Pereiti prie turinio

Motomoto

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  95
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Motomoto

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Ieškau programuotojo ar komandos galinčius wp platformai sukurti modulius kurie kreiptus į 4 skirtingus API ir formuotu kelionių pasiūlymus. Tik tikrai galintis atlikti darbus, yra pilnai paruoštas dizainas, turime ir savo koder, kad darbai eitus greičiau. PM, ačiū
 2. Sveiki, ieškome kas su savo parinktu framework sukurtu užsakymo sistemą ir pajungtu keletą kelionių agentūrų pateiktus API (pavyzdys https://tedo.lt). Galimas variantas nekurti sistemos nuo 0, o pasinaudoti esama ir sukurti užsakymo ir API modulius. Yra nupieštas ir sukarpytas dizainas, biudžetas susitarimo reikalas. Ačiū.
 3. Sveiki, Ieškau programuotojo kelionių agentūros puslapiui sukurti. Reikia iš 5 skirtingų kelionių agentūrų api formuoti kelionių pasiūlymus. Dizainas ruošiamas, dizainą užmauti galės mūsų koderis. Reikia pačio backend ir to api pajungimo.
 4. Sveiki, Skubiai pirkčiau IV premijos, gali būti didesnis kiekis. PM, ačiū
 5. Sveiki, kas kokybiškai pajungtu XML importus į Opencart 3.0.2.0 sistemą. PM
 6. Sveiki, ieškau profesionalaus web dizainerio(-ės) dideliam e-shop projektui. Pm su portfolio ir įkainiais, ačiū.
 7. Sveiki, Ieškau programuotojo, visa informacija PM.
 8. Sveiki, buitinės technikos parduotuvė ieško kas galėtu kurti gražius, statinius banerius. Laukiu PM su portfolio ir kainomis, ačiū.
 9. Sveiki, ieškau profesionalaus web dizainerio elektronikos technikos parduotuvės dizaino sukūrimui Lietuvos ir Latvijos rinkoms. PM su portfolio ir įkainiais, ačiū.
 10. Sveiki, ieškau kas elektronikos parduotuvei kurtu labai gražius ir profesionalius banerius. Su portfolio ir kainomis PM. Ačiū
 11. Sveiki, ieškau programuotojo ar keliu žmonių komandos projektui. Būtina patirtis, sutartis ir sąskaitos faktūrą. Visa informacija PM.
 12. Sveiki, ieškau kas galėtu kurti kokybiškus banerius buitinės technikos parduotuvei. Panašius kaip pas didžiuosius internetinius portalus, tokius kaip pigu.lt, topocentras.lt, elektromarkt.lt ir pan. Gal čia yra žmonių kurie ir dirba su panašiomis parduotuvėmis? Su pasiūlymais ir portfolio PM. Ačiū
 13. Sveiki, skubiai ieškau programuotojo XML tiekėjo importo pajungimui Opencart sistemai. Visa info PM, ačiū.
 14. Sveiki, ieškau programuotojo ar keliu žmonių komandos web print projektui. Būtina patirtis, sutartis ir sąskaitos faktūrą. Visa informacija PM.
 15. Sveiki, gal kas turi istockphoto.com kreditu keletai foto nupirkti? :) Ačiū, PM.
×
×
 • Sukurti naują...