Pereiti prie turinio

julijanoun

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  91
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie julijanoun

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  julija
 • Lytis
  Moteris
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Teikiu šias paslaugas: 1. Rašau SEO tekstus; 2. darau išorinį SEO; 3. padedu su raktažodžių paieška; 4. galiu patarti dėl vidinio SEO; 5. pildau svetaines turiniu; 6. galiu administruoti. Esu dirbusi su trimis didelės apimties tinklapiais, turiu 6 metų patirtį šioje srityje. Kreiptis el. paštu: [email protected] Laiške aprašykite savo poreikius, tokiu būdu bus lengviau įvertinti paslaugų įkainius.
 2. Pirkčiau backlink ne mažiau PR5 turinčiuose tinklapiuose su geru lankomumu. Domina tiek galimybė patalpinti straipsnį, tiek patį backlink. Idealu jei tinklapis būtų sveikatos, medicinos tema. Bet siūlykite ir kitus (iš karto su kainomis ir į PM).
 3. Gal netinkamai suformulavau klausimą. Taigi, klausiu ar BE tokio pakeitimo, bet dirbant kitus darbus daug prarasčiau?
 4. Sveiki, Yra panašių temų, bet nerandu tinkamo atsakymo. Tad klausiu. Situacija tokia: manosvetaine.lt/konkreti-preke-451572411595 pakeičiu į manosvetaine.lt/konkreti-preke Ar toks pakeitimas pastebimai pakeis svetaines lankomumą ir pastebimumą google? Ačiū
 5. aš labai pasigailėjau pasinaudojus, nes pradėjo tūkstančiais floodint komentarus robotukai
 6. Sveiki, Planuoju įsigyti domeną ir susidūriau su klausimu. Kaip yra geriau: 1) manodomenas.lt ar 2) mano-domenas.lt Gal kas iš išmanančių galėtų paaiškinti ir pagrįsti savo nuomonę? Klausimas iškilo tik dėl to, kad antrasis variantas atrodo aiškesnis jį skaitant, tačiau pirmajį rašyti paprasčiau. Būtų ačiū už atsakymus:)
 7. blogas.lt berods yra galimybė, kad nerodytų tų reklamų, nusipirkus profesionalų planą. Bet tai čia iš esmės yra žaidimas jų naudai. Todėl, kaip ir sakė "aukštesnieji", susikurk blogą kitur. Suprantu, kad jei nlb gaudaisi, gali būti sunku anglų kalba wordpresse kažką pasidaryt, bet ilgainiui įpranti. Arba rinkis blogspot.com, ten berods lietuviškai.
 8. Na štai, pagaliau gavau atsakymą. Reikia tikėtis, kad viskas grįš į savo vietas http://kauno.diena.lt/blogas/
 9. Problema ne galimybėje susikurti blogą, problema ta, kad tekstai pradanginami neperspėjus. Susisiekiau su vyr. redaktore. Ats.: Miela Julija, jūsų laišką perduosiu portalo techninei komandai. (prieš 10 dienų). Matyt techninė komanda intensyviai užsiėmusi tinklalapio pertvarkymu ir kažkokiems vargšams durneliams blogeriams neturi laiko atrašyti.
 10. Tai akivaizdu, kad keičia tinklalapio išvaizda ir ko gero daugelį kitų dalykų. Na bet iš esmės turėtų būti informuojami klientai, jie gi sukuria šiokį tokį srautą į jų tinklapį tiek patys naudodamiesi blogų skyreliu, tiek blogą platindami. Turi būti kažkokios garantijos. Paskutinį kartą buvau prisijungus prieš kokių 10 dienų, viskas buvo tvarkoj, tad nesiskundžiu, kad po metų ar dviejų dingo tekstai. Viskas karšta, gaila darbo.
×
×
 • Sukurti naują...