Pereiti prie turinio

ZzZ1

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  78
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 1. Frazės atgraso didelis krūvis ir ieškoti savęs nelabai derinasi. O iš pirmos savaitės spręsti apie studijas turėtų būti sudėtinga ir netikslu, nes tai tik menka visumos (kelių kursų, kelerių metų) dalis.
 2. Kaina priklauso nuo žanro, SEO straipsniai pigiausi, o visa kita į viršų. Patyrę rašytojai nelabai skaičiuoja ct/žodis. Paprastai nurodoma kaina už x žodžių tekstą ar už 1800 sp. ženklų. Galima nurodyti 20 Eur/500 ž., galima tą patį įvardyti kaip 4 Eur/100 ž. Arba nusistatyti intervalą (pavyzdžiui, fiksuota 450-500 žodžių straipsnio kaina, nepriklausomai nuo to, ar susidaro 451, ar 499 žodžiai).
 3. Kad jau rašoma apie meškeres, tai meškerė autoriui: reikia redaguoti (nuo skyrybos iki...). Įspūdis apie turinį: einama paviršiumi, trūksta kabliuko, konkretesnio pavyzdžio, kuris priverstų stabtelti. Pabaigoje lyg ir apsisaugoma nuo kritiškų komentarų (Cituoju: Gali pasirodyti, kad vienas ar kitas temas mažai paliečiu, nes negaliu pagrįsti ar neturiu platesnės info. Deja..Mano tikslas tau duoti meškerę, o ne žuvį. Sužadinti smalsumą ir budrumą. Skatint domėtis. KITAIP SAKANT - nepaduot visko ant lėkštutės.), bet buvo galima parašyti taip, kad šitokio pseudoargumento neprireiktų. Beje, ar ta
 4. Norint rašyti tekstus reikia... rašyti be klaidų.
 5. Benzininė - geras variantas (tik kalbama, kad 1.5 varikliui gerokai trūksta galios). Dyzelinė - diskutuotinas (yra internete nemažai informacijos apie lūžtančius dyzelinių variklių alkūninius velenus (nuo 2011 ar 2012 m. problema išspręsta). Atsiliepimai apie modelį: Mano nuoroda Subaru klube feisbuke suteiktų daug informacijos.
 6. VLKK nurodo, kad junginį internetinė parduotuvė galima vartoti (http://www.vlkk.lt/konsultacijos/11268-e-sopas-e-parduotuvė). (bet interneto svetainė) Beje, tikrai ne kvapo skleidėjas. :) O svetainėje esančius tekstus tikrai reikia tobulinti.
 7. Nežinau, reikėtų išsiaiškinti, ar tokiu trūkumu pasižymi visi LG Spirit telefonai, ar tik dalis jų. Bet kuriuo atveju, laikant telefoną tokioje padėtyje, kurią minėjau, pašnekovai gerai girdi. Po trumpo naudojimo pripratau prietaisą laikyti taip, kad kalbėčiau į jo apačią, ir tai nesukelia jokių nepatogumų.
 8. Kitoje temoje minėjau, taip pat ir vienoje užsienio apžvalgoje rašyta, kad pašnekovui balsas atrodo nutolęs. Bet kalbant taip, jog burna būtų kuo arčiau telefono apačios, visi girdi normaliai. Beje, pats naudojuosi tokiu telefonu, tai, pvz., dabar, po 37 valandų, dar 54% įkrovimo.
 9. Turiu LG Spirit 4G LTE. Asmeniškai patogus. Kol kas (nuo rugpjūčio) nebuvo sustreikavęs (bet ir naudojamas ne žaidimams). Kaip silpnąją vietą galima paminėti mikrofoną (kalbėti reikia kuo arčiau jo, nes kitaip pašnekovui balsas atrodo nutolęs).
 10. Rašau KOKYBIŠKUS, gramatiškai taisyklingus ir efektyvius SEO straipsnius. Be tuščiažodžiavimo. NATŪRALUMAS, KURĮ ĮVERTINS GOOGLE. Ne SEO straipsniai, įvairūs tekstai ČIA (nuoroda).
×
×
 • Sukurti naują...