Pereiti prie turinio

GedasV

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  13
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Sveiki, ieškau žmogaus ,kuris pakonsultuotų apie pardavimą ebay. nuo Ą iki Ž. Labiausiai domina apie įmonės gaminių pardavimą ebay sistemoje. skirtumai tarp siuntimo tipų. Skirtumai tarp ebay skirtingų šalių sistemų. Mokesčiai (kada didėja , iki kokios sumos dar mažesni ir t.t) rašom į pm. Geriausia būtų iš Kauno.
 2. Sveiki, ieškau žmogaus ,kuris pakonsultuotų apie pardavimą ebay. nuo Ą iki Ž. Labiausiai domina apie įmonės gaminių pardavimą ebay sistemoje. skirtumai tarp siuntimo tipų. Skirtumai tarp ebay skirtingų šalių sistemų. Mokesčiai (kada didėja , iki kokios sumos dar mažesni ir t.t) rašom į pm. Geriausia būtų iš Kauno.
 3. Sveiki, Niekur internete nerandu normalaus kompiuterinio projektavimo forumo, kur galėčiau to paklausti, taigi grįžau į seną,gerą uždarbis.lt . taigi kokią projektavimo programą siūlytumėte pradedančiajam? Labiau orientuosiuos į mechaninius ir elektros brėžinius. tą prasme tikrai ne į architektūrą ar želdinių dizainą. Kiek teko girdėti ir skaityti užsienio tinklapiuose tai SolidWorks yra geriau mano atveju, pvz už AutoCAD. Ar aš klystu? labai laukiu įvairių, argumentuotų nuomonių. (taip pat gal kas žino lietuvišką forumą šią tema?)
 4. Turime, tačiau eksportuojam visą produkciją į Nameko planetą.
 5. Sveiki, Pradėjome gaminti gana išskirtinį dviračių laikiklį , kuris yra montuojamas ant sienos. būtų įdomu sužinoti jūsų nuomonę, komentarus. http://www.skelbiu.lt/skelbimai/bikehold-sieninis-dviraciu-laikiklis-18761337.html https://www.facebook.com/bike.hold
 6. Sveiki, taigi daug skaitinėjausi forumuose tačiau man dar liko porą klausimų: 1)Skirtumas tarp personal account ir business? 2) kokie mokesčiai pardavinėjant Europoje?
 7. Sveiki, taigi užsinorėjau savo gaminius parduoti per ebay, ir jau pora dienų renku info apie pardavimus toje sistemoje. Tačiau vis tiek norėjau paklausti: kol kas geriau būt private seller ar business accounta is kart darytis? (kol kas produkto yra 50vienetų). Ir kokie būtų mokesčiai vokiečių ebay? ir šiaip jei kas turėtumėte noro man padėti, parašykite į pm:) dėkoju
 8. Taigi anoj temoj neradau atsakymų ar verta dabar pradėti. Yra jau pora idėjų, laiko taip pat kokius pora mėn turėsiu sočiai. Taigi tik įdomu kas pasikeitė su tais google update'ais? ir kodėl dabar sunkiau arba kaip kiti sakė "iš vis chana" ?
 9. Sveiki, noriu sužinoti ar reikia registruoti Eparduotuvę Lietuvoje.? ar taikomas PVM prekėms? ir jei dar kokių turite žinių ,kurios padėtų likti nenubaustam , prašau parašykite:)
×
×
 • Sukurti naują...