Pereiti prie turinio

PkrToucan

Nariai
 • Pranešimai

  14
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Pilnai sutinku, kodėl nefoldinai flopo su AK? Su JJ9 flopu irgi.. Taigi dvi poros pralošia prieš pilną trobą, kodėl žaidi? Dar turiu pastebėjimų tavo žaidimui. KK reikia foldint į 3betą, nes pas oponentą gali būti A ir tu esi visiškai crushed. TL;DR Move up where they respect your raises.
 2. Kiek juoko sukėlė fish'ai vadina fish'us fish'ais. xD Nors čia net 1,5dolc sng, oho! Geriausi tai, kurie sulošia 50k+ handų NL2, nesugeba pakilt, ir vadina kitus fish'ais. Wat. Žmogau, jei nesugebi beatinti net NL2 ar NL5, tai laikas išeitis. Kiekvienas žmogus su sveikos nuovokos trupinėliu be didesnių mokslų gali beatinti ir NL2, ir NL5. O jei kažkiek talento, tai ir NL10. Nuo NL25, jau gal ir reikia pradėt skaitinėtis literatūrą/2+2.
 3. Nežinau kodėl, bet taip stipriai prajuokino.. Dar taip pagiriamai pasakyt. : D Mindless button clicker.
 4. Ne room'ui reikėjo rašyti, o affiliate'ui. :) Žinos tau ten kažkoks už minimumą dirbantis konsultantas apie visas akcijas. Nors dar gerai būtų, kad ne robotas būtų paleistas atsakinėt. "Just open your account with us and you will receive $10 in tournament entries. There is no deposit requirement and no playthrough requirement so if you turn the tournament dollars into cash you are free to withdraw the funds immediately." Anyway, ta kita sakinio dalis truputuką mįslinga, bet manau, čia viskas bus gerai. Jeez, duoda tuos pinigus, tai negalima palaukt tipo, dieną, kitą, koks skirtumas. :)
 5. Jei bandai kažką tai trapinti nl2... Gal išvis nežaisk.
 6. Vis dar grynina? Turiu dabar 60eur ir galvoju grynins ar ne. Ar nebus visgi kaip kitiem, kad padare dingau.. :D O istorija, tai panaši kaip visų. žmonės stackinas su belekuo. :D
×
×
 • Sukurti naują...