Pereiti prie turinio

hafnis1324

Nariai
 • Pranešimai

  1.010
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  0%
 1. http://www.ecoclean.lt/automobiliu-plovimas/
 2. QCY QS2 https://www.gearbest.com/bluetooth-headphones/pp_3004003456119063.html - višiskas bargain, su akcijom mokėjau gal kokius 13e, višiskai patenkintas. Ne kartą forume rekomenduota irgi buvo :)
 3. Prieš kokius 6 metus man irgi buvo pneumotoroksas, tai įprastoje Lietuvos regioninėje ligoninėje, ne privačioje, visas aptarnavimas buvo visiškai toks pats, kaip autorius aprašė apie Maksvą. Atvykus į priimamąjį irgi neužtruko nei valandos, kol gulėjau ant operacinės stalo.
 4. Sugadinti biuleteniai įeina į balsavusių žmonių skaičių, nuo kurio yra skaičiuojama 5% riba sąrašo patekimui į Seimą. Kuo daugiau balsavusių (normalių ir sugadintų), tuo sunkiau patekti į Seimą. Čia gerai ar blogai spręsti kiekvienam.
 5. Čia jau seniai aišku, kad šitam forume vogti skaitmeninį turinį yra viskas OK. Ne kartą aiško, kad iš torrentų filmus siųsdamiesi tik reklamą filmui daro, šitais video dalinasi irgi su argumentais, kad 'žmonės pamatys, koks mokamas turinys geras, tai pradės irgi mokėti'.
 6. Akivaizdu, kad žino. Esmė, kad šiuo metu nėra geresnio/patogesnio būdo dalintis tuo turiniu tik su konkrečiais žmonėmis, bet turbūt jis gali tikėtis, kad tie patys jo remėjai irgi atsakingai į tai pažiūrės. Nesakau, kad jeigu visi video būtų vieši visiems, tai neturėtų remėjų, bet manau tikrai yra reikšminga dalis, kurie remia tik dėl to, kad galėtų matyti ne visiems skirtą turinį, o tokiems apribojimas dingus - neberemtų.
 7. Labai tik negražiai atrodo, kai patreonams skirtas turinys (unlisted youtube video) dalinamas viešai :)
 8. Konsultacija pas bitę ir tele2, su klausimu - noriu pereiti pas jus, ką galit pasiūlyti. Telia ir taip aišku, kad vidurinį pirštą rodys, kol neperkelsi numerio.
 9. Bet tai kainos per metus laiko kiek užsilankstė tų standartinių planų savitarnoj tai košmaras... Prieš metus laiko, jei tiksliau 2019 metų gegužės mėn gavau iš telia žinutę, kad senus planus naikinam, bla bla, gausi naują, geresnį ir aišku brangesnį. Pakilo nuo 5,5eu už 1gb + neriboti skambučiai ir sms iki 6,90eu už 2gb + skambučiai ir sms. Neišnaudodavau nei to 1gb, neišnaudoju nei dabartinių 2gb, tai per daug galvos nesukau, visuomet imdavau ką pigiausio turi ir tiek. Šiandien vėl gaunu sms, kad planas vėl paseno ir duodam naują - 6gb už 14eu. Įdomumo dėlei nueinu į savitarną pažiūrėt, ką pi
 10. Nusišnekėjai, lygini obuolius su bananais. Elektromagnetinių bangų dažnis yra tiesiogiai proporcingas tų bangų pernešamai energijai. Kuo didesnis dažnis (trumpesnės bangos), tuo daugiau energijos, kuo daugiau energijos, tuo didesnis poveikis. Jonizuojanti spinduoliuotė todėl ir yra kenksminga, nes perneša pakankamai energijos, kad paveiktų atomus ar molekules - jonizuotų. Ne, 5G nekenkia.
 11. Viskas logiškai skamba, pačiam įdomu, kodėl gi rekomenduoja nešioti tik tiems kas serga, nors barjeras turėtų suveikti į abi puses. Kiek skaičiau, tai panašu, kad šitos paprastos kaukės gana gerai sulaiko stambius ląšelius sklindančius iš burnos, tačiau praktiškai neturi jokio poveikio ypač smulkiems ląšeliams (aerozoliui), kurie yra tokie maži, kad sklando ore. Iš to peršasi tokia išvada, kad didesnių ląšelių, kuriuos kaukė sulaiko tu nelabai ir galėsi įkvėpti, nes jie praktiškai iš karto nusėda ant paviršių, o aerozoliu kvėpuosi kaip ir kvėpavęs. Aišku, manau tokios rekomendacijos galėjo būt
 12. Ahą, tik kad aš va skelbiu.lt atsidariau ir ten pilna tų macbookų 30-40% pigiau, ir dar kas antras neišpakuotas. Nesueina man galai vis tiek.
 13. Gal kas gali paaiškinti šitą "naujas, toks pats, tik tūkstančiu pigiau". Kaip? Suprantu, kad lietuvoj, ypač apple įrenginiams kainos ženkliai didesnės, bet iš kur žmonės gauna tokiom kainom, kad parduoda pigiau nei toj pačioj USA gali nusipirkt, o dar turbūt iš to ir uždirba.
×
×
 • Sukurti naują...