Pereiti prie turinio

JustinB

Nariai
 • Pranešimai

  21
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Kišenės nėra didelės ir jos taip neišryškintos. Parašyk PM jei domintu, duosiu Skype.
 2. Visi tokio stiliaus šortai/bridžai bus china, nes kiek mačiau tik jie tokius gamina. Šiaip kokybė tikrai nebloga, nešioja savaitę, atrodo kaip nauji.
 3. Draugas turi panašius ir galėtau tau užsakyt. Jei reikia, parašyk PM, duosiu jo Skype.
 4. Sveiki. Atradau savo seną paypal'ą kuris pririštas su VCC ir man reikia pasikeisti email ir password, bet tam reikia įvesti visą Card Number, kurio aš nežinau. Įmanoma kaip nors per pačio PP profilį ar emailą sužinoti kortelės numerį?
 5. Aišku, supratau. Dar kartą dėkui:) Dzestinas, jau supratau. Tik noriu pasitikslinti, jei kitas žmogus man siunčia pinigus į PP kaip Gift, jis jau nebegali atsiimti jų? 100$ tam tikram laikotarpiui(pvz. į mėnėsį 100$) ar vienu metu siunčiant/gaunant?
 6. Dėkui už atsakymą. Dabar kaip ir svarbiausius dalykus išsiaiškinau. Tik vienas liko, ar būtinas verified PayPal'as? Jei pvz., USD pirkti Gift būdu iš kito žmogaus?
 7. Sveiki visi. Noru užsisakyti kelias prekes iš eBay, bet to dar nesu daręs. Todėl norėčiau biški pasiklausinėti. Pardavėjas iš Hong Kong, turėsiu mokėti už muitą? Jei taip, kiek? Parašyta, kad atsiskaitymo būdas PayPal, jis turi būti Verified, ar nėra skirtumo? Ir jei galit aprašykit viską, kaip maždaug reikėtu užsisakynėti, nuo užsakymo iki atsiiemimo, nes pamiršau ko dar norėjau klausti:)) Taip pat, jei kils daugiau klausimų, rašysiu čia:) Dėkui;)
 8. Tai ne moparscape, RS2006 yra RuneScape 2006 metų remake, o mano pristatyta svetainė yra RS2006 lietuvių bendruomėnė:) Jei nori plačiau: RS2006.net
 9. Sveiki visi! Noriu pristatyti savo draugo projektą, kurį kartu platiname. Jis yra visai naujas, todėl narių skaičius ir forumo aktyvumas nėra didelis, bet stengsimes surinkti didelią ir aktyvią bendruomenę:) Apie projekta: Tai RS2006 lietuvių bendruomėnė. Jis vienas pirmųjų RS2006 projekas Lietuvoje! Mūsų tikslas surinkti didelią ir aktyvią RS2006 lietuvių bendruomenę. Svetainėje rasite RuneScape/RS2006 forumą, galėsite užsiimti įvairia prekyba, diskutuoti įvairiomis temomis ir tiesiog kartu laukti RS2006 žaidimo atidarymo! (RS2006, tai dabartinio RuneScape 2006 metų remake, t.y., bus atkur
×
×
 • Sukurti naują...