Pereiti prie turinio

AndriusTir

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  25
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  66.7%

Apie AndriusTir

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. https://www.pokeriokarta.com/forumas/tema/14288-sng-45-180-man-turbo-coaching/ Plačiau čia updatinama. Laukiu naujų žmonių. Jei parašysite, jog atėjote iš Uždarbis.lt pritaikysiu 10% nuolaidą. :)
 2. UPDATE: Auga mano filmuojamas naujas SNG 180man Turbo video package, tai jį pardavinėsiu už 150€ + 10 mano atrinktų HH ir free konsultacijos susirašinėjant pirmąsias dvi savaites po pirkimo.
 3. Šiemet grįžau į SNG ir po truputį įsivažiuodamas siūlau žmonėms kurie domisi arba norėtų domėtis Turbo SNG keletą variantų patobulėt. Užsiiminėjau tuo ir seniau tai patirties tame turiu, skirtumas tik tas, kad po tobulinmosi pas vieną geriausių Turbo SNG žaidėjų žaidžiu be HUD'o ir labiau koncentruojuosi į sprendimus pagal realaus laiko info, tai pats mokymo/žaidimo principas šiek tiek skiriasi nuo ankstesnio, bet kol kas veikia geriau nei ankstesnis. Pats įdedu daug darbo tobulėdamas šiuose games ir stipriai kabinuosi į šių metų Leaderboard'us, tad visada stebiu šviežiausių tendencijų pasikei
 4. Galiu pagirti - labai įdomiai žiūriesi nors man tai net neaktualu, bet įdėmiai visą kursą išklausiau. :)
 5. Norėjau siūlyti https://uzdarbis.lt/n27013/tmaster/ , bet jau matau pats pasisiūlė. Reta tema apsieina be jo spam'o, kurį tiesiog galima skip'inti.
 6. Tu eik komentuok kitas karštas temas keistuoli, o dar ką praleisi. Rašinėji čia visiems iš eilės privačias žinutes su savo nesąmonėm šiuo klausimu, nors tavęs tai net neliečia ir niekas tau nieko nesakys nepriklausomai nuo to kiek tu įsivaizduosi, jog info verta.
 7. Keli pavyzdžiai, jei kas tiks galėsiu tvarkyt. http://i67.tinypic.com/2gwcbnt.jpg
×
×
 • Sukurti naują...