Pereiti prie turinio

AmberD

Nariai
 • Pranešimai

  475
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  88.9%

AmberD paskutinį kartą laimėjo Balandžio 16 2018

AmberD patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie AmberD

 • Rangas
  Išmestas iš forumo
 • Gimimo data 1990-01-06

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Gintare
 • Lytis
  Moteris
 • Miestas
  Klaipeda
 • Pomėgiai
  ART

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Na taip, skaidymas galimas, bet neteko girdėti, kad darytų per 4 kartus. Gal domiuosi per mažai.
 2. Dantų higiena 4 kartus per savaitę? Taip niekas nedaro. Maksimaliai, jei dantys tikrai problematiški, 6 kartai per METUS. Tarp profesionalios higienos procedūrų privalo būti atitinkama, atsižvelgiant į dantis, pertrauka, ir jos trukmė tikrai ne viena ar dvi dienos.
 3. Pagal kokius principus į teismą sakyti nešališkos nuomonės patenka žmonės? Ar jie laikomi teismo ekspertais, ar kuo? Pvz į bylas dėl muzikos dažnai eina koks Mikutavičius, dėl žaidimų Rumiancevas. Tiesiog klausimas pamąstymui.
 4. Tel. nr. 86 44 333 16 Labas, nenaudota. Suteikiami 2GB, 300min, 5000sms. Vilnius arba siuntimas už priemoką. Pradinė kaina: 1eu Statymas: 1eu Pabaiga: 24h po paskutinio statymo
 5. Legalizuotis vis tiek reikėtų, jei pati veikla nepažeidžia įstatymų. Taip galėsi išrašinėti sąskaitas, kurių dažnai nori įmonės. Su įmonėmis bendraudamas daugiau uždirbsi galbūt, nes joms visai nesunku įtraukti į išlaidas tą ar aną. Nors neaišku kokia tavo veikla.
 6. https://www.senukai.lt/p/apsauginis-grindu-kilimelis-120-x-90-cm/2v2o Naujas, neišlankstytas, gali būti 120x90 arba 120x150cm. Vilnius Pradinė kaina: 1eu Statymas: 1eu Pabaiga: 24h po paskutinio statymo
 7. Kai cities skylines išėjo, niekam tas simcity neberūpi :P
 8. O įmanomas kažkoks filmavimo parėmimo susitarimas? Tarkime, jūs esate kaip kokia televizija, kuri suteikia galimybę pateikti savo turinį per jūsų priemones. Kaip pastebėjau, esate įmonė, deklaruojate ir adresą. Galbūt inovatyviems kūrėjams būtų įdomu atvykti pas jus į būstinę ir įrašinėti laidas? Viskas ne taip banalu, kaip gali atrodyti. Jūs suteikiate patalpas, jei reikia, filmavimui ir techniniam darbui skirtą įrangą, o turinio kūrėjai tas patalpas pritaiko pagal savo idėjas. Taip pat dekoruoti galite ir jūs :) https://www.youtube.com/watch?v=f3EbDbm8XqY Kalbu apie tokius video, kuriu
 9. Indesit. Metų manau ne vieneri, nuo buto nuomos pradžios savininkai informavo apie šią problemą, dabar ji ypač suaktyvėjo. Net nežinau ##### čia ar ne, gal ir naują pirkčiau, bet visgi už savo pinigus nenorėčiau.
 10. Atrodo, pumpuoja į ją, tiksliai nežinau ir nesuprantu. Nes kaip ir minėjau, skaitliukai vieną kartą 5 kubus privarė kol pamačiau ir išjungiau.
 11. Gal kas išmanote, nors turbūt vis tiek teks kviestis šaltkalvį, skalbimo mašina užstringa random momentais ant skirtingų programų. Užstringa tose vietose, kur vanduo pumpuojamas ir jau ne pirmą kartą pripumpavo 5 kubus (!!!) kol pamačiau, kad niekaip nesustoja. Kas tai per gedimas ir kokia gali būti tokio gedimo taisymo kaina? P.S. Užstringa ne visada, bet labai dažnai, nepriklausomai nuo kažkokių išorinių priežasčių.
 12. Aš sušikto telefono numerio už 3 eurus neprakalu, o tu nori šaldytuvą už 200 ;)
 13. Mane šiaip labai domina pasiūlymas, bet ne tiek dėl atlygio, kiek dėl galimybės būti pastebėtam ir įsikrauti papildomą bagažą į portfolio (ir savaime aišku, noro dalintis žiniomis). Todėl savaime norisi, kad aplinka būtų motyvuojanti ir instruktoriai ne kokie Martynas Jaras iš vilniaus kolegijos. Išanalizavau vienos disciplinos (front-end pusėje) tiek dėstytojavimą mokyklose, tiek mokymą lietuviškame internete, neįžvelgiu jokios perspektyvos gerų specialistų ruošime, nors tu ką. Remiuosi the hard way principu, konservatyvumu, griežtumu, o ne šabloniniu "mieli vaikučiai, į <head> būtinai
 14. Kaip vertinama instruktoriaus kompetencija? Nes jei pradės visokie studentai mokyti kitus, tai nusižudysiu.
×
×
 • Sukurti naują...