Pereiti prie turinio

pass

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  205
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie pass

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. pabandyk paieškoti google envato elements group buy
 2. Sveiki uždarbiečiai :) Tvarkom visų modelių Xiaomi gedimus. Konkrečiai Xiaomi Redmi Note 4 ekrano keitimas kainuotų 59 eu, uždarbio nariams pritaikytume nuolaidą :)
 3. Sveiki, manau galėtume padėti kokiais 97%, telefonas visiškai užsibrikinęs. Tvarkome visus Xiaomi ir kitus kinietiškus telefonus, galite kreiptis PM ar www.teleservisas.lt :) Uždarbis nariams pagelbėsime su nuolaida :)
 4. http://massplanner.com/. Kainuoja, bet tikrai geras.
 5. Sveiki, Reiktų apie 50 SIM kortelių, kortelės turėtų būti tokios kurias galima aktyvuoti, sąskaitoje gali būti, kad ir 0, visiškai nesvarbu, tinklas taip pat nesvarbus. Gali būt, kad ir užsienietiškos, svarbiausia, kad aktyvuotųsi. Gera kaina paimčiau ir didesnį kiekį kortelių. 8//6//4//6//3//6//9//0//6
 6. Gal ne taip paaiškinau. Šitą aš puikiai suprantu. Taip ir yra svetainėje. Kalba ne apie tai. Klausimas kurią struktūrą naudoti backlingų darymui iš kitų svetainių. Esmė tokia kad kategoriją opencarte atidaro ir www.manosvetaine.lt/geles/narcizai, ir www.manosvetaine.lt/narcisai. Kaip pastebėjau google mieliau indeksuoja www.manosvetaine.lt/narcisai (dar nėra backlinkų). Tai ir iškilo klausimas kurią geriau naudoti linkui? Realus pavyzdys, tik su produktu, o ne kategorija: Įvedi į google: "meizu m2 note kaina", pirmoje vietoje: lektro.lt/Meizu-M2-Note-pilkas , nors kelias yra lektro.lt/is
 7. Sveiki, Reikia nedidelio patarimo kurią url struktūrą geriau naudoti raktažodžio iškėlimui. Pavyzdys: Nauja svetainė/parduotuvė (pastatyta ant opencart) turi kategoriją kuri randama www.manosvetaine.lt/geles/narcizai, tačiau kategoriją galima rasti ir www.manosvetaine.lt/narcisai, keliamas raktažodis "narcizai". Kurį url geriau naudoti backlinkinimui? Ar www.manosvetaine.lt/geles/narcizai? Ar www.manosvetaine.lt/narcisai? Ar skirtumo nėra? :)
 8. Sveiki, Skubiai pirkčiau IV premiją. Reiktų apie 60€ IV premijos, už gerą kainą paimčiau ir daugiau.
 9. Ne, bet kas keisčiausia, jog susitvarkė savaime. Gal kažkas su chromu buvo.. :)
×
×
 • Sukurti naują...