir sakau, kad nebrangiai darau. http://i57.tinypic.com/29vzddj.jpg
 4. Sveiki, galiu pigiai sukurti logotipus. Šia veikla pradėjau užsiimti ne senai, tad kainos tikrai nedidelės. Parašykite ir suderinsim. :)
 5. Sveiki, siūlau VIDEO ir AUDIO reklamos kūrimo paslaugas. Galiu sumontuoti jau pateiktą medžiagą ar nufilmuoti pats ir atlikti montažo darbus. Užsiimu ne vien reklamos projektais, galiu nufilmuoti renginį ar ką tik sumąstysite. Taip pat galiu kurti ir AUDIO reklamas, radijo laidoms ar panašiai. Darbą padarysiu nebrangiai ir gana greitai. Keletas mano senesnių darbų:
 6. http://i58.tinypic.com/9leh5z.jpg Truputį pakeičiau: http://i57.tinypic.com/29vzddj.jpg
 7. Čia keletas senų mano kurtų reklamų: http://youtu.be/09sC3K4FWgM http://youtu.be/Y0UY90MSwkk http://youtu.be/vBymGond7N0 Kito pobūdžio reklamų neišliko pas mane, nors buvau dirbęs ir su 3D ir kt., tačiau dingo visa medžiaga.
 8. Pigiai atlieku video montažo ar video reklamų darbus. Sugebu kurti bet kokio tipo video reklamas, tačiau geriausia, kad jos būtų kompiuterinio pobūdžio (2D, 3D). Taip pat galiu sukurti video intro kitiems įmonės audiovizualiniams projektams. Apsiimu ir paprastų filmuoto turinio video montažu, nesvarbu, ar tai bebūtų šeimos atostogos ar įmonės reklama. Konkretaus kainoraščio negaliu pateikti, nes kaina priklauso atitinkamai, nuo video pobūdžio ir reikalavimų, tad, jeigu sudomino, galime pabandyti viską suderinti.
 9. Pigiai kuriu video reklamas ir įvairius intro įmonėms, internetinėms svetainėms. Sugebu kurti: Filmuoto turinio reklamas; 2D ir 3D video reklamas. Dėl kainos būtų galima susitarti, atitinkamai nuo video ilgio ir reikalavimų. Štai keletas mano kurtų reklamų: http://youtu.be/09sC3K4FWgM http://youtu.be/Y0UY90MSwkk http://youtu.be/vBymGond7N0 Taip pat galėčiau dirbti operatoriu/montuotoju video srityje.
×
×
 • Sukurti naują...