Pereiti prie turinio

dogface

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  23
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie dogface

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Manau kažkas tokio $const = 24; $num = 13; $integer = (int)($num / $const); $float = ($num / $const) - $integer; $integer = $float < 0.5 ? $integer : ++$integer; echo $integer * $const;
 2. 101 line: turetu buti "</p></form>" 175 line: strip_tags isvalo tavo html tagus
 3. https://github.com/AntonIvanchenko/hakaton/tree/master/library/MPDF53
 4. Sveiki, taigi reikia unikalaus teksto taisyklinga lietuviu kalba web'o puslapiams: apie mus, paslaugos, medziagos. Duosime sausu faktu. Butu idialu jei isverstumete i EN ir RU. Su kainomis ir terminais i AZ.
 5. Isiskaitykite i komentarus, net paryskinau "trimis vitrinomis - su ilga suknele, trumpa suknele ir be rubu". Taip pat header fonas tiffany spalvos, logo baltas.
 6. Na per 12 dienų pirmas dizainas.. enmatika: headeri turetu buti tiffany spalvos fonas. Vietoje tu triju nuotrauktu turetu buti parduotuves fasadas su trimis langais/vitrinimos, per kuriuos butu matyti kaip per migla, neryskiai manekenai - trumpa suknele, ilga suknele, ir vienas be jokiu rubu manekenas. Taip pat noretusi kokiu langiniu ir augalu parduotuves fasade... Viskas turetu buti subtiliai, neryskiai perteikta naudojant tiffany melyna ir aukso, sviesiai pilkas spalvas. Footeri reikia papildomo vertikalaus meniu (galbut per viduri about us ir contact us). Lauksime pateaisymu.
 7. Sveiki, taigi skelbiame web dizaino konkursą - ELIE C vintažinių/retro suknelių kūrimas pagal užsakymą. SPALVOS: šviesiai pilka, auksinė, tiffany mėlynumo. Prisegame logo su fonais. STILIUS: dizainas turėtų atspindėti vintažinį/retro stilių. Užsakovo vizija - "pagrindinis web puslapis kaip senų paryžietiškų mados namų-boutiko fasadas. Parduotuvės-boutiqe'o fasadas turėtų būti labai lengvas (linijinis), iš kelių spalvų: baltos, tiffany mėlynos ir auksinės ar pilkos". Prisegame keletą paveiksliukų, kurie labiausiai atitinka stilių, bet ne spalvas. ELEMENTAI: meniu su keliais standartiniais pu
 8. Sveiki dalyviai, dėkojame visiems dalyvavusiems ir skelbiame nugalėtoją niekasnezino
 9. Reiktų kad Elie C ir CE būtų vienos spalvos, raštai kitos. Pabandyk įvairias kombinacijas.
 10. Sveiki, tinkantys 2 visiškai skirtinti logo: Madagaskar(#16) ir niekasnezino(#17). Madagaskar: abu font'ai geri. Kaspinėlis tūrėtų būti tarp elie ir c. Bendrai: reikia padirbėti ties spalvomis, šviesiai pilka su auksine arba šviesiai pilka su Tiffany(kaip jau minėjau anksčiau). Spalvas kombinuoti su logo elementais, o ne akcentuoti jų fone(kaip dabar backgroundas vienos spalvos, logo kitos). Lauksime pataisymų, sėkmės!
 11. Kaip jau minėjau spalvas reiktų kombinuoti: mėtinė(mėlyna-žalia), šviesiai pilka, auksinė. boushe: piešinukas per didelis, pagrindinis akcentas vardas. Taip pat reiktų kambinuoti iš aukščiau paminėtų spalvų. Yolo: visiškai nesižiūri.
 12. Sveiki dalyviai, atsiprašome, kad taip ilgai neatsakėme, tik dabar sulaukėme užsakovo komentarų. 1. Teisinga kryptimi juda: Dizainas123 (#2), gphoto (#4 elie-01, elie-05), madagaskar (#7), Memu (#11). 2. Spalvos: "Pamacius juoda-balta logotipus is karto supratau, kad juoda yra per stipri vestuviniu sukneliu verslui". Taigi logo reikėtų kombinuoti su šviesiai pilka, auksine, mėlyna-žalia(žiūrėti prisegtuke) spalvomis. 3. Suknelės kuriamos vintažinio stiliaus(pvz prisegtuke), tad tūrėtų pabandyti panaudoti kokį vintažinį elementą. Memu: nėra reikalavimo dėl didžiųjų-mažųjų raidžių.
×
×
 • Sukurti naują...