Pereiti prie turinio

flying

Nariai
 • Pranešimai

  19
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Gal žinot preliminarias datas, kada kiti rezultatai pasirodys?
 2. Per pirmą turą gauni du kvietimus - vieną į mokamą, o kitą į nemokamą vietą.
 3. Jau yra prancūzų, rusu ir vokiečių egzaminų rezultatai, tad turbūt ir anglų netrukus pasirodys? Nors, aišku, anglų kalbos egzaminą laikiusiųjų daug daugiau.
 4. Mums aiškino, jog jau kažkur nuo 55 pradeda didėti, t.y. jei surenki nuo 55, tai VBE balų gausi daugiau, nei surinkai taškų.
 5. Em.. klausimas: jei klausymo užduotyje parinkau gerą žodį, bet suklydau spellinge užskaitys jį ar ne? Ar tam nėra konrečių taisyklių, tai yra priklausys nuo vertintojo? Pvz. vietoje colossal parašiau colosal. Dėkui.
 6. Aha, klausymas tai išties sunkus buvo, o štai esė tema patiko. Nežinau, ar pavyko normaliai atskleisti, bet vis geriau nei tos nusibodusios temos, kaip "environmental issues", "modern technologies" ir pan. Gaila, kad labai karšta buvo, tad kažkiek jėgų atėmė, o vandens visgi neleido įsinešti, bet buvo egzamino patalpoje parūpinta.
 7. Na, jei visgi atsinešiu to vandens ir pasirodys, jog negalima, tai tiesiog atims tą buteliuką ir viskas, ar ne?
 8. Sveiki, žiūrėkit, o į egzamino patalpą galima neštis buteliuką vandens? Juk virš 3 valandų truks, troškins :). Vieni sako, jog taip, tikrai galima, o kiti, kad negalima, bet egzamino patalpoje bus indas su vandeniu. Tai kaip iš tiesų? Galbūt praeitais metais laikiusieji žino?
 9. Sveiki, įsigijau Elecom mikrofoną ( http://www.kilobaitas.lt/Ausines_ir_mikrofonai/Elecom/Elecom_pastatomas_mikrofonas,_/13756/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_447&ID=395605 ), prijungiu jį, bet kažkodėl neveikia ( o reikia skubiai... ) Gal žinot, kodėl taip yra ir kaip tai ištaisyti?
 10. Jau žinau tiksliai: bus siunčiama kaip "gift" per USPS Priority Mail. Kaip manot, ar gali muitinė mokesčių pridėt?
 11. Sveiki, turiu klausimą. Po keleto mėnesių man turėtų būti išsiustas siuntinys iš JAV, jis greičiausiai bus siunčiamas kaip "gift". Gal žinot, ar dažnai kyla tokių nesklandumų, kaip siuntinio neatėjimas, jo išplėšimas muitinėje ir papildomo mokesčio pridėjimas ( viską iš anksto susimoku, bet pasirodo, kad muitinei reikia dar mokėti) ? Niekada nieko nesisiunčiau iš JAV, todėl įdomu, kaip ten per visas tas muitines pereis ir panašiai.. Kaip patikima iš ten siųstis? Tikiuosi, galėsit atsakyti..
 12. niekai? Aš dabar bandau išsirinkt geriausius ir man pačiam tinkamiausius dalykus, suprast ką noriu studijuot tam, kad vėliau, atėjus egzaminam nereikėtų jaudintis ar kažko gailėtis. Kokie čia niekai? Kuo anksčiau suprasiu, ko noriu, tuo bus geriau...
×
×
 • Sukurti naują...